125 Los(e)
125 Los(e)/Seite
Los 4976
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm.,
Max Raedecker (1914-1987)Kustgezicht. Hierbij ongesigneerd, gouache, zeegezicht, 30 x 45 cm., aquarel en gouache, gesign. [2]120 ...[more]
Tom Lenders (1942-2019)Stilleven, board, verso gesign., 60 x 80 cm. [1]50 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Pierrot, board, gesign. r.o., '42, 40 x 35 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwBloemstilleven, board, 55 x 64 cm. [1]40 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Zelfportret, ets, gesign. r.o., '19/'20, 25 x 19 cm. [1]120 ...[more]
125 Los(e)/Seite