342 Los(e)/Seite
Drie Romeinse stijl glazen kannetjes, [3]120 ...[more]
Perzisch kussen en quilt, 20
Perzisch kussen en quilt, 20 ...[more]
Boekensteun met houten uil,hierbij een gesneden houten hoofd van man, [2]50 ...[more]
Java, paar houten boekensteunen, [2]80 ...[more]
Indonesië, drie houten sculpturen, [3]150 ...[more]
Indonesië, zes stuks divers, [6]60
Indonesië, zes stuks divers, [6]60 ...[more]
Indonesië, divers snijwerk, [5]60
Indonesië, divers snijwerk, [5]60 ...[more]
Vier metalen stafjes,twee bekroond met figuren, [4]80 ...[more]
Everzwijnkop, gemonteerd op houten bord,geschoten in de tuin van de vorige eigenaar, l. 80 cm [1]
Everzwijnkop, gemonteerd op houten bord,geschoten in de tuin van de vorige eigenaar, l. 80 cm [1]300 ...[more]
Opgezette kop van een neushoornvogel, ca. 1900,geplaatst op een houten wandplaat., h. 39 cm, b. 23
Opgezette kop van een neushoornvogel, ca. 1900,geplaatst op een houten wandplaat., h. 39 cm, b. 23 cm. [1]80 ...[more]
Zeven verschillende wand vitrine kasten met geprepareerde insecten, vruchten e.d. Ca. 1960,w.o.
'Singing birdcage', 1900-1930;De koperen vogelkooi met twee vogels met veren, met mechaniek en
'Singing birdcage', 1900-1930;De koperen vogelkooi met twee vogels met veren, met mechaniek en speelwerk, h. 26 cm. [1]200 ...[more]
Twee Nautilusschelpen,één met Duits zilveren montering en voet, beker h. 20 cm. [2]250 ...[more]
Twee conch shells, l. 28 en 14 cm. [2]120 ...[more]
Twee conch shells, l. 22 en 28 cm. [2]150 ...[more]
Amsterdamse School, coromandelhouten sculptuurvan zittende aap op rots. Met cilindervormige
Diverse Oosterse objecten, [2 zkjs]50 ...[more]
Wandelstok met zilveren greep, [1]120 ...[more]
Hellebaard, 20st eeuw., h. 221 cm. [1]120 ...[more]
Drie vogelkooitjesmet inhoud., h. 79 en diam. 30 cm. [3]150 ...[more]
Marmeren sculptuur van een liggende olifant, h. 27, l. 33 cm. [1]200 ...[more]
Houten boomstronk , h. ca. 214 cm. [1]200 ...[more]
Onbekende kunstenaar, goudgekleurd sculptuur;Het Muiderslot, [1]100 ...[more]
Azië, diverse metalen objecten,herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, [ds]300 ...[more]
Collectie roodkoperen puddingvormen, [ds]100 ...[more]
Tinnen en zwart gelakt tinnen kraantjeskan.Hierbij divers tin, [2 + ds]100 ...[more]
Paarden bit,met zweep, [4]60
Paarden bit,met zweep, [4]60 ...[more]
Groen gepatineerd bronzen beeld van geabstraheerd anthropomorf figuur., h. 66 cm. [1]600 ...[more]
Bronzen abstract sculptuur, b. 31 cm. [1]100 ...[more]
Kunststof bol met terugkerend patroon van vissen. Gemerkt MCE 1940. Kopie naar de beukenhouten bol
Kunststof bol met terugkerend patroon van vissen. Gemerkt MCE 1940. Kopie naar de beukenhouten bol door M.C. Escher., diam. 14 cm. [1]80 ...[more]
Groen gepatineerde bronzen buste van een vrouw.Gesigneerd en genummerd, h. 36,5 cm. [1]800 ...[more]
Rood gelakte mobile, b, ca 145 cm. [1]60 ...[more]
Geabstraheerde mannelijke torso in geel koperlegering., h. 46,5 cm. [1]800 ...[more]
Bronzen sculptuurgeabstraheerde vrouwfiguur, h. 56 cm. [1]800 ...[more]
Gipsen abstract dubbel vrouwfiguur, h. 48,5 cm. [1]200 ...[more]
Gipsen abstract sculptuur op wit gelakt houten sokkel., h. 102 beeld, sokkel h. 67 cm. [2]400
Gipsen abstract sculptuur op wit gelakt houten sokkel., h. 102 beeld, sokkel h. 67 cm. [2]400 ...[more]
Marokko, steengoed dekselvaas met opgelegde metalen patronen,hierbij metalen schenkkan, [2]200
Marokko, steengoed dekselvaas met opgelegde metalen patronen,hierbij metalen schenkkan, [2]200 ...[more]
Cambodja, stenen sculptuur van gezeten Boeddha,op lotustroon en met Naga troon., h. 52 cm. [1]250
Cambodja, stenen sculptuur van gezeten Boeddha,op lotustroon en met Naga troon., h. 52 cm. [1]250 ...[more]
Thailand, staande Bodhisatva op sokkel, h. 115 en 12,5 cm. [1]400 ...[more]
Thailand, bronzen Boeddha hoofd,met vlammen urna. Op zwart gelakte sokkel, h. 44 cm. 200 ...[more]
Thailand, metalen Boeddha hoofd met vlammend ushnishastaand op defecte sokkel, h. 70 cm. [1]200
Thailand, metalen Boeddha hoofd met vlammend ushnishastaand op defecte sokkel, h. 70 cm. [1]200 ...[more]
Bronzen sculptuur van langgestrekt antropomorf figuur, h. 202 cm. [1]1200 ...[more]
India-Pakistan, stenen fragment van staande Boeddha, met geplooide robe met gegraveerde lijndecoratie., h. 82 cm. [1]300 ...[more]
Thailand, boeddha,20e eeuw, [1]120
Thailand, boeddha,20e eeuw, [1]120 ...[more]
India, beschilderd houten voorraadpotmet koperen beslag en slot., h. 65 cm. [1]100 ...[more]
Gietijzeren vogelbad en planten etagere,in de vorm van een oude fiets., h. 65 en 60 cm. [2]150
Gietijzeren vogelbad en planten etagere,in de vorm van een oude fiets., h. 65 en 60 cm. [2]150 ...[more]
Polychroom houten wagenschot, gedateerd 1898, l. 117, h. 57 cm. [1]100 ...[more]
Frankrijk, glazen reclameruit in eiken omlijsting uit , scheepsbenodigdheden winkel, ca. 1920;met
Zweden, behang fragment, florale voorstelling, ca. 1800;olieverf op doek, gelijst., h. 34 cm, b.
Zweden, behang fragment, florale voorstelling, ca. 1800;olieverf op doek, gelijst., h. 34 cm, b. 89 cm. [1]200 ...[more]
Groot papieren knipsel ter gelegenheid 12,5 jarig huwelijk, gedateerd 1875;fraaie decoratie van
Divers, waar onder schildje, snuifdoosje, gesmeed stalen mes., [zkj]200 ...[more]
Divers, waar onder aarderwerk kan gemerkt Mason's., [ds]200 ...[more]
Verchroomd wandlamp, tafellamp en een dubbele badkamerspiegel, L. 40 en h. 31 cm. [ds]50 ...[more]
Bruin gepatineerde buste van een jonge man., h. 47 cm. [1]800 ...[more]
Paar messing hanglampen;met glazen ruiten en ophangringen., geelectrificeerd., h. 52 cm. [1]80
Paar messing hanglampen;met glazen ruiten en ophangringen., geelectrificeerd., h. 52 cm. [1]80 ...[more]
Diverse antieke hardhouten standaards voor porselein., Collectie Cserno, Amsterdam. [vds]250
Diverse antieke hardhouten standaards voor porselein., Collectie Cserno, Amsterdam. [vds]250 ...[more]
Rechthoekige spiegel in houten lijst, 19e eeuw,met gezwarte hoekstukken, waarop messing rozetten,
Drie grote koperen pannen, [3]60
Drie grote koperen pannen, [3]60 ...[more]
342 Los(e)/Seite