- Oberkategorie,
5 Los(e)/Seite
Italiaanse school, ca. 1600Flora, houtskool en wit krijt, 36 x 20 cm. [1]900 ...[more]
Egbert van Drielst (1745-1818)Duinlandschap bij Kraantje Lek, gewassen inkttekening, verso gesign.
Chris Lebeau (1878-1945)Staand vrouwelijk naakt, rood krijt, niet ingelijst, gesign. r.m., 1914,
Chris Lebeau (1878-1945)Staand vrouwelijk naakt, rood krijt, niet ingelijst, gesign. r.m., 1914, 98 x 76 cm. [1]400 ...[more]
5 Los(e)/Seite