31 Los(e)/Seite
Eskaf, groen geglazuurde aardewerken schenkkan, ca. 1925,modelnummer 242, ontwerper W.H. van Norden,
W.C. Brouwer, blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,gemodelleerd met horizontale
W.C. Brouwer, blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,gemodelleerd met horizontale ribbels, h. 21 cm [1]120 ...[more]
W.C. Brouwer, drie geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1935,groen, bruin en creme geglazuurd, h. 13,7
W.C. Brouwer, drie geglazuurde aardewerken vazen, ca. 1935,groen, bruin en creme geglazuurd, h. 13,7 - 19,5 cm [3]90 ...[more]
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,randrestauratie, h. 42
W.C. Brouwer, grote blauw en creme geglazuurde aardewerken vaas, ca. 1935,randrestauratie, h. 42 cm [1]80 ...[more]
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,met decor 'Iris',
Plateelbakkerij Zuid-Holland, polychroom geglazuurde aardewerken oorvaas, 1920,met decor 'Iris', h. 24,3 cm [1]120 ...[more]
Arnhemsche Fayencefabriek, polychroom gedecoreerde aardewerken vaas, ca. 1915,modelnummer 614, met
Zuid-Holland, plateel kan, Jugendstil,met gestileerd decor van bloemen op wit fond (minieme flinter.
Distel, plateel vaas, ca. 1910met gestilleerd floraal decor in paars, groen, geel en zwart.
Distel, plateel vaas, ca. 1910met gestilleerd floraal decor in paars, groen, geel en zwart. Gemerkt D.Z., h. 20 cm. [1]300 ...[more]
Zwart keramiek torenvormige dekselvaasmet wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel, h. 47 cm.
Zwart keramiek torenvormige dekselvaasmet wit glazuur. Gemerkt met initiaal op het deksel, h. 47 cm. [1]80 ...[more]
Rozenburg Den Haag, plateel kommetje, ca. 1910 (schilfertje). Gemerkt en genummerd W244 B, diam.
Rozenburg Den Haag, plateel kommetje, ca. 1910 (schilfertje). Gemerkt en genummerd W244 B, diam. 13 cm. [1]180 ...[more]
Fris Edam, aardewerk serviesgedeelte en Murano, gelobde glazen schaal, '70 jaren., [1 + ds]120
Fris Edam, aardewerk serviesgedeelte en Murano, gelobde glazen schaal, '70 jaren., [1 + ds]120 ...[more]
Royal Doulton, hoge vaas,met in relief versieringen van bloemen en planten. Gemerkt. Hierbij DDR,
Lies van Vlijmen (geb. 1935), keramiek sculptuur;Zittende vrouw. Ongesigneerd, Uit de collectie
Lies van Vlijmen (geb. 1935), keramiek sculptuur;Man uit schelp. Ongesigneerd. Uit de collectie
Plateelbakkerij Zenith, plateel schotel met fraaie decoratie van drie vogels, ca. 1930;gemerkt aan
Rozenburg Den Haag, porselein tegeltableau, ca. 1900;met fraaie voorstelling van gestileerde bloemen
31 Los(e)/Seite