125 Los(e)/Seite
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Het sterfbed van Maria, ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm. [
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Het sterfbed van Maria, ets, gesign. in de plaat, 1639, 35 x 28 cm. [1]800 ...[more]
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)De kleine brug, ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm. [1]
Jacob Isaakszoon van Ruisdael (1628-1682)De kleine brug, ets, gesign. in de plaat, 19 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Gezicht op een dorp met molen, houtskool en wit krijt, gesign. l.
Wijnand Jan Joseph Nuijen (1816-1839)Landschap met man en vrouw in een boot bij een huis, 25 x 35
Franse school, 17e eeuw, met signatuur BellangeStudieblad, rood krijt, 21,5 x 34,5 cm. [1]200
Franse school, 17e eeuw, met signatuur BellangeStudieblad, rood krijt, 21,5 x 34,5 cm. [1]200 ...[more]
Hollandse school, 18e/19e eeuwTwee stillevens met bloemen in een vaas, tweemaal aquarel, 36 x 23 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuwTwee stillevens met bloemen in een vaas, tweemaal aquarel, 36 x 23 cm. [2]500 ...[more]
Hollandse school, 19e eeuwKaasverkoper weegt de kaas, aquarel, 28,5 x 21 cm. [1]100 ...[more]
Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een staand mannelijk naakt, rood krijt, verso gesign.,
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;Figuren en vee, twee tekeningen, 30 x 40 cm. [2]200
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw, paar tekeningen;Figuren en vee, twee tekeningen, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Hollandse school, 18e Landschap met figuren op een pad,, inkttekening, 15 x 20,5 cm. 180 ...[more]
Vijf diverse opticaprenten, en een gravure, 18e eeuw,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Hendrik van Ingen (1833-1898)Koe bij een meertje aan een bosrand, board, gesign. r.o., 25 x 35
Hendrik van Ingen (1833-1898)Koe bij een meertje aan een bosrand, board, gesign. r.o., 25 x 35 cm. [1]200 ...[more]
Gesigneerd J. BosboomKerkinterieur met figuren, inkt en aquarel, 30 x 21 cm. [1]400 ...[more]
Mogelijk van de hand van Johan Hendrik WeissenbruchMan te paard op een pad langs een vaart bij
Gesigneerd BCKBoom in een landschap, 30 x 24 cm., tekening, gesign. BCK m.o. Uit de collectie van
Frank Wasley (1848-1934)'A Venetian sunset', aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 38 x
Frank Wasley (1848-1934)'A Venetian sunset', aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 38 x 49 cm. [1]400 ...[more]
Pierre Billet (1837-1922)Twee vrouwen zoeken schelpen op het strand, houtskool, gesign. l.o., '79,
Andreas Schelfhout (1787-1870)Landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen, inkt en
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)In de polder, houtskool, gesign. r.o., 14 x 20 cm. [1]150
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903)In de polder, houtskool, gesign. r.o., 14 x 20 cm. [1]150 ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)Man achter slee met koperen melkkan op het ijs, aquarel, gesign. l.o.,
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Molens in de Zaanstreek, houtskool, gesign. r.o., 23 x 41
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925)Molens in de Zaanstreek, houtskool, gesign. r.o., 23 x 41 cm. [1]100 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)'Na de slag', inkt en aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 27 x 37
Marius Bauer (1867-1932)'Na de slag', inkt en aquarel, gesign. l.o., verso etiket met titel, 27 x 37 cm. [1]400 ...[more]
Gemonogrammeerd AVMolens in een winters landschap bij Amsterdam, houtskool en wit krijt, 27 x 37,5
Gemonogrammeerd AVMolens in een winters landschap bij Amsterdam, houtskool en wit krijt, 27 x 37,5 cm. [1]200 ...[more]
Marius Bauer (1867-1932)Voor de Moskee. Hierbij ets, figuren aan de Ganges, herkomst: wijlen mevrouw
Erich Schütz (ca. 1920-1930)Harem scène, inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. l.o. (papier bij
G. en L. Valk, ca. 1730; kaart van Azië, gravure, handgekleurd, 48 x 58 cm. [1]400 ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)Neushoornvogel. Hierbij reproductie van een portret van Napoleon,
Diverse schilderijen en tekeningen, 19e en 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Lucas van Leyden (1494-1533)De bekering van Paulus, gravure, 1509, gesign. in de plaat, 29 x 40
Lucas van Leyden (1494-1533)De bekering van Paulus, gravure, 1509, gesign. in de plaat, 29 x 40 cm. [1]900 ...[more]
Diverse grafiek, 18e en 19e eeuw, [ds]100 ...[more]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Diverse schetsen, [map]100 ...[more]
Gesigneerd M.K. rechtsonderStilleven, 65 x 46 cm., aquarel. Herkomst: Uit een Duitse particuliere
Amédée de la Patelliere (1890-1932)Liggend naakt. Handgeschreven brief met aan weerszijden een
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw;w.b. H.J. van der Weele. Herkomst: nalatenschap H.J. van der
Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw;w.b. H.J. van der Weele. Herkomst: nalatenschap H.J. van der Weele., [map]0 ...[more]
Vijf diverse diploma's en prijzen uitgereikt aan H.J. van der WeeleHerkomst: nalatenschap H.J. van
Isaac Israels (1865-1935)Maison Hirsch, Amsterdam, ets, gesign. r.o., No. 18, 18 x 12 cm. [1]400
Isaac Israels (1865-1935)Maison Hirsch, Amsterdam, ets, gesign. r.o., No. 18, 18 x 12 cm. [1]400 ...[more]
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Ni Asoeg in Ardja, ets, gesign. in de plaat, 25 x 23 cm. [1]400
Willem Gerard Hofker (1902-1981)Ni Asoeg in Ardja, ets, gesign. in de plaat, 25 x 23 cm. [1]400 ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Studie van een vis, houtskool, gemonogrammeerd r.o., 40 x 48 cm.
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)Studie van een vis, houtskool, gemonogrammeerd r.o., 40 x 48 cm. [1]100 ...[more]
Leonid Sologub (1884-1956)Landschap met figuren, tekening, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]80
Leonid Sologub (1884-1956)Landschap met figuren, tekening, gesign. r.o., 25 x 38 cm. [1]80 ...[more]
El Lissitsky, Figurinenmappe,hierbij bouwplaat, Architectural Models 5 Lenin Tribune, [map]100
El Lissitsky, Figurinenmappe,hierbij bouwplaat, Architectural Models 5 Lenin Tribune, [map]100 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Duinen, houtskool, vouw in papier, gesign. r.o., 21 x 30 cm. [1]40
Arnout Colnot (1887-1983)Duinen, houtskool, vouw in papier, gesign. r.o., 21 x 30 cm. [1]40 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Singel met de Ronde Lutherse Kerk / Poortje Heiligeweg, tweemaal ets, gesign.,
Onduidelijk gesigneerd r.o. en gedateerd '77Vrouw bij een boerderij, maroufle, 27 x 31,5 cm. [1]100
Onduidelijk gesigneerd r.o. en gedateerd '77Vrouw bij een boerderij, maroufle, 27 x 31,5 cm. [1]100 ...[more]
Sal Meijer (1877-1965)Pianospelende vrouw. Hierbij schilderij., ets, gesign. r.o., 15 x 10 cm. en
Han van Meegeren (1889-1947)Twee figuren, houtskool, gesign. r.o., 35 x 34 cm. [1]200 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Cactus met zelfportret, houtsnede, gesign. r.o., gedat.
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Op de rug gezien vrouwelijk naakt , litho, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: vier halffiguren, twee aan twee naar elkaar
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Profiel met masker, houtsnede, gesign. r.o. en gesign. m.
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: een groep halffiguren, ets, gesign. r.o., 3/15, Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Curaçauer. Deze aquarel is een studie voor een houtsnede
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, in golvende lijnen (linksboven een
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt in geometrische zetel, houtsnede, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, linksboven het silhouet van een
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Bocheltje, houtsnede, gesign. r.o., 34/100, Van Es H 127,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Verdriet (vrouwelijk naakt), houtsnede, gesign. r.o., Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Lezen (Liggend naakt, een boek lezend), houtsnede, gesign.
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren in golvende lijnen, ets, niet
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Roos, litho, gesign. l.o. en gesign. r.o., Van Es L 034, 28 x
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Roos, litho, gesign. l.o. en gesign. r.o., Van Es L 034, 28 x 23 cm. [1]400 ...[more]
125 Los(e)/Seite