- Oberkategorie,
17 Los(e)/Seite
Chris Lanooy, vaas,met rood iriserend glazuur, gemerkt aan onderzijde, h. 17,5 cm. [1]120 ...[more]
ADO, houten vrachtauto met oplegger, ca. 1930.'Houthandel'. , l. 79 cm. [1]80 ...[more]
Faience & Tegelfabriek Holland, polychroom geglazuurd jeneverkruikje, ca. 1900,ontwerp J.W.
Tiffany Studio, bronzen sigarettendoos 'Zodiac', Art Deco,met twee sterrenbeelden op het deksel.
Ontwerp Rob van Koningsbruggen, vierentwintig-delig serviesgedeelte,produktie Koninklijke Mosa,
Frankrijk, een paar ijzeren tafellampen met le Verre Français cameo kappen, ca. 1925;gehamerde
Geelkoperen rook set op dienblaadje in de stijl van Jan Eisenloeffel, samengesteld, ca. 1930;
België, set van zeven porseleinen nestschalen, Studio Pieter Stockmans, ontwerp uit 1989,Expression set., diam 7 - 28 cm. [7]80 ...[more]
Vier gekleurde glas-in-lood ramen met elk een melkglazen geschilderde ruit met professie, ca.
Ontwerp Wilhelm Wagenfeld, uitvoering Technolumen, chroom fluitketel, ontwerp 1929/30,de houten
Duitsland, bronzen tafellamp, ca. 1920;opengewerkte voet en kap met decoratie van schelpen, zijden
Duitsland, bronzen tafellamp, ca. 1920;opengewerkte voet en kap met decoratie van schelpen, zijden binnen kap. , h. 68 cm. [1]600 ...[more]
Anton Fortuin (geb. 1890), coromandelhouten beeld van adorant.gesigneerd Anton Fortuin in de ovale
Anton Fortuin (geb. 1890), coromandelhouten beeld van adorant.gesigneerd Anton Fortuin in de ovale voet., h. 28 cm. [1]1200 ...[more]
Amsterdamse school, coromandelhouten voorzittershamer, ca. 1925., l. 26 cm. [1]80 ...[more]
Ad Copier, dikwandig vaasje en DKP Dordrecht, plateel hoog vaasje.Hierbij twee iriserend aardewerk
Nieuwe Kunst, deels gehamerde tinnen sier schotel, Johannes Blinxma, ca. 1905;aan de rand vier
17 Los(e)/Seite