- Oberkategorie,
74 Los(e)/Seite
Twee poederblauwe theebussen en deksels, 1e kwart 19e eeuwmet vergulde en famille rose decoratie,
Collectie diverse kristallen karaffen en kannen,bestaande uit twee paar en twee diverse kannen,
Diverse kristallen glazen,meestens wijn-en waterglazen, deels facet geslepen en geëtst, herkomst:
Delft, divers aardewerk bestaande uit: paar moderne dekselvazen, paar grote borden, 2 tafelbellen,
Delft, De Porceleyne Fles, drie aardewerk bordenmet afbeeldingen naar schilderijen van Mesdag,
Delft, De Porceleyne Fles, drie aardewerk bordenmet afbeeldingen naar schilderijen van Mesdag, Apol en Eerelman, [3]120 ...[more]
Twee steengoed kruiken, één met tinnen klep,(beschadigingen en reparaties), h. 35,5 cm [2]150
Twee steengoed kruiken, één met tinnen klep,(beschadigingen en reparaties), h. 35,5 cm [2]150 ...[more]
Delft, blauw-witte tegel met voorstelling van een leeuw, 17e eeuw, ingelijst (gecracqueleerd), h.
Delft, twee polychroom aardewerk kaststellen, ieder bestaand uit drie stuks. Hierbij diverse
Paar kristallen schalen en één kristallen schaal op voet,met divers slijpsel, [3]200 ...[more]
Satsuma theeservies, [ds]0
Satsuma theeservies, [ds]0 ...[more]
Satsuma koffie- en theeservies. Hierbij Japan, schotel, 120 ...[more]
Maastricht, P. Regout & Co, twee blauw-witte cache-pots en schotels, 20e eeuw,met transferprint
Maastricht, P. Regout & Co, een paar NOF (Nederlandse Olie Fabrieken) schalen en een set van drie
Plateel schotel, gemerkt Carreau, met decor van zwanen in meer., diam. 62 cm [1]250 ...[more]
Twee wit biscuit putti en een heiligen beeld, [3]30 ...[more]
Vier stuks divers gekleurd aardewerkwaaronder drielichtskandelaar, twee schalen en vaas, [4]20
Vier stuks divers gekleurd aardewerkwaaronder drielichtskandelaar, twee schalen en vaas, [4]20 ...[more]
Diverse aardewerk borden,waaronder Frankrijk, [4 dzn]30 ...[more]
Divers glaswerk waaronder opaline, [ds]20 ...[more]
Drie diverse stelvazen,hierbij één ander, [4]20 ...[more]
Societe Ceramique Maastricht, aardewerk kan en vijf bekers, Art Deco, ca. 1934,met bruin gespoten
Engeland, twee serviesgedeeltes, één met lichtgroene rand, [2 dzn]30 ...[more]
Twee ontbijtserviesgedeeltes, [2 dzn]20 ...[more]
Divers kristal o.a. met olijfslijpsel,waaronder twee sets van zes champagneflutes, [39]30 ...[more]
Kristallen jardiniere, twee bordjes en tinnen kan, ca. 1800, 80 ...[more]
Divers kristalwaaronder groen glazen roemers, [23]30 ...[more]
Kapitale witte siervaas met gouden bladeren, h. 94 cm. [1]120 ...[more]
Kapitale kunststof smalle vaas, h. 81 cm. [1]120 ...[more]
Schaal, gemaakt uit tegelfragmenten, l. 50 cm. [1]80 ...[more]
Two brown glazed, temoku bowls(damaged), 250 ...[more]
Twee aardewerk puddingvormen, 19e eeuw;hierbij een tegel tableau met blauw witte landschaps tegels.,
Twee aardewerk puddingvormen, 19e eeuw;hierbij een tegel tableau met blauw witte landschaps tegels., [3]200 ...[more]
Japan, paar Satsuma vazen en deksels, Meiji periode,gedecoreerd met samurai en jongetjes (een met
Diverse glazen, deels 19e eeuw, [ds]60 ...[more]
Zeven stuks kristal en glas,w.o. botervloot met zilveren knop in vorm van vis en meerdere karaffen, [7]100 ...[more]
Divers aardewerk,w.o. betreffende koningshuis, [ds]30 ...[more]
Wedgwood, veertien stuks Jasperware, 20e eeuw, [14]150 ...[more]
Groen celadon vaas, 20e eeuw,met relief, h. 32 cm. [1]100 ...[more]
Acht stuks porselein en glaswerk, Art Deco,w.o. KPM, bolvaasje, [8]80 ...[more]
Verguld glazen likeurset op dienblad en Boheemse kristallen bokaal, 19e eeuw, [7]100 ...[more]
Boterstolp en kaasstolp met zilveren knop, [2]40 ...[more]
Paar aardewerk puntvazen, 19e eeuw, op houten sokkels. Hierbij Japanse theepot, h. 17 cm. [3]100
Paar aardewerk puntvazen, 19e eeuw, op houten sokkels. Hierbij Japanse theepot, h. 17 cm. [3]100 ...[more]
Twee steengoed dekselterrines, ca. 1930;in de vorm van eenden (een besch.), l. 30 - 32 cm. [2]150
Twee steengoed dekselterrines, ca. 1930;in de vorm van eenden (een besch.), l. 30 - 32 cm. [2]150 ...[more]
De Sphinx Maastricht, samengesteld servies gedeelte in pasteltinten;bestaande uit 3 dinerborden, 3
Verzameling van 24 m.n. wit aardewerk puddingvormen, waar onder fabricaat Société Ceramique
Zuid Holland, plateel likeurset (w.b. beschadigd), [12]60 ...[more]
Engeland, uitgebreid aardewerk servies, gemerkt Alfred Meakin, Marlorough, England, 1907-1913;met
Radgegraveerd glas, 18e eeuw,Conische kelk gedecoreerd met het gekroonde wapen van Willem IV met
Engeland, set van vier drinkglazen, ca 1790,de trechtervormige kelk met radgegraveerde band van
Paar kristallen scheepskaraffen,de piramidevormige flessen met geribde hals, het lichaam met een
Twee kristallen tazza's en twee dekselcoupes, h. 29 cm (max) [4]700 ...[more]
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde voet, h. 25,5 cm [1]200 ...[more]
Bohemen, gegraveerde bokaal, ca. 1830,gegraveerd met wapen geflankeerd door twee staande leeuwen, op
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]150 ...[more]
Vier slingerglazen, eind 18e eeuw,met witte slinger (twee met schilfertjes), h. 15 cm [4]140
Vier slingerglazen, eind 18e eeuw,met witte slinger (twee met schilfertjes), h. 15 cm [4]140 ...[more]
Zeven stuks kristal, vnl. Biedermeier,deels met zilveren montering, [7]200 ...[more]
Bohemen, twee kristallen bierpullen en een rood glazen graveerde vaas, 19e eeuw, [3]100 ...[more]
Kristalunie Maastricht, negentien kristallen sherry- en likeurglazen, ontwerp Eisenloeffel, ontw.
74 Los(e)/Seite