4 Los(e)
4 Los(e)/Seite
Los 1018
Marmeren sculptuur in Romeinse stijl van een dubbel hoofd, 20st eeuw.man en vrouwen buste., h. 35,
Marmeren sculptuur in Romeinse stijl van een dubbel hoofd, 20st eeuw.man en vrouwen buste., h. 35,5 en br. 28 cm. 600 ...[more]
Los 1020
België, gestoken vruchthouten sculptuur, ca. 1930;Mijnwerker. Gesigneerd Hansjeu op onderzijde, h.
België, gestoken vruchthouten sculptuur, ca. 1930;Mijnwerker. Gesigneerd Hansjeu op onderzijde, h. 30 cm. [1]150 ...[more]
Los 1028
Houten tekenmodel van een paard, 20e eeuw,alle delen verstelbaar, op houten basis met messing
Los 1044
Paar gietijzeren deurstops in vorm van St Bernard honden, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole,
4 Los(e)/Seite