57 Los(e)/Seite
Zuid India, Orissa, bronzen Tara, ca. 1800met rood pigment beofferd, h. 15 cm. [1]600 ...[more]
Tibet, verguld bronzen sculptuur Manjuvajra, Boddisathva, bestrijder van onwetendheid, godheid van
Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam,
Tibet, zeepstenen Avalokiteshvara met elf hoofden, 16e eeuwHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h 8,7 cm [1]700 ...[more]
India, Gujarat, kralen tasje, ca. 1900met afbeelding van dieren en met metalen bellen., h. 39 cm. [
India, Gujarat, kralen tasje, ca. 1900met afbeelding van dieren en met metalen bellen., h. 39 cm. [1]300 ...[more]
India, bronzen sculptuur van een zittende bodhisattva, 11e eeuw, Pala periodeHerkomst: Collectie
India, bronzen sculptuur van een zittende bodhisattva, 11e eeuw, Pala periodeHerkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h 10,4 cm [1]6000 ...[more]
Tibet, bronzen sculptuur van Manjushri, ca. 1900,met zwaard, lotusbloem en uitgedost met juwelen.
Thailand, koperlegering huisaltaar, 18e-19e eeuwin de vorm van tempeltje met gegraveerde levensboom op achterwand., h. 35 cm. [1]400 ...[more]
India, bronzen beeld van Hannuman, ca. 1900 en een sculptuur van staande Hannuman, 20st eeuw., h. 14
India, bronzen beeld van Hannuman, ca. 1900 en een sculptuur van staande Hannuman, 20st eeuw., h. 14 en 12 cm. [2]200 ...[more]
India, antiek rood zandstenen beelden groep, mogelijk 12e-13e eeuw;staande man en vrouwfiguur met
Tibet, verguld bronzen sculptuur van Jambhala, 19e/20e eeuw,zittend op een lotustroon, in de ene
Bali, gestoken houten naaikist, 20e eeuw,gedecoreerd met wajangfiguren tussen bloemen, h. 13,5 x
Bali, gestoken houten naaikist, 20e eeuw,gedecoreerd met wajangfiguren tussen bloemen, h. 13,5 x b. 40 x d. 30,5 cm [1]150 ...[more]
Tibet, stempel, Thailand, bronzen hand, India, stenen Lingam en een Oosters ivoren conisch object,
India, bronzen figuur van Ganesha, 20e eeuw,staande op een buffel (defecten), herkomst: Collectie
India, bronzen figuur van Ganesha, 20e eeuw,staande op een buffel (defecten), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam, h. 13,5 cm [1]200 ...[more]
Nepal, gedeeltelijk verguld bronzen figuur van Boeddha, 20e eeuw,gezeten in dhyanasana op een
Nepal, bronzen figuur van Vishnu, 18e/19e eeuw,zijn vier armen met verschillende attributen, op
India, bronzen figuur van Krishna, 19e eeuw,afgebeeld in dansende positie, hierbij een Chinees
Nepal, een verguld bronzen figuur van Amitayus,zittend in lotuspositie op een lotustroon, met
Thailand, Ratnakosin, verguld bronzen staande Boeddha, eind 19e eeuw. met opgeheven handen, fraaie
Thailand, ivoren model van Boeddha, 19e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, h. 15,5 [1]
Thailand, ivoren model van Boeddha, 19e eeuw,gezeten in dhyanasana op een lotustroon, h. 15,5 [1]400 ...[more]
Birma, marmeren buste van Boeddha, met resten van pigment, 20e eeuwin Mandalay stijl. Met resten van
Birma, marmeren buste van Boeddha, met resten van pigment, 20e eeuwin Mandalay stijl. Met resten van beschildering., h. 59 cm. [1]600 ...[more]
Thailand, Rattanakosin, lakwerk en vergulde staande bronzen Boeddha, 1e helft 19e eeuw,Met verfijnde
Tibet, bronzen gezeten Boddhisatva, ca. 1900 met fraaie kroon en sieraden, robe en zittend op
Thailand/Birma, bronzen Buddha, 18-19e eeuwmet gegraveerde tekst in de basis. Met resten van zwart
Thailand/Birma, bronzen Buddha, 18-19e eeuwmet gegraveerde tekst in de basis. Met resten van zwart lakwerk., h. 21 cm. [1]600 ...[more]
Thailand, Ratanakosin, paar lakwerk en verguld bronzen gezeten vrouwfiguren, adoranten, 2e helft 19e
India, bronzen ceremoniele waterschaal, ca. 1900, d. 59 cm. [1]200 ...[more]
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant., L. 60
Zuid India, gestoken kalkstenen gevelsteen, ca. 1900,in de vorm van een trompettende olifant., L. 60 cm. [1]200 ...[more]
India, stenen Nandi, 20ste eeuw., b. 50 cm. [1]400 ...[more]
Cambodja, bronzen bel, ca. 2e eeuw v. Chr - 2e eeuw n. Chr.met relief versieringen van concentrische
India, Tamil, Pandyan, aardwerk sculptuur van Godin Uma of Parvati, 1200-1600,, h. 27 cm. [1]400
India, Tamil, Pandyan, aardwerk sculptuur van Godin Uma of Parvati, 1200-1600,, h. 27 cm. [1]400 ...[more]
Perzie-India, bronzen kromzwaard, L. 79 cm. [1]300 ...[more]
Perzie, rond schild, 18e-19e eeuw,met relief decoratie in drie concentrische cirkels van een koning,
Perzie, blauwgeglazuurde vaas, ca. 1920, met barstbeschilderd decor van vissen. Hierbij twee
Arabische aardewerk schotel, mogelijk 19e eeuw,met rozet in blauw-wit. Gemerkt, diam. 36 cm. [1]300
Arabische aardewerk schotel, mogelijk 19e eeuw,met rozet in blauw-wit. Gemerkt, diam. 36 cm. [1]300 ...[more]
India, collectie van zes portretten op ivoor en een landschap van Rode stad Agra, ca. 1900-1930ex
India, beschilderd papier mache dekselvaasje, ca. 1900Hierbij Japan, papier mache dekseldoosje.,
India, beschilderd papier mache dekselvaasje, ca. 1900Hierbij Japan, papier mache dekseldoosje., h. 11 en 4 cm. [2]100 ...[more]
Perzie, lakwerk ovaal sier dienblad, Qajar Periode,met voorstelling van badende vrouw met figuren in
Perzie, papier mache en beschilderde pennendoos, Qajar Periode, 19e eeuw,met beschilderde afbeelding
India, Rajasthan, miniatuur, eind 19e eeuw.met voorstelling van Moghul heer met twee dienaressen. , 26 x 18 cm. [1]800 ...[more]
Iran, Qajar Periode, beschilderd en lakwerk deel van boekomslag, 19e eeuwmet afbeelding van de
Perzie, Tabriz, zilverlegering borstel en poederdoos, Qajar Periode.Hierbij messing rechthoekig
Perzie, beschilderd lakwerk boekpaneel, Qajar, begin 19e eeuw, Jild-i kitab, met voorstelling van
Perzië, papiermaché pennenhouder, Qajar periodemet Christelijke voorstelling (lak vernieuwd.
Perzië, papiermaché pennenhouder, Qajar,met Christelijke voorstelling van Madonna met kind.
Rood fluweel Ottomaans kleed, 19e eeuw,met geborduurd gouddraad medaillon en rand, 120 x 90 cm. [1]
Rood fluweel Ottomaans kleed, 19e eeuw,met geborduurd gouddraad medaillon en rand, 120 x 90 cm. [1]300 ...[more]
India, beschilderd en gelakt papieren speelkaarten, ca. 1940, [zkj]150 ...[more]
India, vijf bronzen sculpturen, w.b. 19e eeuw;o.a. twee Krishna als kind en twee kleine Ganesha
India, vijf bronzen sculpturen, w.b. 19e eeuw;o.a. twee Krishna als kind en twee kleine Ganesha altaartjes., h. 5 tot 8,5 cm. [5]200 ...[more]
Egypt, katoenen en met metaaldraad geborduurd Islamitisch moskee doek, sitara.met rechthoekig
India, Kerala, Bhuta koperlegering ceremonieel maskerin de vorm van een olifantenhoofd. Met
India, Kerala, Bhuta koperlegering ceremonieel maskerin de vorm van een olifantenhoofd. Met stoffen onderband., L. 34 cm. [1]150 ...[more]
India, beschilderd houten paneel, Krishna in tuin en boekblad miniatuur van ruiters te paard en
Perzië, 12e eeuw, Seltsjoeken, bronzen olielampreferentie: Herbert Gottschalk, Islam, blz. 102 en
Perzië, 12e eeuw, Seltsjoeken, bronzen olielampreferentie: Herbert Gottschalk, Islam, blz. 102 en blz. 204 a.t.p., L. 10 cm. [1]200 ...[more]
India, Mewar, miniatuur, 19e eeuw, met voorstelling van Maharana Pratap Singh met wapenuitrusting,
Birma, gestoken houten Boeddha met zilver omwonden., h. 21 cm. [1]150 ...[more]
Indonesie, vulkaan stenen ornament en India, twee bronzen olielampeneen met Ganesha versierd,
India, bewerkt benen ornament met leeuw en China, bronzen kleding haak.Hierbij stenen ornament, L.
India, bewerkt benen ornament met leeuw en China, bronzen kleding haak.Hierbij stenen ornament, L. 5, 9,5 en diam. 24 cm. [3]200 ...[more]
57 Los(e)/Seite