74 Los(e)/Seite
Daum, glazen presse-papier en Sipec, twee glazen in etui, 80 ...[more]
Murano, Gabbiani, kapitale paars glazen vaaskelkvormig, met verguld knoop op de stam. Gesigneerd, h.
Blauw glazen hoge geribde vaas, 1e helft 20e eeuwmet zes geribde randen en taps-uitlopende hals.
Niek Zwartjes, groenglazen vaas, 1995,op ronde voet en gemodelleerd met drie bollen, h. 29,5 cm [1]
Niek Zwartjes, groenglazen vaas, 1995,op ronde voet en gemodelleerd met drie bollen, h. 29,5 cm [1]300 ...[more]
Floris Meydam, blauwglazen schaal, 1993,met donkerblauwe rand, uitgevoerd door Neil Wilkin, Bath, h.
Floris Meydam, blauwglazen schaal, 1993,met donkerblauwe rand, uitgevoerd door Neil Wilkin, Bath, h. 14,5 cm [1]400 ...[more]
Maria Roosen (geb. 1957), glazen sculptuur;gemerkt onderzijde, 1994, 'de Oude Horn’. Uit de
Glasgow, een paar Clutha glazen iriserende vazen, ca. 1900,elk gemodelleerd met hoge gedraaide hals,
Oostenrijk, glazen iriserende vaas en rozensteker, ca, 1920, h. 9 en 16 cm. [2]80 ...[more]
Lalique, glazen 'Mossi' noppenvaas, ontwerp 1933,met gesatineerde ondergrond waarop helderglazen
Lalique, paar glazen 'Elisabeth' vazen, 20e eeuw, hierbij een klein glazen Lalique vaasje en een
Set van vier gelijke kristallen karaffen, uitvoering Kristal Unie Maastricht, ca. 1930;bol van
Zweden, glazen vaas, ca. 1955.Met gegraveerd decor van drie vissersboten met uitgeworpen netten.
Groenglazen vaas, mogelijk Murano, 20e eeuw,met oranje gekleurde banen, h. 46,5 cm [1]120 ...[more]
74 Los(e)/Seite