350 Los(e)/Seite
Ivoorkust, Senufo, houten masker in de vorm van een gestileerde vogel, vier vierkanten gaten in de
Guinea Bissau, Baga, polychroom beschilderd houten sculptuur van een vogelmet op de rug een slang
Sierra Leone, Mende, staand vrouwelijk voorouderfiguur met lichaamscarificaties en bruin-zwart en
Indonesië, gestoken houten gezeten mannelijk figuurin de stijl van voorouders uit de Molukken., h.
Indonesië, gestoken houten gezeten mannelijk figuurin de stijl van voorouders uit de Molukken., h. 101 cm. [1]200 ...[more]
Nigeria, bronzen sculptuur van een luipaard., l. 60 and h. 52 cm. [1]400 ...[more]
Mali, Dogon, houten beeldengroepvan de twee oervoorouders. Gezeten op een kruk en de man omarmd de
Java, twee vulkaanstenen Boeddha-hoofden., h. 31 and 35 cm. [2]200 ...[more]
Ivoorkust, Senufo, zittend vrouwfiguurmet kamvormige haardracht en handen op de bolle buik. Met
Ivoorkust, Senufo, zittend vrouwfiguurmet kamvormige haardracht en handen op de bolle buik. Met scarificaties., h. 115 cm. [1]600 ...[more]
Drie diverse objecten; een houten Ibo spiegel, een gegraveerde steen uit China en Zuid Amerika,
Drie diverse objecten; een houten Ibo spiegel, een gegraveerde steen uit China en Zuid Amerika, een staand terracotta figuur, [3]100 ...[more]
Ingelijste Tappa, Tonga-Fiji., [1]120 ...[more]
Java, beschilderd houten Wajang poppen theatermeubelen en twee wajang poppen.Hierbij twee Zuid
Guinee Bissau, Baga, twee gestoken houten opzetmaskers in de vorm van een gebogen slangmet wit,
Guinee Bissau, Baga masker, vogel met drie figuren op zijn rug., h. 80 cm. [1]150 ...[more]
Nigeria, handmasker in de vorm van een gestileerde vogel., h. 96 cm. [1]200 ...[more]
Nigeria, Nupe, rood aardewerk voorraadpotmet gegraveerde motieven en banden in relief., h. 56 cm. [
Nigeria, Nupe, rood aardewerk voorraadpotmet gegraveerde motieven en banden in relief., h. 56 cm. [1]120 ...[more]
Guinee Bissau, Baga, Nimba, schoudermaskerversierd met ingeslagen koperen noppen, h. 148 cm. [1]600
Guinee Bissau, Baga, Nimba, schoudermaskerversierd met ingeslagen koperen noppen, h. 148 cm. [1]600 ...[more]
Dogon, opzetmasker, satimbebekroond met gezeten vrouwfiguur. Met beschildering in wit pigment., h.
Dogon, opzetmasker, satimbebekroond met gezeten vrouwfiguur. Met beschildering in wit pigment., h. 100 cm. [1]200 ...[more]
Mali, Bamana, drie metalen beeldengroepenvan dubbele antilope-sculpturen, h. 33, 39 en 40 cm. [3]
Mali, Bamana, drie metalen beeldengroepenvan dubbele antilope-sculpturen, h. 33, 39 en 40 cm. [3]200 ...[more]
West Ghana, Nafana, groot maskermet gebogen horens en geschilderde patronen. Uit de collectie van
West Ghana, Nafana, groot maskermet gebogen horens en geschilderde patronen. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 216 cm. [1]500 ...[more]
DRC, Boa, aangezichtsmasker, h. 48 cm. [1]200 ...[more]
Mali, Dogon trap, toga, met zittende vrouwfiguren en nommo's., h. 192 cm. [1]500 ...[more]
Mali, ijzeren sculptuur van paard en Yoruba, ijzeren altaarobject., l. 21 en h. 31 cm. [2]80
Mali, ijzeren sculptuur van paard en Yoruba, ijzeren altaarobject., l. 21 en h. 31 cm. [2]80 ...[more]
Burkina Faso, Mossi, houten kruk, l. 56 en h. 20 cm. [1]80 ...[more]
Ghana, Ashanti, Akuaba en Dan, houten lepelin antropomorfe vorm, [1]150 ...[more]
PNG, Midden Sepik, gestoken sculptuurin vorm van antropomorfe figuur. Hierbij een boombast paneel, [2] 80 ...[more]
Vijf diverse tribale objecten., [5]200 ...[more]
Sulawesi, drie miniatuur houten huisjes., [3]30 ...[more]
West Africa, drie bronzen dierfiguren., l.. 16, 23 en 49 cm. [3]200 ...[more]
Mali, Chiwara opzetmaker, h. 90 cm. [1]80 ...[more]
Bamana, sculptuur van man- en vrouwfiguur op zetel., h. 71 cm. [1]200 ...[more]
Liberia, Dan Guere, groot aangezichtsmasker, versierd met negen gebogen horens, verschillende
Baga, altaarfiguur;gestileerd dierenhoofd op een cilindrische standaard. Pariculiere collectie
Baga, altaarfiguur;gestileerd dierenhoofd op een cilindrische standaard. Pariculiere collectie Berlijn, l. 56 and h. 48 cm. [2]400 ...[more]
Yoruba, kola-noten dekseldoosmet in reliëf afbeeldingen van dieren, amuletten en kralen. Hierbij
West Afrika, bronzen zetelgedragen door zes staande antropmorfe figuren., h. 39 and d. 30 cm. [1]
West Afrika, bronzen zetelgedragen door zes staande antropmorfe figuren., h. 39 and d. 30 cm. [1]150 ...[more]
Ghana, Ashanti, houten kruk (stool)in de vorm van een staande olifant, met koperplaat bekleed en
West Afrika, houten dekseldoos en staand vrouwfiguurmet zwart patina, h. 48 en 41 cm. [1]80
West Afrika, houten dekseldoos en staand vrouwfiguurmet zwart patina, h. 48 en 41 cm. [1]80 ...[more]
West Afrika, houten blaasbalgmet drie balgen en dierfiguren in reliëf, l. 45 en b. 44 cm. [1]120
West Afrika, houten blaasbalgmet drie balgen en dierfiguren in reliëf, l. 45 en b. 44 cm. [1]120 ...[more]
Afrikaans stenen sculptuur en Ghana, Ashanti, aardewerk buste.Uit de collectie van Otto Schaap, h.
Afrikaans stenen sculptuur en Ghana, Ashanti, aardewerk buste.Uit de collectie van Otto Schaap, h. 20,5 en 15 cm. [2]80 ...[more]
Kameroen, Fali, pop;smeedijzer, leer, textiel en draden. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 22 cm.
Kameroen, Fali, pop;smeedijzer, leer, textiel en draden. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 22 cm. [1]200 ...[more]
Dogon, houten deurtjemet vele figuren in relief, b. 36 3 en h. 30 cm. [1]60 ...[more]
Ghana, Bono, staand verweerd figuur.Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst Gallery D'Eendt,
Ghana, Bono, staand verweerd figuur.Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst Gallery D'Eendt, Amsterdam, 1984., h. 27 cm. [1]150 ...[more]
Luba, bijltjemet buste waarin nagels en bijltje. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 37 cm. [1]200
Luba, bijltjemet buste waarin nagels en bijltje. Uit de collectie van Otto Schaap, h. 37 cm. [1]200 ...[more]
Ivoorkust, Baule, houten katrol en Yaure, houten katrol., h. 20 en 21,5 cm. [2]300 ...[more]
Nigeria, Ekoi, houten opzetmasker met zwart pigment(een hoorn ontbreekt). Uit de collectie van
Nigeria, Ekoi, houten opzetmasker met zwart pigment(een hoorn ontbreekt). Uit de collectie van Otto Schaap, h. 43,5 cm. [1]150 ...[more]
Gabon, Fang, masker.Private collection, Berlin., h. 29,5 cm. [1]200 ...[more]
Maori, gestoken decoratief paneelin vorm van mythologisch figuur met schelpenogen, h. 29 cm. [1]200
Maori, gestoken decoratief paneelin vorm van mythologisch figuur met schelpenogen, h. 29 cm. [1]200 ...[more]
DRC., Lega, masker,met kaolien-lagen met kwarts, h. 23 cm. [1]250 ...[more]
Ashanti, zwart gepatineerd popje, akua bastaand vrouwfiguur met kralen om nek en middel, h. 34
Ashanti, zwart gepatineerd popje, akua bastaand vrouwfiguur met kralen om nek en middel, h. 34 cm. [1]200 ...[more]
Mali, Dogon, twee metalen figuren., h. 31 cm. [2]200 ...[more]
Ghana, Akan, zwart gepatineerd staand vrouwfiguurmet fraai gestoken sandalen, h. 43 cm. [1]200
Ghana, Akan, zwart gepatineerd staand vrouwfiguurmet fraai gestoken sandalen, h. 43 cm. [1]200 ...[more]
Nigeria, Vere, twee staande figurenzwart gepatineerd met witte accenten in gelaat, h. 36 en 33,5 cm.
Nigeria, Vere, twee staande figurenzwart gepatineerd met witte accenten in gelaat, h. 36 en 33,5 cm. [2]250 ...[more]
Lot met diverse etnische objecten;o.a. Kuba doekjes, Oost Afrika kraalwerk en Chili, twee textiel
Lot met diverse etnische objecten;o.a. Kuba doekjes, Oost Afrika kraalwerk en Chili, twee textiel maskers, [ds + 2 zkjs] 80 ...[more]
Zuid Nias, paar mannelijke plankfigurenmet kronen op het hoofd, h. 105 en 74 cm. [2]400 ...[more]
Makonde, houten buikmaskermet beschilderde accenten in cirkels in rood en wit, h. 45 cm. [1]250
Makonde, houten buikmaskermet beschilderde accenten in cirkels in rood en wit, h. 45 cm. [1]250 ...[more]
Collectie van vijf differente objecten, oa Lombok, kris greepen terracota potten, [ds]150 ...[more]
China, stenen demonen masker, h. 23 cm. [1]200 ...[more]
Drie differente objecten, Dayak-stijl bewerkte dierenschedelgegraveerde stieren schouderbot en
Mali, Dogon, houten, gebogen en verlengde antropomorfe, staand figuur., h. 183 cm. [1]400 ...[more]
Indonesië, vulkaanstenen fragment van staande Boeddha., h. 105 cm. [1]400 ...[more]
350 Los(e)/Seite