448 Los(e)/Seite
Markus Weggenmann (geb. 1953)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Heringa/Van KalsbeekZonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Nouvelles
Heringa/Van KalsbeekZonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Nouvelles Images, keramiek, h. 30 cm. [1]1200 ...[more]
DUBBEL OPGENOMEN = LOT 5075 Kees de Goede (geb. 1954)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap.
Stefanie Scheider (geb. 1968)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: LUMAS,
Silvia Bächli (geb. 1956)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst : Galerie
Jan Andriesse (geb. 1950)Ontwerp voor een zwembad.Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Pieter Obels (geb. 1968)Zonder titel, metalen sculptuur, gesign. met initialen. h. incl. houten voet
Pieter Obels (geb. 1968)Zonder titel, metalen sculptuur, ongesign.?, h. incl. voet 195 cm. [1]1000
Pieter Obels (geb. 1968)Zonder titel, metalen sculptuur, ongesign.?, h. incl. voet 195 cm. [1]1000 ...[more]
Ewerdt Hilgemann (geb. 1938)Geïmplodeerde pyramide , metalen sculptuur, gesigneerd onderzijde met
Willem Lenssinck (geb. 1947)'Sunshine', groen gepatineerd bronzen sculptuur, gesign. WJL 2000, l.
Eddy Roos (geb. 1949)'Liesbeth', gepatineerd bronzen sculptuur, gesign., 1989, genumm. II, herkomst:
Carlos Mata (1949-2008)Paard, brons, gesign., 1/1, h. inclusief voet 193 cm. Herkomst: uit een
Carlos Mata (1949-2008)Paard, brons, gesign., 1/1, h. inclusief voet 193 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]8000 ...[more]
Adri van Rooijen (geb. 1936)Moeder Aarde, groen gepatineerd bronzen sculptuur, ongesign.?, h.
Joop Hekman (1921-2013)Stier III, gepatineerd brons, ongesign.?, 1969, 10/12, 37 x 23 x 70 cm.
André Volten (1925-2002)Serie van elf sculpturen, uitgevoerd ca. 2001/2002. Deze sculpturen zijn
André Volten (1925-2002)Serie van twaalf verschillende sculpturen, uitgevoerd ca. 2001/2002. Deze
André Volten (1925-2002)Serie van twaalf sculpturen, uitgevoerd ca. 2001/2002. Deze sculpturen
Jan Sierhuis (geb. 1928)'Gevleugelde ruiter', doek, gesign. m.o., '60, verso signatuur, titel en
Jan Sierhuis (geb. 1928)'Gevleugelde ruiter', doek, gesign. m.o., '60, verso signatuur, titel en datering, 25 x 40 cm. [1]500 ...[more]
Bram van Velde (1895-1981)'Dernière inquiétude', litho, gesign. met initialen, 12/100, 63 x 63
Bram van Velde (1895-1981)'Dernière inquiétude', litho, gesign. met initialen, 12/100, 63 x 63 cm. [1]500 ...[more]
Henk Visch (geb. 1950)Twee zeefdrukken, tweemaal zeefdruk, gesign. r.o., '81, 36/50, herkomst:
Anton Heijboer (1924-2005)Twee boeren met zeis op een akker, doek, verso gesign., 77 x 106 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)Twee boeren met zeis op een akker, doek, verso gesign., 77 x 106 cm. [1]400 ...[more]
Corneille (1922-2010)'Femme, fleur exotique et oiseau', litho, gesign. r.o., '75, 45/200, 64 x 51
Corneille (1922-2010)'Femme, fleur exotique et oiseau', litho, gesign. r.o., '75, 45/200, 64 x 51 cm. [1]250 ...[more]
Alphons Freymuth (geb. 1940)'Hoofd', doek, verso gesign. en titel, '90-'91, 80 x 90 cm. [1]1200
Alphons Freymuth (geb. 1940)'Hoofd', doek, verso gesign. en titel, '90-'91, 80 x 90 cm. [1]1200 ...[more]
Hans van Houwelingen (geb. 1957)Hagedis. Uit de serie Blauwe Jan, kunstproject voor het Kleine
Julia Winter (geb. 1965)'To Love somebody' / Three, gemengde techniek verso gesign. 2007, 58 x 40
Jan Sierhuis (geb. 1928)Twemaal compositie met figuren, twee inkttekeningen,gesign., '60 en '68,
Jan Sierhuis (geb. 1928)Twemaal compositie met figuren, twee inkttekeningen,gesign., '60 en '68, 24 x 21 cm. en 21 x 28 cm. [2]250 ...[more]
Paul Fleming (geb. 1964)Duiven / Boom, tweemaal foto, ongesign.?, herkomst: De Praktijk, Amsterdam, 55 x 40 cm. [2]250 ...[more]
Paul de Lussanet (geb. 1940)Vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 102 x 73
Paul de Lussanet (geb. 1940)Vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 102 x 73 cm. [1]500 ...[more]
Kurt Rudolf Hofmann Sonderborg (1923-2008)Zonder titel, inkt en tempera op papier op doek, gesign.
Kurt Rudolf Hofmann Sonderborg (1923-2008)Zonder titel, inkt en tempera op papier op doek, gesign. r.o., '60, 110 x 70 cm. [1]4000 ...[more]
Thomas Müller (geb. 1959)Zonder titel, gemengde techniek op papier, verso gesign. met initialen,
Eugene Brands (1913-2002)'Aan Eugénie', litho, gesign. r.o., 47/50 36 x 40 cm. Herkomst ex.
Karin van Ommeren (1955)Rotsformatie, hardstenen sculptuur, h. 38 cm. Herkomst: uit een particuliere
Karin van Ommeren (1955)Rotsformatie, hardstenen sculptuur, h. 38 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie 200 ...[more]
Corneille (1922-2010)April in Paris, zeefdruk, gesign. r.o., '51-'87, E/A, 27 x 38 cm. [1]100
Corneille (1922-2010)April in Paris, zeefdruk, gesign. r.o., '51-'87, E/A, 27 x 38 cm. [1]100 ...[more]
Joan Miro (1893-1983)Ceret, litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 82/150, 77 x 56 cm. [map]400
Joan Miro (1893-1983)Ceret, litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 82/150, 77 x 56 cm. [map]400 ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)Acrobate, doek, gesign. verso, 40 x 45 cm. [1]600 ...[more]
Evert van Hemert (geb. 1952)'Juffrouw Janny', zwart gepatineerd bronzen sculptuur, gemonn. op
Lee Ufan (geb. 1936)Zonder titel, ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 5/40, 34 x 41 cm. [map]
Lee Ufan (geb. 1936)Zonder titel, ets, niet ingelijst, gesign. r.o., 2000, 5/40, 34 x 41 cm. [map]400 ...[more]
Emile Cornelis (geb. 1946)'Toro', groen-bruin gepatineerd bronzen sculptuur, gesign. met initialen
Bas Meerman (geb. 1970)De boxer. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf, doek,
Savar Gudnason (1909-1988)Zonder titel, board, gesign. l.o., '64, 76 x 51 cm. [1]2000 ...[more]
Franz-Josef Vanck (geb. 1960)Hoog-Laag, steen en bronzen sculptuur, h. 130 cm. Herkomst: uit een
Franz-Josef Vanck (geb. 1960)Hoog-Laag, steen en bronzen sculptuur, h. 130 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]800 ...[more]
Juul Kraijer (geb. 1970)Vastgebonden vrouw. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en
Finn Pedersen (1944-2004)Zonder titel , collage, gesign. l.o., 29 x 39 cm. 200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwVrouwfiguur, groen gepatineerd bronzen sculptuur, h. 170 cm. Herkomst:
Mathieu Knippenburgh (geb. 1950);houten sculptuur, gesigneerd aan de onderzijde en gedateerd '78.,
Mathieu Knippenburgh (geb. 1950);houten sculptuur, gesigneerd aan de onderzijde en gedateerd '78., h. 48 cm, b. 38 cm. [1]200 ...[more]
Paula Thies (1920-2000)Tweemaal doek met zittende vrouw (tweeluik). Herkomst: uit de collectie van
Houcine Bouchiba (geb. 1956)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah
Armando Bergallo (geb. 1942)Compositie met rode vogels, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Jan Sierhuis (geb. 1928)Man in luchtbel, gouache, gesign. l.o., '68, 72 x 108,5 cm. [1]800 ...[more]
Jim Dine (geb. 1935)'The realistic poet assasinated’. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert
Sandro Chia (geb. 1946)Interieur met man op bed, potlood en aquarel, gesign. r.o., '77, 28 x 21,5
Herman Brood (1946-2001)Vrouwelijk naakt, doek, gesign. m.o., '89, 65 x 54 cm. [1]400 ...[more]
Hans Kanters (geb. 1947)'Dream to dream', litho, gesign. l.o., 46/150, 33 x 57 cm. [1]100 ...[more]
Eugene Brands (1913-2002)Abstracte compositie, gouache, gesign. r.o., 32 x 27 cm. [1]1200 ...[more]
Anton Rooskens (1906-1976)Zonder titel, inosnede, handgekleurd, gesign. met initialen, '54, 28 x
Guy Vandenbranden (1926-2014)Compositie in grijs, zwart en wit, doek, verso gesign., '60, 100 x
Cole Morgan (geb. 1950)Twee zeefdrukken, twee zeefdrukken, gesign., '92, 50 x 35 cm en 80 x 60 cm.
Guy Vandenbranden (1926-2014)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '58, 45 x 35 cm. Herkomst:
Guy Vandenbranden (1926-2014)Abstracte compositie, litho, gesign. r.o., '58, 45 x 35 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]120 ...[more]
448 Los(e)/Seite