125 Los(e)/Seite
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam gemodelleerd),
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Mannelijk naakt met stralen rondom (lichaam uitgespaard),
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: diverse figuren, linksboven in beeld krullerige
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Barasingha hert, litho, handgesign. r.o., 1916, Van Es L 012,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Barasingha hert, litho, handgesign. r.o., 1916, Van Es L 012, 40 x 30 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt, ets, gesign. r.o., 1917, Van Es D 076, 35 x 18
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Zittend naakt, ets, gesign. r.o., 1917, Van Es D 076, 35 x 18 cm. [1]500 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie met Siamese tweeling, ets, gesign. r.o., Van Es D
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie met Siamese tweeling, ets, gesign. r.o., Van Es D 096, 15 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Twee rozen, litho, gesign. r.o., Van Es L 035, 19 x 23,5
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Twee rozen, litho, gesign. r.o., Van Es L 035, 19 x 23,5 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Dode duif (Der onschuld dood), houtsnede, niet ingelijst,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: twee mannenkoppen in profiel naar links, houtsnede,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Vogeltje in hoek van een kooi, houtsnede, gesign. r.o., Van
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Vogeltje in hoek van een kooi, houtsnede, gesign. r.o., Van Es H 064, 16 x 18 cm. [1]350 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie : kop, houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie : kop, houtsnede, gesign. r.o., 1930, 18 x 13,5 cm. [1]400 ...[more]
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: twee figuren met mutsjes, litho, gesign. r.o., 17/
Willem Witsen (1860-1923)Jodenhouttuinen, ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de
Willem Witsen (1860-1923)Jodenhouttuinen, ets en aquatint, ca. 1905-1906, gesign. r.o., No. 30, de Groot no. 114, 40 x 50 cm. [1]250 ...[more]
Willem Witsen (1860-1923)Binnenkant met afbraak, ets en aquatint, ca. 1912-1913, gesign. r.o., no.
Willem Witsen (1860-1923)Bierhaven te Rotterdam, ets en aquatint, gesign. r.o., no. 99, De Groot 88,
Willem Witsen (1860-1923)Bierhaven te Rotterdam, ets en aquatint, gesign. r.o., no. 99, De Groot 88, 25 x 20 cm. [1]200 ...[more]
Willem Witsen (1860-1923)Gezicht op de Binnen-Amstel en de Halvemaansteegbrug, ets en aquatint,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Portret van een vrouw, potlood en houtskool, gesign. r.o.,
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Portret van een vrouw, potlood en houtskool, gesign. r.o., 1934, 48 x 35 cm. [1]1200 ...[more]
Albert Regagnon (1874-1961)Kippen op een erf, board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm. [1]
Albert Regagnon (1874-1961)Kippen op een erf, board, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 33 cm. [1]80 ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam, houtskool en aquarel, gesign. l.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Gezicht op de Keizersgracht, Amsterdam, houtskool en aquarel, gesign. l.o., 20 x 25 cm. [1]250 ...[more]
Johan Polet (1894-1971)Liggend naakt, tekening, gesign. l.o., ´37, 62 x 95 [1]200 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt,
Henri van Daalhoff (1867-1953)Moeder en kind voor een huis in de sneeuw, houtskool en wit krijt, gesign. l.o., 80 x 62 cm. [1]250 ...[more]
Henri van Daalhoff (1867-1953)Vrouw bij een poort (volgens annotatie op de achterzijde Samuel de
Dirk Koning (1888-1978)Zonder titel. Hierbij affiche van het Rode Kruis uit 1928., zeefdruk, niet
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60
Salomon Garf (1879-1943)'De Magere Brug te Amsterdam', ets, gesign. in de plaat, 40 x 53 cm. [1]60 ...[more]
Diverse grafiek, begin 20e eeuw, [ds+1]200 ...[more]
Pedro Ribera (1867-1949)Petit souk, Tanger, board, gesign. r.o., 10 x 15 cm. [1]500 ...[more]
Hans Engelman (1922-2000)Uiterwaarden bij Maurik, board, gesign. m.o., 50 x 60 cm. [1]100 ...[more]
Clementine van Lamsweerde (1924-2015)Badende vrouwen, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh, [4]200
Vier diverse grafische werken, 20e eeuw;Marius Bauer, Pieter Dupont en Aart van Dobbenburgh, [4]200 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)Geranium, litho, gesign. l.o., niet ingelijst, 30 x 30 cm. [map]180 ...[more]
Lou Loeber (1894-1983)Zonnebloemen, litho, gesign. l.o., 30 x 30 cm. [1]180 ...[more]
Divers grafiek, tekeningen en schilderijen, 17e t/m 20e eeuw,herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Lou Loeber (1894-1983)Lezende II, linosnede, gesign. r.o., niet ingelijst, 5/75, 30 x 25 cm. [1]400
Lou Loeber (1894-1983)Lezende II, linosnede, gesign. r.o., niet ingelijst, 5/75, 30 x 25 cm. [1]400 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o.Stilleven met boeken, maroufle, gesign. r.o., 14 x 18 cm. [1]80 ...[more]
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)Landschap, board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm. [1]
Toegeschreven aan Otto Sohn-Rethel (1877-1949)Landschap, board, gesign. r.o., 1897, 33 x 25 cm. [1]120 ...[more]
Chris Soer (1882-1962)Figuren in een park, board, ongesign., 14 x 22 cm. [1]100 ...[more]
Gesigneerd DasnoyTulpen in een vaas, board, gesign. l.o., 40 x 25 cm. [1]100 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Huizen aan een gracht, aquarel, gesign. r.o., 27 x 34 cm. [1]100 ...[more]
Willem Noordijk (1887-1970)Polderlandschap, board, gesign. l.o., 21 x 31 cm. [1]80 ...[more]
Gesigneerd Willem MarisMelkende boer, aquarel en gouache, gesign. r.o., 20 x 29 cm. [1]120 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Boerderijbij Eemnes, inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm. [1]100
Jan Korthals (1916-1972)Boerderijbij Eemnes, inkt en aquarel, gesign. r.o., '71, 30 x 48 cm. [1]100 ...[more]
Johannes Christoffel van Reekum (1877-1943)Eenden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
Theo Dobbelman (1906-1984)Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap, aquarel, gesign. r.o., '
Theo Dobbelman (1906-1984)Zittende vrouw. Uit de collectie Otto Schaap, aquarel, gesign. r.o., '54, 56 x 37 cm. [1]100 ...[more]
Frans Everbag (1877-1947)Gezicht op de Leidsegracht bij de Herengracht, kleurenets, ongesign., 40
Frans Everbag (1877-1947)Gezicht op de Leidsegracht bij de Herengracht, kleurenets, ongesign., 40 x 50 cm. [1]200 ...[more]
Jan Mankes (1889-1920)Schreewende kraai, houtsnede, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1]400 ...[more]
Joop Kropff (1892-1979)Bloemen in een vaas, board, gesign. l.o., 45 x 35 cm. [1]200 ...[more]
Diverse schilderijen en grafiek, 18e t/m 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Bloemen voor een raam, board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm. [1]100
Gérard Grassere (1915-1994)Bloemen voor een raam, board, gesign. r.o., '37, 14,5 x 19,5 cm. [1]100 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Figuren in een park, board, verso gesign., 28 x 20 cm. [1]100 ...[more]
Hollandse school, 20e eeuwMelktijd, 45 x 60 cm., aquarel [1]80 ...[more]
T. Rothwell (actief ca. 1876)Landschap, aquarel, gesign. l.o., 1876, 32 x 42 cm. [1]200 ...[more]
Jan van der Linde (1864-1945)Dorpsgezicht, maroufle, gesign. l.o., 22 x 23 cm. [1]200 ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)Landschap met witte hooimijten, board, resten signatuur r.o., 25 x 35 cm.
Gérard Grassere (1915-1994)Landschap met witte hooimijten, board, resten signatuur r.o., 25 x 35 cm. [1]80 ...[more]
André Zentveld (geb. 1933)Lezende vrouw, gouache, gesign., 30 x 22 cm. [1]40 ...[more]
Herman Bieling (1887-1964)Ontwerp voor een monument aan de Maas, aquarel, ongesign., 55 x 45 cm. [
Herman Bieling (1887-1964)Ontwerp voor een monument aan de Maas, aquarel, ongesign., 55 x 45 cm. [1]100 ...[more]
Leo Eland (1884-1952)Straatje in Noord-Afrika, gouache, gesign. l.o., 23 x 17 cm. [1]100 ...[more]
Anton Pieck (1895-1987)Ets. Hierbij diverse tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Jan Grégoire (1887-1960)Bloemstilleven, board, gesign. l.o., 57 x 47 cm. [1]250 ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBordeelscène, aquarel en gouache, 18 x 24 cm. [1]50 ...[more]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Maria van Hoogstraten (1895-1979)Kustgezicht Zuid-Frankrijk, board, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]120 ...[more]
125 Los(e)/Seite