536 Los(e)/Seite
China, ivoren schaaltje met voorstelling van diep gesneden bloemen en bladeren, ca. 1900,met
Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw
Aardewerken kruik en China en Indonesië, diverse objecten,waaronder Nias figuur, [1+ds]150 ...[more]
China, kantig verguld lakwerk dekseldoos, ca. 1930met beschildering van figuren in landschap.
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven.
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven. Gemerkt, h. 23, diam. 24 cm. [2]100 ...[more]
China, hoge bronzen potin de Neolitische stijl, h. 49 cm. [1]300 ...[more]
China, diverse aandelen en spaarplaatjes, [ds]100 ...[more]
China, beschilderd waaierontwerp, met voorstelling van notabelen in interieur, beschadigd, begin 19e
China, diverse houten sokkels, [ds]80 ...[more]
China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200
China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200 ...[more]
China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken. Herkomst:
China, spekstenen groep, 19e eeuw,op losse houten voet, h. 15 cm. [2]200 ...[more]
China, twee famille rose vissenpotten, modern,een gedecoreerd met vogels, de ander met bloemen, h.
China, divers porselein[ds], 50
China, divers porselein[ds], 50 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen wierookhouder en dekseldoos, 20e eeuwde wierookhouder gedecoreerd met
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43
China, twee terracotta vormstukken in Tang stijl;ruiters te paard, met groen glazuur, h. 41 en 43 cm. [2]80 ...[more]
China, twee terracotta figuren in Tang stijl, een in staande, de ander in zittende houding (kleine
Japan, wierookbrander en kop en schotel en China, gemberpot, 19e-20e eeuw,metalen wierookbrander,
China, groengeglazuurd aardewerken model van een eend, modern,in Tang stijl (kleine beschadigingen),
China, witgeglazuurd porseleinen figuur van een arhat en een Boeddha, modern,de arhat gezeten op een
Vier oosterse porseleinen borden,w.o. famille rose bord, laat 18e eeuw (barsten), Imari schotel.,
China, paar blanc-de-Chine figuren van Guanyin, ca. 1950,beide staande op lotustroon met lotus in
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120
China, paar blanc-de-Chine ajour vazenmet kersenbloesem motief, op houten voet, h. 25 cm. [2]120 ...[more]
China, paar bolle yixing vazen, 20e eeuw,met relief van draken en twee bladvormige oren. Gemerkt.
China, blauw wit puntvaas, laat 20e eeuw., h. 34 cm. [1]150 ...[more]
China, ducai vaas, met olifantsoren, laat 20e eeuw;gemerkt Ming, h. 45,5 cm. [1]400 ...[more]
China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [
China en Japan, collectie divers porselein, 17e-20e eeuw,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]200 ...[more]
China, collectie divers aardewerk,waaronder figuren en kommen, herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]
Divers oosters porselein en aziatica, [ds]0 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [
China, blauw-wit porseleinen trompetvaas, laat 20e eeuw,met decor van landschap rondom, h. 64 cm. [1]140 ...[more]
China, famille rose vaas, 20e eeuw, h. 61 cm. 140 ...[more]
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250
China, twee blauw-wit porseleinen dienschalen, Qianlong,met decor van bergmeer, 20 x 26 cm. [2]250 ...[more]
China, paar blauw-wit porseleinen maanflessen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van strijders te
China, blauw-wit porseleinen geribde kom, Kangxi,de ribben met decor in vakwerk, de binnenzijde
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel.
China, blauw-wit porseleinen bord, 18e eeuw,met Kangxi decor van voorname figuren bij prieel. Gemerkt Chenghua, diam. 27 cm. [1]240 ...[more]
China, kantige blauw-wit porseleinen kom en twee borden, Kangxi(kom en één bord beschadigd), diam.
Japan, blauw-wit porseleinen bord, Edo periode, ca. 1700,met Kakiemon stijl decor van tijger bij
Japan, Imari scheerbekken, Edo periode,met decor van bloemenmand, diam. 25 cm. [1]250 ...[more]
Japan, blauw-wit porseleinen Arita schotel, Edo periode,met Wanli decor van vakwerk (schilfers, haarscheur), [1]250 ...[more]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]
China, blauw/wit porseleinen schotel, 18e-19e eeuw,met decor van bloesem bij rots, diam. 30 cm. [1]120 ...[more]
China, melk en bloed kom kom, Qianglong,met decor van bloesem, diam. 19 cm. [1]100 ...[more]
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-
China, blauw-wit porseleinen kommet decor van figuren in interieur in vakwerk. Gemerkt met 6-karaktermerk Kangxi, diam. 25 cm. [1]300 ...[more]
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen, diam. 17 cm. [1]220
China, blauw witte kom, 19e eeuwmet oren met voorstellingen van phoenixen, diam. 17 cm. [1]220 ...[more]
China, porseleinen wandvaas, mogelijk begin 20e eeuw,met fijn geschilderd decor van bloemen en
China, blauw-wit porseleinen penseelhouder, 20e eeuw,met decor van eenden. Gemerkt met zegelmerk ,
China, blauw-wit porseleinen penseelhouder, 20e eeuw,met decor van eenden. Gemerkt met zegelmerk , h. 14 cm. [1]500 ...[more]
China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met gekerfd decor van gedicht. Gemerkt met zes muntstukken op
China, yixing trekpotje, 20e eeuw,met gekerfd decor van gedicht. Gemerkt met zes muntstukken op onderzijde, h. 9 cm. [1]550 ...[more]
China, Wucai dekseldoos in Wanli stijl, 20e eeuw, met decor van draak en foenix. Gemerkt 6-
China, Wucai dekseldoos in Wanli stijl, 20e eeuw, met decor van draak en foenix. Gemerkt 6-karaktermerk Kangxi, l. 30, br. 11 cm. [1]600 ...[more]
China, schoteltje in Sung stijlmet relief van chrysanten, de rand verguld, diam. 14 cm. [1]500
China, schoteltje in Sung stijlmet relief van chrysanten, de rand verguld, diam. 14 cm. [1]500 ...[more]
China, 'Imperial yellow' kom, 20e eeuw,met relief van draak en parel. Gemerkt met 6-karaktermerk
China, zes stuks monochroom porselein, h. ca. 10 cm. [6]150 ...[more]
China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (
China, blauw-witte porseleinen schotel, Guangxu, met voorstelling jongetjes bij een tempel (bakfoutjes), diam. 29,5 cm 350 ...[more]
536 Los(e)/Seite