- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Oberkategorie
3135 Los(e)/Seite
Rusland, maand-ikoon, 18e eeuw,voor de maand maart, met dertig scenes, 51 x 46 cm. [1]1400 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw;Moeder Gods Hodygitria , 31,5 x 26 cm. [1]300 ...[more]
Rusland, ikoon, 18e eeuw,Moeder Gods Hodygitria, op verguld fond, geflankeerd door twee heiligen, 35
Rusland, ikoon, 18e eeuw,Moeder Gods Hodygitria, op verguld fond, geflankeerd door twee heiligen, 35 x 30 cm. [1]800 ...[more]
Rusland, ikoon, 19e eeuw;Moeder Gods verzacht mijn smart , 31 x 27 cm. [1]600 ...[more]
Griekenland, drieluik ikoon, 19e eeuw,centraal Deësis, de luiken met St Nicolaas, St Joris, St.
Rusland, koperen vierluiks reisikoon, 19e eeuw,met blauw emaille, 15 x 10, l. 35 cm. [1]140
Rusland, koperen vierluiks reisikoon, 19e eeuw,met blauw emaille, 15 x 10, l. 35 cm. [1]140 ...[more]
Rusland, twee koperen zegenskruizen, 19e/20e eeuw,, l. 18 en 32 cm. [2]180 ...[more]
Houten processie pop, 19e eeuw,met geschilderd gezicht en armen., h. 103 cm. [1]0 ...[more]
Mogelijk Duitsland, taxushouten Corpus Christi, 19e eeuw, l. 36 cm. [1]250 ...[more]
Paar gestoken polychroom beschilderde en vergulde vruchtenhouten panelen, 17e eeuw,met hoog reliëf
Geborduurde missaal band, 18e eeuw,met centraal het wapen van Spaanse Bourbons in zilverdraad,
Frankrijk, gestoken houten sculptuur, 18e eeuw;St. Paul, [1]150 ...[more]
Zuidelijke Nederlanden, antiek vruchtenhouten en polychroom sculptuur;Madonna met kind, h. 53 cm. [
Zuidelijke Nederlanden, antiek vruchtenhouten en polychroom sculptuur;Madonna met kind, h. 53 cm. [1]500 ...[more]
Paar geborduurd zijden fragmenten met relieken, 19e eeuw,elk in beschilderd houten lijst, 19 x 14,
Paar geborduurd zijden fragmenten met relieken, 19e eeuw,elk in beschilderd houten lijst, 19 x 14,5 cm. 100 ...[more]
Drie stuks Rooms Katholieke kleding, 19e eeuw;dalmatiek, koormantel en stola., Herkomst: uit een
Drie stuks Rooms Katholieke kleding, 19e eeuw;dalmatiek, koormantel en stola., Herkomst: uit een particuliere nalatenschap. [3]800 ...[more]
Radgegraveerd glas, 18e eeuw,Conische kelk gedecoreerd met het gekroonde wapen van Willem IV met
Engeland, set van vier drinkglazen, ca 1790,de trechtervormige kelk met radgegraveerde band van
Paar kristallen scheepskaraffen,de piramidevormige flessen met geribde hals, het lichaam met een
Twee kristallen tazza's en twee dekselcoupes, h. 29 cm (max) [4]700 ...[more]
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde voet, h. 25,5 cm [1]200 ...[more]
Bohemen, gegraveerde bokaal, ca. 1830,gegraveerd met wapen geflankeerd door twee staande leeuwen, op
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]150 ...[more]
3135 Los(e)/Seite