- Oberkategorie,
120 Los(e)/Seite
Frankrijk, een paar vuurvergulde en bruin gepatineerde drielichts kandelaars, Louis XVI;op de
Frankrijk, een paar vuurvergulde bronzen drielichts kaarsen-wandappliques, Empire;in de vorm van
Frankrijk, bronzen kandelaar als lampvoet, Louis Phillipe,de stam met zwart gepatineerde putto
Frankrijk, paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen kandelaars, Charles X,op driekantige voet
Frankrijk, paar vuurvergulde en bruin gepatineerde bronzen kandelaars, Charles X,op driekantige voet met klauwpoten., h. 26 cm. [2]450 ...[more]
Frankrijk, een stel messing éénlichts kandelaars in LXV-stijl, 19e/20e eeuw. Ronde voet met blad- en
Schuitvormige zwart-verguld gelakt 'tole peint' theeketel, laat Empire, met decor van bloemen en
Schuitvormige zwart-verguld gelakt 'tole peint' theeketel, laat Empire, met decor van bloemen en vogels en groene details, h. 34 [1]280 ...[more]
Frankrijk, verguld lindenhouten Retour d'Egypt wand applique, Empire, ca. 1810;fraai gestoken
Zwart gepatineerd bronzen sculptuur;Sfinx, h. 34 cm. [1]800 ...[more]
Collectie antieke ijzeren sleutels, w.o. 16e eeuw, [10]350 ...[more]
Spanje, een set van drie koperen enkellichts kandelaars, 18e eeuw;vierkante voet met klauwpoten,
Duitsland, twee koperen kraagkandelaren, 17e eeuw,met balustervormige stam, op ronde voet, h. 19 cm.
Duitsland, twee koperen kraagkandelaren, 17e eeuw,met balustervormige stam, op ronde voet, h. 19 cm. [2]700 ...[more]
Duitsland, paar fraaie bronzen penkandelaars, 17e eeuw;balustervormige stam uit één stuk met wijde
Tinnen Rembrandt- klepkan, 18e eeuw,met accoladevormige duimrust en tweekakig scharnier. Tingieter
Tinnen Rembrandt- klepkan, 18e eeuw,met accoladevormige duimrust en tweekakig scharnier. Tingieter FVE, h. 23 cm. [1]600 ...[more]
Klein formaat tinnen klepkannetje, 18e eeuw,met twee eikels als duimrust. Gemerkt op de deksel
Klein formaat tinnen klepkannetje, 18e eeuw,met twee eikels als duimrust. Gemerkt op de deksel alsmede op de bodem. , h. 14,5 cm. [1]200 ...[more]
Tinnen joodse chanuka lamp, 18e eeuw,met gecontourneerde rand, op bolpootjes. , h. 21, br. 20 cm, [
Tinnen joodse chanuka lamp, 18e eeuw,met gecontourneerde rand, op bolpootjes. , h. 21, br. 20 cm, [1]350 ...[more]
Collectie van twintig vnl. ijzeren antieke snuitscharen gemonteerd op plank, h. 104, br. 41 cm. [1]
Collectie van twintig vnl. ijzeren antieke snuitscharen gemonteerd op plank, h. 104, br. 41 cm. [1]1500 ...[more]
Geweven wollen wandtapijt ofwel tapisserie, 17e eeuw,met voorstelling van koninklijk gezelschap en
Duitsland, paar gestoken en deels vergulde houten sculpturen van putti, eerste helft 18e eeuw;
Eikenhouten langwerpig paneel, 18e eeuw,in poortvorm een gestoken reliëf van bloemvoluten en
Eikenhouten langwerpig paneel, 18e eeuw,in poortvorm een gestoken reliëf van bloemvoluten en maskaron, 83 x 46 cm. [1]200 ...[more]
Eikenhouten schidvormig snijwerk, 18e eeuw,cartouchevormig met maskaron en voluten an acanthusmotieven, h. 43, 54 cm. [1]400 ...[more]
Eikenhouten mangelplank, 19e eeuw,met kerfsnijwerk, met huwlijks-initialen, datering 1872 en hart,
Eikenhouten mangelplank, 19e eeuw,met kerfsnijwerk, met huwlijks-initialen, datering 1872 en hart, l. 87, br. 12 cm. [1]300 ...[more]
Mogelijk Vlaanderen, gestoken eikenhouten sculptuur, 19e eeuw;Treurend staand jongetje met twijg
Mahoniehouten kuipblad en likeurkelder, vroeg 19e eeuw,de likeurkelder met intarsia van schelp,
Wit gelakt gipsen console, 19e eeuw,in vorm jongeling in raamopening omringd door druivenranken.
Houten paspop, mogelijk ca. 1800, h. 67 cm. [1]250 ...[more]
Opengewerkt en zwart gelakt vruchtenhouten bovenlicht, ca. 1830.met versiering van krullen, ster
Engeland, messing standaard meetlat in mahoniehouten kist, gesigneerd Potter, Poultry London; 19e
Frankrijk, collectie van tweeëntwintig ingekleurde optica prenten, 18e eeuw.Voornamelijk Italiaanse-
Dubbelloops percussiegeweer met bajonet, 18e/19e,met gestoken dierenkop op de kolf. Gesigneerd Damas
Dubbelloops percussiegeweer met bajonet, 18e/19e,met gestoken dierenkop op de kolf. Gesigneerd Damas , l. 98 cm. [1]350 ...[more]
Enkelloops percussiegeweer, 18e eeuw,met gestoken en messing ingelegd rocailles, l. 100 cm. [1]650
Enkelloops percussiegeweer, 18e eeuw,met gestoken en messing ingelegd rocailles, l. 100 cm. [1]650 ...[more]
Dubbelloops percussie jachtgeweer gesigneerd Damas, Turc, eind 19de eeuw,fraaie 'Twist Damascus'
Vuursteen jachtgeweer, gesigneerd op de slotplaat Penterman Leeuwarden, ca. 1720. Lengte 132 cm.
Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op
Paar verguld bronzen sculpturen, 19e eeuw;Jagers met harnas, elk met jachtbuit in de hand. Op ronde roodmarmeren voet, h. 27 cm. [2]400 ...[more]
Lederen bestekfoedraal en Zeeland, ijzeren 'paeremes' , 18e/19e eeuw,de houten greep bekroond door
Lederen bestekfoedraal en Zeeland, ijzeren 'paeremes' , 18e/19e eeuw,de houten greep bekroond door twee paarden, l. 34 en 15 cm. [2]150 ...[more]
Yzerhouwer, 'leeuwenkop'sabel, model M 1912,met troetel, h. 112 cm [1]80 ...[more]
Degen, 19e eeuw,Met messing gevest, gesigneerd op lemmet S. de Jager te Haarlem. Hierbij moderne
Antonin Mercié (1845-1916), gebronsd metalen sculptuur, ca. 1900; Jehanne d'Arc. Gesigneerd en
Duitsland, zwart gepatineerd bronzen sculptuur, ca. 1900;Staande man met pikhouweel bij rots
Eugene Antoine Aizeling (1821-1902), bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Glaneuse'. Gesigneerd, h. 94
Eugene Antoine Aizeling (1821-1902), bronzen sculptuur, 19e eeuw;'Glaneuse'. Gesigneerd, h. 94 cm. [1]900 ...[more]
Bronzen sculptuur naar model Degas, moderne gieting; 'Danseuse regardant la plante de son pied
Bronzen sculptuur naar model Degas, moderne gieting; 'Danseuse regardant la plante de son pied droit', h. 98 cm. [1]4000 ...[more]
Houten, zilver beschilderd, architectonisch element, 88 cm. [1]150 ...[more]
Ronde wortelhouten plaquette,, 18e eeuw,met relief van vrijage met twee paren in koninkijk bed met draperie, diam. 8 cm. [1]300 ...[more]
Bronzen plaquette door Warin, 1630 (Richelieu) en penning Louis XVI, [2]1500 ...[more]
Acht gestoken mahoniehouten Ionische kapitelen en twee zuilen met kapitelen, ca. 1900,onderdelen
Acht gestoken mahoniehouten Ionische kapitelen en twee zuilen met kapitelen, ca. 1900,onderdelen lambrisering , h. 26 cm. [2 + 2 dzn]200 ...[more]
Antiek smeedijzeren deur, boogvormig, circa h. 120, br. 83 cm. [1]250 ...[more]
Italië, paar verguld houten kandelaars als lampenvoet, 18e eeuw,met plissé kappen, h. 68 cm. [2]200
Italië, paar verguld houten kandelaars als lampenvoet, 18e eeuw,met plissé kappen, h. 68 cm. [2]200 ...[more]
Paar gestoken houten vaasvormige lampvoetenmet gemarmerde polychroom voet en één zijde verzilverd,
Set van vijf bronzen tweelichts wandappliques in Empire stijl,met pijlmotief en groen gelakte rozet,
Set van vijf bronzen tweelichts wandappliques in Empire stijl,met pijlmotief en groen gelakte rozet, l. 32 cm. [5]200 ...[more]
Messing bouilotte in Empire stijlmet wit gelakte kap, h. 83 cm. [1]150 ...[more]
Paar wit gelakte houten penkandelaarsverguld aan één zijde, h. 67 cm. [2]80 ...[more]
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60
Nel Bakema (1902-1992), nikkelen sculptuur;Reiger. Gesigneerd met monogram., h. 16 cm. [1]60 ...[more]
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering
Heidi Daamen (geb. 1940), keramiek sculptuurMeisje met marionetpop. Gemerkt met monogram en datering '73, h. 41 cm. [1]150 ...[more]
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l.
Toegeschreven aan Arthur Spronken, bronzen sculptuur;Jockey te paard. Op vierkante marmeren voet, l. 26 cm., totale hoogte 36 cm. [1]400 ...[more]
Vijf verschillende coromandelhouten dierfiguren, ca. 1925,waar onder een kikker en een krab met
120 Los(e)/Seite