14 Los(e)/Seite
China, ivoren schaaltje met voorstelling van diep gesneden bloemen en bladeren, ca. 1900,met
Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw
Aardewerken kruik en China en Indonesië, diverse objecten,waaronder Nias figuur, [1+ds]150 ...[more]
China, kantig verguld lakwerk dekseldoos, ca. 1930met beschildering van figuren in landschap.
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven.
China, bronzen vaas en wandbord, 20e eeuw.De vaas met ringen als oor en archaische motieven. Gemerkt, h. 23, diam. 24 cm. [2]100 ...[more]
China, hoge bronzen potin de Neolitische stijl, h. 49 cm. [1]300 ...[more]
China, diverse aandelen en spaarplaatjes, [ds]100 ...[more]
China, beschilderd waaierontwerp, met voorstelling van notabelen in interieur, beschadigd, begin 19e
China, diverse houten sokkels, [ds]80 ...[more]
China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200
China, op zijde geschilderd landschap met tekst en zegels, ingelijst, 20e eeuw, 55 x 37 cm. [1]200 ...[more]
China, kunsthars beker, 20ste eeuwHierbij twee kunst hars beelden in de vorm van een hoorn, 20ste
China, paar gietijzeren dierfiguren, ca. 1900;in de vorm van een os en een varken. Herkomst:
China, spekstenen groep, 19e eeuw,op losse houten voet, h. 15 cm. [2]200 ...[more]
14 Los(e)/Seite