12 Los(e)/Seite
Duitsland, Bavaria/Hutschenreuter, samengesteld wit porseleinen servies gedeelte met vergulde rand,
Porseleinen serviesgedeelte Heinrich ivory body,bestaande uit: 2 dekschalen, juskom, vleesschotel,
Versace, paar porseleinen bordjes decor Medusa,hierbij porseleinen bord 'Les tresors de la Mer' , [
Versace, paar porseleinen bordjes decor Medusa,hierbij porseleinen bord 'Les tresors de la Mer' , [3]30 ...[more]
Divers porselein,w.o. snorrekop en knobbelvaasjes, [ds]40 ...[more]
Porseleinen serviesgedeelte met vis motief, 'Porcelaine Veritable' bestaande uit: één dienschaal,
Divers porselein, aardewerk en glas,waaronder gebakschotels, [3 dzn]30 ...[more]
Vier stuks divers porselein en aardewerk,waaronder witte vaas, grote koektrommel met pompoen als
Herend, grote porseleinen cachepot, Rothschild decoratie. Hierbij een kleine cachepot, Apponyi green
Decoratief porseleinen gebombeerde kist op pootjes, 20e eeuw,met decoratie van figuren in landschap.
Limoges, ruim tienpersoons porseleinen dinerservies, begin 20e eeuw,met vergulde meanderrand,
12 Los(e)/Seite