448 Los(e)/Seite
Gesigneerd W. WeissenbruchHuizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Emile Colinus (geb. 1884-1966)Het klooster St. Paul de Mausole in St. Rémy de Provence. Hier was
Emile Colinus (geb. 1884-1966)'Barques sur le Seine', herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Teunis Ooms (1906-1982)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25
Francois Albert Mooy (1884-1968)Twee polderlandschappen, tweemaal doek, gesign. r.o., 15,5 x 25 cm. [2]200 ...[more]
Gesigneerd J.H. van MastenbroekGezicht op een binnenhaven. Hierbij paneel, duinlandschap, paneel,
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80
Hollandse school, 20e eeuwLandschap met korenschoven op een akker, paneel, 28 x 47 cm. [1]80 ...[more]
Willy Fleur (1999-1967)Stilleven, doek, gesign. l.b., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Frederik Kasenda (1920-1950)Landschap Indonesië, doek, gesign. r.o., 30 x 37 cm. [1]120 ...[more]
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek,
Hendrik Cornelis Kranenburg (1817-1897)Gezicht op de Oude Schans met de Montelbaanstoren, doek, gesign. r.o., 60 x 90 cm. [1]100 ...[more]
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200
Russische school, 20e eeuwMan zittend bij een meertje, doek, niet ingelijst, 53 x 65 cm. [1]200 ...[more]
Johan Enthoven (1898-1956)Bloesemtakken, doek, gesign. l.o., 60 x 50 cm. [1]100 ...[more]
Indonesische school, 20e eeuw,Twee landschappen, tweemaal doek, 40 x 60 cm. [2]250 ...[more]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]
Wil van Leeuwen (1909-1994)Interieur met bloemen op een tafel, doek, gesign. r.o., 80 x 66 cm. [1]200 ...[more]
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst,
Charles Bernardus Dankmeijer (1861-1923)Landschap met hooiberg bij Oosterbeek, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]80 ...[more]
Nascimbeni (20e eeuw)Italiaanse markt, doek, 60 x 80 cm. [1]200 ...[more]
Gerard Schäperkötter (1914-2006)Stilleven / Portret van een meisje/ Portret van een jongetje,
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x
Carla Sirks Bijvanck (1904-1989)Portret van een man. Hierbij doek, stilleven., tweemaal doek, 60 x 45 cm. en 54 x 46 cm. [2]80 ...[more]
Frieda Uzan (20e eeuw)Portret van een jongetje, doek, gesign. r.o., 40 x 33 cm. [1]100 ...[more]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]
Charles Roelofsz (1897-1962)Lusten en lasten, doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 33 x 23 cm. [1]100 ...[more]
Dick Elffers (1910-1990)Bloemstilleven, doek, gesign., '39 60 x 50 cm. [1]120 ...[more]
Gerhard Altmann (1877-1940)Bloemstilleven, doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]200 ...[more]
J. Simon (20e eeuw)Havengezicht, doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Deense school, 20e eeuwKustgezicht, doek, 40 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200
Cor van Loenen (geb. 1943)Landschap met bomen bij een pad, 67 x 60 cm., doek, gesign. l.o. [1]200 ...[more]
Gesigneerd de Jong 1810Schepen op een meer, paneel, 19 x 22 cm. [1]50 ...[more]
Frits Pieters (20e eeuw)Vrouwen bij een wasplaats, doek, 60 x 80 cm. [1]100 ...[more]
Jan Knikker (1889-1957)Gezicht op Hazerswoude, doek, gesign. r.o., 52 x 90 cm. [1]200 ...[more]
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel,
Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton FischerPluimvee, 20 x 25 cm., paneel, ongesign. [1]600 ...[more]
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Bloemstilleven, 50 x 40 cm., doek, gesign. r.o. [1]100 ...[more]
Hollandse school, ca. 1925Gezicht op de watertoren aan de Amstel gezien vanaf de (huidige) Rijnstraat., doek, 30 x 42 cm. [1]120 ...[more]
Anton Smeerdijk (1885-1965)Stilleven, doek, gesign., 45 x 45 cm. [1]150 ...[more]
Toegeschreven aan Paul de Longpré (1855-1911)Bloemstilleven, doek, 90 x 60 cm. [1]1000 ...[more]
Kiki Lamers (geb. 1964)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Bloom Gallery,
Herbert Zangs (1924-2003)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. herkomst: Galerie Parade,
Reinier Lucassen (geb. 1939)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Toon Verhoef (geb. 1946)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Galerie Onrust, 2002,
Fons Haagmans (geb. 1948)Nachtegalen. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Art & Project, doek,
Daniel Pitnin (geb. 1977)'Stage III’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Grim Gallery,
Antonio Saura (1930-1998)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Nouvelles
Reinier Lucassen (geb. 1939)'Idol noir’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Espace,
Nobuyoshi Araki (geb. 1940)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap, iris print, verso gesign., 20
Nobuyoshi Araki (geb. 1940)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap, iris print, verso gesign., 20 x 28 cm. [1]500 ...[more]
Michael Kirkham (geb. 1971)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Alain Uglow (1941-2011). Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Jurriaan Molenaar (geb. 1968)'Studio II’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Livingstone
Ricardo Brey (geb. 1955)'Black Stone’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Lumen Travo
Thomas Huber (geb. 1955)'Wandbemalung'(Theater Bühnenprkspekt aufgemalt). Uit de collectie Otto
Ricardo Brey (geb. 1955)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap, gemengde techniek op papier,
Fons Haagmans (geb. 1948)‘Vetkuif’. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie Onrust,
Thomas Huber (geb. 1955)'La Reserve'(Würfelraum). Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Henk Visch (geb. 1950)Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst: geschenk van de
Paul Andriesse (geb. 1955)Portret van Erik Andriesse, oktober 1985. Uit de collectie van Otto
Robert Zandvliet (geb. 1970)Zonder titel. Uit de collectie van Otto Schaap. Herkomst: Galerie
Rik Smits (geb. 1982)'The Meretta East Side Hotel’. Uit de collectie Otto Schaap. Herkomst:
448 Los(e)/Seite