167 Los(e)/Seite
Paar vergulde panelen met geschilderde voorstelling in Gotische stijl, 19e eeuw,Engelen. Elk in
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Madonna, staand met vergulde mantel met
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Madonna, staand met vergulde mantel met groene bladmotieven, h. 65 cm. [1]800 ...[more]
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Christus 'Noli me tangere', met deels
Spanje, gestoken en polychroom houten Corpus Christi, 17e/18e eeuw,met vergulde landedoek. Aan
Zuid-Nederlanden (Maasland?), gestoken eikenhouten sculptuur, vroeg 16e eeuw;Johannes staan met
Zuid Amerika, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e/19e eeuw;St. Sebastiaan, staande in nis
Gestoken houten en polychroom sculptuur, 19e eeuw;Christus staande met zegenend gebaar op bol, h. 34
Gestoken houten en polychroom sculptuur, 19e eeuw;Christus staande met zegenend gebaar op bol, h. 34 cm. [1]100 ...[more]
Diverse religieuze sculpturen, [ds]150 ...[more]
Vijf antieke houten heiligenbeelden,w.o. St. Nicolaas en St. Sebastiaan, h. 15-35 cm. [5]200
Vijf antieke houten heiligenbeelden,w.o. St. Nicolaas en St. Sebastiaan, h. 15-35 cm. [5]200 ...[more]
Hardhouten en vruchthouten Corpus Christi(armen ontbreken), l. 25 en 27 cm. [2]300 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Verrijzenis van Christus (beschadigd), 31 x 26 cm. [1]0 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Heilige in rode mantel centraal, waaromheen veertien scenes uit zijn leven,
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Heilige in rode mantel centraal, waaromheen veertien scenes uit zijn leven, 35 x 31 cm. [1]400 ...[more]
Rusland, ikoon, laat 19e eeuw;Moeder Gods verzacht mijn smart , 18,5 x 16 cm. [1]350 ...[more]
Rusland, Palech School, uitgebreide feestdagen-ikoon, vroeg 19e eeuw,centraal de wederopstanding
Rusland, maand-ikoon, 18e eeuw,voor de maand maart, met dertig scenes, 51 x 46 cm. [1]1400 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods Hodygitria , 31,5 x 26 cm. [1]300 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw,Moeder Gods Hodygitria, op verguld fond, geflankeerd door twee heiligen, 35
Rusland, ikoon, 18e eeuw,Moeder Gods Hodygitria, op verguld fond, geflankeerd door twee heiligen, 35 x 30 cm. [1]800 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Moeder Gods verzacht mijn smart , 31 x 27 cm. [1]600 ...[more]
Griekenland, drieluik ikoon, 19e eeuw,centraal Deësis, de luiken met St Nicolaas, St Joris, St.
Rusland, koperen vierluiks reisikoon, 19e eeuw,met blauw emaille, 15 x 10, l. 35 cm. [1]140
Rusland, koperen vierluiks reisikoon, 19e eeuw,met blauw emaille, 15 x 10, l. 35 cm. [1]140 ...[more]
Rusland, twee koperen zegenskruizen, 19e/20e eeuw,, l. 18 en 32 cm. [2]180 ...[more]
Houten processie pop, 19e eeuw,met geschilderd gezicht en armen., h. 103 cm. [1]0 ...[more]
Mogelijk Duitsland, taxushouten Corpus Christi, 19e eeuw, l. 36 cm. [1]250 ...[more]
Paar gestoken polychroom beschilderde en vergulde vruchtenhouten panelen, 17e eeuw,met hoog reliëf
Geborduurde missaal band, 18e eeuw,met centraal het wapen van Spaanse Bourbons in zilverdraad,
Frankrijk, gestoken houten sculptuur, 18e eeuw;St. Paul, [1]150 ...[more]
Zuidelijke Nederlanden, antiek vruchtenhouten en polychroom sculptuur;Madonna met kind, h. 53 cm. [
Zuidelijke Nederlanden, antiek vruchtenhouten en polychroom sculptuur;Madonna met kind, h. 53 cm. [1]500 ...[more]
Paar geborduurd zijden fragmenten met relieken, 19e eeuw,elk in beschilderd houten lijst, 19 x 14,
Paar geborduurd zijden fragmenten met relieken, 19e eeuw,elk in beschilderd houten lijst, 19 x 14,5 cm. 100 ...[more]
Drie stuks Rooms Katholieke kleding, 19e eeuw;dalmatiek, koormantel en stola., Herkomst: uit een
Drie stuks Rooms Katholieke kleding, 19e eeuw;dalmatiek, koormantel en stola., Herkomst: uit een particuliere nalatenschap. [3]800 ...[more]
Carrera y Carrera, massief 18krt. gouden en amethist bokaal, jaarstuk 1990.De gouden steel wordt
Carrera Y Carrera, massief 18krt. gouden en edelstenen jaarstuk, 1991voorstellende de harlekijn
167 Los(e)/Seite