40 Los(e)/Seite
Duitsland, groen aardewerk klepkan, ca. 1800, met tinnen montering. Herkomst: uit de collectie van
Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en
Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,elk gemerkt voor
Delft, tabakspot met koperen deksel, laat 18e eeuw,met opschrift 'Tabac de Strabourg' (hersteld), h.
Delft, tabakspot met koperen deksel, laat 18e eeuw,met opschrift 'Tabac de Strabourg' (hersteld), h. 41 cm 200 ...[more]
Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,elke gedecoreerd met
Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw, gemodelleerd in liggende
Italië, twee majolica albarello’s, 19e eeuw,elk gedecoreerd met een portretbuste van een man (
Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,met geschulpte rand, gedecoreerd met galante
Italië, majolica schaal met draak, 19e eeuw,gedecoreerd met grottesschi, enkele kleine beschadigingen en restauraties, w. 22,7 cm [1]200 ...[more]
Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaasMeissen, blauw-wit
Delft, polychroom aardewerken tegeltableau, 18e eeuw,gedecoreerd met een allegorie op de tijd (in
Delft, twee polychrome aardewerken schotels, 18e/19e eeuw, een gedecoreerd met vogel in tuin, de
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerken pauwenbord, eind 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas (
Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,gedecoreerd met
Duitsland, Westerwald steengoed bierkan, 17e eeuw,met tinnen deksel (gerestaureerd), h. 24,5 cm [1]
Duitsland, Westerwald steengoed bierkan, 17e eeuw,met tinnen deksel (gerestaureerd), h. 24,5 cm [1]350 ...[more]
Duitsland, bruin steengoed baardmankruik, 18e eeuw, h. 46 cm. [1]150 ...[more]
Delft, blauw aardewerk bord en pauwenschotel, 18e eeuw(haarscheur en randschilfers), diam. 31 en
Delft, blauw aardewerk bord en pauwenschotel, 18e eeuw(haarscheur en randschilfers), diam. 31 en 34 cm. [1]150 ...[more]
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 34 cm. [2]200
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 34 cm. [2]200 ...[more]
Delft, vier polychroom aardewerk borden, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 21-31 cm. [4]200
Delft, vier polychroom aardewerk borden, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 21-31 cm. [4]200 ...[more]
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (
Zeventien aardewerk tegels, 17-20e eeuw(enkele beschadigd), [ds]100 ...[more]
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60 ...[more]
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine chip, h. 12,5 cm [1]150 ...[more]
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan,
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan, gedateerd 1830, h. 20 cm. [3]90 ...[more]
Vier aardewerk borden, 19e eeuw, diam. 22-26 cm. [4] ]80 ...[more]
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33 cm. ]150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw, diam. 22 en 23 cm. [2]120 ...[more]
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van
Set van drie slingerglazen, 18e eeuw,met luchtslinger (één schilfer), h. 17 cm. [3]100 ...[more]
Diverse tegels, 18-20e eeuw,w.o. schildpadtegel, [ds]120 ...[more]
40 Los(e)/Seite