Keine Abbildung
Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Ort der Versteigerung

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

3135 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • Liste
  • Galerie
  • 3135 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Met schildpad belegd etui en Japan, etui, 19e eeuw,met verguld decor. (schildpad etui met defecten), l. 11 en 14 cm. [2]80 ...[more]

Duitsland, een kleine treeft met houten handvat, 19e eeuw;hierbij twee grotere smeedijzeren exemplaren., [3]200 ...[more]

Engeland, kompas, circa 1800,in mahoniehouten vatting. Hierbij drie zakkompassen, 18e/19e eeuw en een Chinees waarzeggerskompas, herkomst: wijlen ...

Frankrijk, zakbarometerin messing kast. Hierbij Duitsland, zakmicroscoop en Frankrijk, muntgewicht doos, 18e en 19e eeuw, herkomst: wijlen mevrouw...

Duitsland, micrometer in kistje.Hierbij een Rabone&Sons meetlint en messing duimstok, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Chris...

Almanack de Gotha1886-1903 (enkele delen ontbreken), herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980 , [16 ...

Divers tin, waaronder klepkan, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam 1976-1980, [ds]50 ...[more]

Bronzen vijzel en stamper., [1]120 ...[more]

Duitsland, globe gesigneerd Otto Herkt, ca. 1930,Geplaatst op houten gedraaide voet met ingelegd kompas, messing meridiaanring. , h. 62 cm, diam. ...

Barograaf in mahoniehouten kast, adres L. J. Harri, Amsterdam. Uitgevoerd met 5 Vidi doosjes, thermometer., [1]150 ...[more]

Engeland, messing sextant gesigneerd Lawrence & Mayo, London, 19e eeuw;'clover-frame', met verschillende oculairs, in originele mahoniehouten kist...

Frankrijk, pendule in gegoten metalen kast, ca. 1880,porselein ornamenten, bekroond met vaas ornament. , h. 34 cm, b. 16 cm, d. 10 cm. [1]80 ...[...

Engeland, tafelklok naar antiek voorbeeld,in wortelnotenhouten kast. Met maan aanduiding. Gesigneerd John Taylor, Londen., [1]150 ...[more]

Houten poppenhemelbedje, begin 19e eeuw,samen met een kakstoeltje (beschadigingen), h. 68 x b. 55 x d. 32 cm [2]30 ...[more]

Een grote collectie houten speelgoed paardjes, 20e eeuw;verschillende afmetingen en uitvoeringen., [vds]120 ...[more]

Divers Oud Hollands speelgoed en spelletjes, waaronder een kroningsoptocht met koets en figuurtjes, gemerkt 'Johilloo England', [1 vrhsds]0 ...[...

Twee handgeschilderde waaiers, 19e eeuw.Hierbij China, twee parasols, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's Amsterdam ...

Van Melle's toffee blik, [1]20 ...[more]

Drie beschilderde spanen dekseldozen, [3]250 ...[more]

Waddinxveen, twee beschilderde houten koetsen, [2]150 ...[more]

Houten speelgoed draaibrug, [1]150 ...[more]

Pluche Mickey Mousemet origineel label Walt Disney. Hierbij vier andere knuffels, twee in originele doos, [5]100 ...[more]

Rood marmeren vide-poche,met bronzen sculptuur van jager met geschoten wild (geweer beschadigd), h. 29 cm. [1]100 ...[more]

Bronzen sculptuur naar Mene;Paard, l. 37 cm. [1]400 ...[more]

Drie tinnen schotels,één met datering 1773, [3]280 ...[more]

Houten vis, circa 1920, h. 25, l. 18, d. 17 cm [1]60 ...[more]

Indonesië, wajangpop, [1]20 ...[more]

Drie Romeinse stijl glazen kannetjes, [3]120 ...[more]

Perzisch kussen en quilt, 20 ...[more]

Java, paar houten boekensteunen, [2]80 ...[more]

Indonesië, drie houten sculpturen, [3]150 ...[more]

Indonesië, zes stuks divers, [6]60 ...[more]

Indonesië, divers snijwerk, [5]60 ...[more]

Vier metalen stafjes,twee bekroond met figuren, [4]80 ...[more]

Zeven verschillende wand vitrine kasten met geprepareerde insecten, vruchten e.d. Ca. 1960,w.o. ontwikkelingsfase van een wijngaardslak, Europese ...

'Singing birdcage', 1900-1930;De koperen vogelkooi met twee vogels met veren, met mechaniek en speelwerk, h. 26 cm. [1]200 ...[more]

Twee conch shells, l. 28 en 14 cm. [2]120 ...[more]

Twee conch shells, l. 22 en 28 cm. [2]150 ...[more]

Amsterdamse School, coromandelhouten sculptuurvan zittende aap op rots. Met cilindervormige opening voor koppeling aan een trapleuning. Komt van h...

Diverse Oosterse objecten, [2 zkjs]50 ...[more]

Wandelstok met zilveren greep, [1]120 ...[more]

Loading...Loading...
  • 3135 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose