168 Los(e)/Seite
Divers damast en textiel,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Divers damast en textiel,herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , [3 vds]80 ...[more]
Divers textiel,w.o. damasten tafellaken met servetten, [vds]60 ...[more]
Rotterdamse Lloyd, pet, twee veren hoedjes en divers pleet en zilver, [3 + zkj]100 ...[more]
Divers pleet,waaronder champagnekoeler, zeventien onderborden en dienschalen, [26]150 ...[more]
Twee tinnen klepkannen, theepotje en diversen, 19e/20e eeuw., [ds]200 ...[more]
Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor. (schildpad etui met defecten),
Duitsland, een kleine treeft met houten handvat, 19e eeuw;hierbij twee grotere smeedijzeren
Albasten vogelbadgedragen door drie pelikanen. In twee delen (besch.), [1]250 ...[more]
Engeland, kompas, circa 1800,in mahoniehouten vatting. Hierbij drie zakkompassen, 18e/19e eeuw en
Frankrijk, zakbarometerin messing kast. Hierbij Duitsland, zakmicroscoop en Frankrijk, muntgewicht
Duitsland, micrometer in kistje.Hierbij een Rabone&Sons meetlint en messing duimstok, herkomst:
Almanack de Gotha1886-1903 (enkele delen ontbreken), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Divers tin, waaronder klepkan, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Bronzen vijzel en stamper., [1]120
Bronzen vijzel en stamper., [1]120 ...[more]
Messing deels zwart gelakte microscoop gesigneerd Carl Zeiss, Jena. Serienummer 35039., [1]120
Messing deels zwart gelakte microscoop gesigneerd Carl Zeiss, Jena. Serienummer 35039., [1]120 ...[more]
Duitsland, globe gesigneerd Otto Herkt, ca. 1930,Geplaatst op houten gedraaide voet met ingelegd
Album Amicorum, 19e eeuw en album met oude reclamekaarten/poeziealbumplaatjes, ca. 1900, [2 albums]
Album Amicorum, 19e eeuw en album met oude reclamekaarten/poeziealbumplaatjes, ca. 1900, [2 albums]60 ...[more]
Oude ansichtkaarten in album (ca 400 stuks, maar niet compleet), ca, 1900,, [1]100 ...[more]
Barograaf in mahoniehouten kast, adres L. J. Harri, Amsterdam. Uitgevoerd met 5 Vidi doosjes,
Engeland, messing sextant gesigneerd Lawrence & Mayo, London, 19e eeuw;'clover-frame', met
Frankrijk, pendule in gegoten metalen kast, ca. 1880,porselein ornamenten, bekroond met vaas
Engeland, tafelklok naar antiek voorbeeld,in wortelnotenhouten kast. Met maan aanduiding. Gesigneerd
Engeland, prikklok,adres National Time Recorder Co. Lts. Kent, [1]60 ...[more]
Houten poppenhemelbedje, begin 19e eeuw,samen met een kakstoeltje (beschadigingen), h. 68 x b. 55
Een eikenhouten model van een afuit, ca. 1800.(defecten)., l. 43 cm. [1]80 ...[more]
Drie doosjes met diverse tinnen figuurtjes, Honi speelgoedSoldaatjes, boerderij- en sportfiguurtjes,
Drie doosjes met diverse tinnen figuurtjes, Honi speelgoedSoldaatjes, boerderij- en sportfiguurtjes, [3]60 ...[more]
Meesterstukje; houten linnenkast, circa 1930met koperen beslag, [1]70 ...[more]
Van Melle's toffee blik, [1]20
Van Melle's toffee blik, [1]20 ...[more]
Drie beschilderde spanen dekseldozen, [3]250 ...[more]
Textilia, Turkije, vier geborduurde doeken en een doek wit met goud- en zilverdraad, [5]100
Textilia, Turkije, vier geborduurde doeken en een doek wit met goud- en zilverdraad, [5]100 ...[more]
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren
Kristallen Inkstel op zwart laque onderstel, 19e eeuw,ingelegd met parelmoer, de potten met zilveren doppen, l. 24 cm. [1]100 ...[more]
Vijf porseleinen pillendozen en flacon met zilveren dop, [zkj]80 ...[more]
Duitsland, Bavaria/Hutschenreuter, samengesteld wit porseleinen servies gedeelte met vergulde rand,
Porseleinen serviesgedeelte Heinrich ivory body,bestaande uit: 2 dekschalen, juskom, vleesschotel,
Versace, paar porseleinen bordjes decor Medusa,hierbij porseleinen bord 'Les tresors de la Mer' , [
Versace, paar porseleinen bordjes decor Medusa,hierbij porseleinen bord 'Les tresors de la Mer' , [3]30 ...[more]
Divers porselein,w.o. snorrekop en knobbelvaasjes, [ds]40 ...[more]
Porseleinen serviesgedeelte met vis motief, 'Porcelaine Veritable' bestaande uit: één dienschaal,
Divers porselein, aardewerk en glas,waaronder gebakschotels, [3 dzn]30 ...[more]
Vier stuks divers porselein en aardewerk,waaronder witte vaas, grote koektrommel met pompoen als
Herend, grote porseleinen cachepot, Rothschild decoratie. Hierbij een kleine cachepot, Apponyi green
Decoratief porseleinen gebombeerde kist op pootjes, 20e eeuw,met decoratie van figuren in landschap.
Limoges, ruim tienpersoons porseleinen dinerservies, begin 20e eeuw,met vergulde meanderrand,
Spanje, gestoken en polychroom houten sculptuur, 18e eeuw;Jonge Christus met herdersstaf en rood
Paar gestoken beukenhouten putti, Barok, 18e eeuw,beide met bladzilver, gezeten op zwart gelakte
Paar gestoken beukenhouten putti, Barok, 18e eeuw,beide met bladzilver, gezeten op zwart gelakte rotsformatie, h. 80 cm. [2]3500 ...[more]
Lindenhouten en polychroom houten Vanitas sculptuur, 17e/18e eeuw;Christus met zegenend gebaar
Duitsland, polychroom en verguld vruchtenhouten sculptuur van St. Florian, 18e/19e eeuw,met
Vruchthouten Madonna met kind, 18e eeuw,met zilveren (?) kroon, h. 40 cm. [1]600 ...[more]
Beschilderd en gestoken houten sculptuur, 19e eeuw;Bisschop met mijter en lange mantel, knielend
Duitsland, koperen offerande schotel, 18e eeuw;met geslagen voorstelling van Adam en Eva in de hof
Koperen offerande schotel, 17e eeuw,het plat met gedreven knorlijst waaromheen tekst, rand met
Koperen offerande schotel, 17e eeuw,het plat met gedreven knorlijst waaromheen tekst, rand met palmetten, diam. 49,5 cm. [1]550 ...[more]
Eikenhouten zuilvormige nis, 18e/19e eeuw,met gestoken St. Jacobsschelp en puttokopje, l. 50, br. 20
Eikenhouten zuilvormige nis, 18e/19e eeuw,met gestoken St. Jacobsschelp en puttokopje, l. 50, br. 20 cm. [1]150 ...[more]
Frankrijk, ivoren Corpus Christi, 19e eeuw;met fraai gestoken details. Op beklede plank, l. 37
Frankrijk, ivoren Corpus Christi, 19e eeuw;met fraai gestoken details. Op beklede plank, l. 37 cm., plank 51 x 40 cm. [1]800 ...[more]
168 Los(e)/Seite