7 Los(e)/Seite
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw, kunststof en houten sculptuur, h. 81 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie [1]200 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Mannenkop, zilver geverfd gipsen beeld, ongesign., herk: nalatenschap
Herman Bieling (1887-1964)Mannenkop, zilver geverfd gipsen beeld, ongesign., herk: nalatenschap van de kunstenaar, 48 cm. [1]200 ...[more]
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60 ...[more]
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering '73, h. 41 cm. [1]150 ...[more]
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l.
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l. 26 cm., totale hoogte 36 cm. [1]400 ...[more]
Vijf verschillende coromandelhouten dierfiguren, ca. 1925,waar onder een kikker en een krab met
7 Los(e)/Seite