9 Los(e)/Seite
Duitsland, Hutschenreuther, creme aardewerken servies met vergulde geschulpte rand, decor Hoyng,
Engeland, Baker&Co. lim., aardewerken serviesgedeelte met turkooizen rand met bloemen en fruitmand,
Frankrijk, diverse aardewerken borden, Creil et Montereu en Choisy le Roi, 19e eeuwmet transfer
Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en
Delft, paar aardewerken pauwenbordjes en 5 aardewerken bordjesmet decor van karnton op tafel en oranjeappeltjes, [7]60 ...[more]
Atelier St. Joris, Beesel, grote aardewerken vaas, ca. 1950,met ingekerfde en blauw geglazuurde
Atelier St. Joris, Beesel, zoutgeglazuurd aardewerken sculptuur van een mijnwerker, ca. 1950, hoek
Twee creme geglazuurde aardewerken visvormen,daarbij puddingvormen, een kom, een bord en een
Engeland, aardewerken dienschaal, ca. 1900in transferprint gedecoreerd met idyllisch landschap
Engeland, aardewerken dienschaal, ca. 1900in transferprint gedecoreerd met idyllisch landschap omgeven door bloemen, w. 45 cm [1]60 ...[more]
9 Los(e)/Seite