- Oberkategorie,
342 Los(e)/Seite
Vijf roodkoperen pannen, [5]80
Vijf roodkoperen pannen, [5]80 ...[more]
Divers,w.o. koperen comforts, [ds]30
Divers,w.o. koperen comforts, [ds]30 ...[more]
Diverse antieke miniatuur tonnen en kist met houten puzzel, [kist + zkj]40 ...[more]
Drie spellen in doos,w.o. Mobaco, ca. 1920 en blokpuzzel 'im Winter', 19e eeuw, [3]60 ...[more]
Gietijzeren boekenpers en drie letterbakkenmet loden letters. Hierbij diverse drukkersbenodigdheden,
Gietijzeren boekenpers en drie letterbakkenmet loden letters. Hierbij diverse drukkersbenodigdheden, [4 + ds]100 ...[more]
Divers speelgoed,w.o. blikken stoombootjes en microscoop, 0 ...[more]
Diverse sculpturen, [ds]40
Diverse sculpturen, [ds]40 ...[more]
Thailand, verguld houten Boeddha en polychroom ztittende monnik, h. 38 en 32 cm. [2]100 ...[more]
Diverse christelijke en oosterse sculpturen, [1 + ds]150 ...[more]
Patchwork doekmet voorstelling van figuur met waterpijp, 147 x 90 cm. 200 ...[more]
Perzië, koperen waterhouder , [1]100
Perzië, koperen waterhouder , [1]100 ...[more]
Oosters koperen dekselpot.Hierbij diverse fotolijsten, [1 + ds]80 ...[more]
Lot diverse Indiase beeldjes, h. 6 tot 11,5 cm. [zkj]40 ...[more]
Thailand, bronzen Boeddha hoofdIn Ayuthatya stijl., h. 12 cm. [1]80 ...[more]
Nepal, vuurverguld bronzen sculptuur van Ganesha, 20ste eeuw.met atributen in de handen., h. 11,5
Nepal, vuurverguld bronzen sculptuur van Ganesha, 20ste eeuw.met atributen in de handen., h. 11,5 cm. [1]300 ...[more]
Indonesië, snijwerk met voorstelling mythologische scene in hoogrelief., 38 x 50 cm. [1]80 ...[more]
Twee drukrollen voor behang, [2]40
Twee drukrollen voor behang, [2]40 ...[more]
Plaatijzeren tafellamp in Art Deco stijlde kap van agaten plaquettes in loodzetting, h. 41 cm. [1]
Plaatijzeren tafellamp in Art Deco stijlde kap van agaten plaquettes in loodzetting, h. 41 cm. [1]100 ...[more]
Verguld bronzen wandapplique in Louis XVI stijl, l. 52 cm. [1]150 ...[more]
Tiffany-stijl tafellamp, modern;gebronsd metalen voet met glas in lood kap met motief van zonnebloemen. , h. 61 cm. [1]120 ...[more]
Tiffany-stijl tafellamp;deels messing voet met glas in lood kap met decoratie van diverse bloemen., h. 70 cm. [1]120 ...[more]
Zwart gelakte rijtuiglantaarn, begin 20e eeuw, l. 50 cm. [1]80 ...[more]
Tinnen tabaksdoos in Empire stijlin vorm van sarcofaag, l. 17 cm. [1]60 ...[more]
Divers pleet bestekherkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam
Divers pleet bestekherkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980, [ds]60 ...[more]
Divers pleet,w.o. dienschalen dienschalen. Herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van
Schelpvormige pleet schaal, paar flessenbakken en twee drielichts kandelaars,tevens te gebruiken als
Schelpvormige pleet schaal, paar flessenbakken en twee drielichts kandelaars,tevens te gebruiken als éénlichts, [5]80 ...[more]
Fles Port'Quinta da Terra Feita 1925' Hierbij fles Madeira, 1896, [2]0 ...[more]
Engeland, pleet strooier, James Dixon & sons, ca. 1920;hierbij divers pleet w.o. tafelaansteker en
Engeland, pleet strooier, James Dixon & sons, ca. 1920;hierbij divers pleet w.o. tafelaansteker en suikerpot., [zkj]200 ...[more]
Ek van Zanten (geb. 1933), bronzen relief;Vrouwlijk naakt voor een spiegel, 14 x 14 cm. [1]80
Ek van Zanten (geb. 1933), bronzen relief;Vrouwlijk naakt voor een spiegel, 14 x 14 cm. [1]80 ...[more]
Blauw geschilderd houten onderdeel van een schip,verweerd, h. ca. 285 cm. [1]200 ...[more]
Als hout gelakt metalen schemerlamp,kantig, met zwarte kap, 128 cm. [1]0 ...[more]
Ovale portretminiatuur op ivoor, [1]100 ...[more]
Klassieke gitaar door C. Swagemakers, gitaarbouwer.bouwjaar 1971, en genummerd 747. Compleet met
Klassieke gitaar door C. Swagemakers, gitaarbouwer.bouwjaar 1971, en genummerd 747. Compleet met gitaarkoffer., l. 99 cm. [2]120 ...[more]
Viool, gemerkt met label aan de binnenzijde, Marcus Stainer, 1647;incompleet. Hierbij een strijkstok
Kwart cello voor kinderen, 20e eeuw;voorzien van papieren label aan de binnenzijde 'Modell Chicago'., l. 100 cm. [1]200 ...[more]
Fraaie eikenhouten cello kist, 19e eeuw;met koperen sloten en scharnieren. De binnenzijde bekleed
Houten telraam met vogeltjes als telkralen., [1]50 ...[more]
Rood - en geel koperen doofpot en mahoniehouten theestoof met ketel, 19e eeuw., h. 37 -43 cm. [3]80
Rood - en geel koperen doofpot en mahoniehouten theestoof met ketel, 19e eeuw., h. 37 -43 cm. [3]80 ...[more]
Grote speculaasplank, 19e eeuw;met decoratie aan beide zijdes van man en vrouw. Herkomst: Bakkerij
Wit aardewerk dienblad met nikkelen montering, art deco, ca. 1930;, l. 55 cm. [1]60 ...[more]
Set decoratieve ijzeren vuurbokken, 19e eeuw;met blad ranken en wapenschild. In rococo stijl., h. 23
Set decoratieve ijzeren vuurbokken, 19e eeuw;met blad ranken en wapenschild. In rococo stijl., h. 23 cm, l. 39 cm. [2]200 ...[more]
Stel gietijzeren tafellampen met schildvormig front, 20e eeuw;elk op langwerpige getrapte voet.,
Stel gietijzeren tafellampen met schildvormig front, 20e eeuw;elk op langwerpige getrapte voet., h. 50 cm. [2]200 ...[more]
342 Los(e)/Seite