159 Los(e)/Seite
Willem de Zwart (1862-1931)Stilleven met rozen, aquarel, gesign. r.o., 25 x 37 cm. [1]1200 ...[more]
Rudolf Jurriaan Stephanus Haak (1862-1897)Riviergezicht, doek, gesign. r.o., 100 x 150 cm. [1]400
Rudolf Jurriaan Stephanus Haak (1862-1897)Riviergezicht, doek, gesign. r.o., 100 x 150 cm. [1]400 ...[more]
Ernesto Levorati (19e/20e eeuw)De kleine Venetiaanse vissersjongen, herkomst: wijlen mevrouw
Herman Heijenbrock (1871-1948)IJmuiden, pastel, gesign. l.o., 65 x 86 cm. 1100 ...[more]
Evert Pieters (1856-1932)Man op paardenkar bij een boerderij, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 88
Evert Pieters (1856-1932)Man op paardenkar bij een boerderij, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 88 x 103 cm. [1]400 ...[more]
Willem Roelofs (1822-1897)Weide met koeien bij een boerderij, doek, gesign. r.o., 25 x 43 cm. [1]
Willem Roelofs (1822-1897)Weide met koeien bij een boerderij, doek, gesign. r.o., 25 x 43 cm. [1]1200 ...[more]
Martinus van Andringa (1864-1918)Pad bij en huis, doek, gesign. r.o., 90 x 81 cm. [1]500 ...[more]
Martinus van Andringa (1864-1918)Gezicht op een tuin, doek, gesign. l.o., '98, 60 x 41 cm. [1]400
Martinus van Andringa (1864-1918)Gezicht op een tuin, doek, gesign. l.o., '98, 60 x 41 cm. [1]400 ...[more]
Toegeschreven aan Martinus van Andringa (1864-1918)Vrouw bij een waterpomp naast een huis, doek,
Toegeschreven aan Martinus van Andringa (1864-1918)Vrouw bij een waterpomp naast een huis, doek, ongesign., 32,5 x 24,5 cm. [1]200 ...[more]
Herman Bogman Jr. (1890-1975)Bloemstilleven, aquarel, gesign. r.o., 48 x 34 cm. [1]400 ...[more]
Wim Bijmoer (geb. 1914)Het vertrek van een vissersboot in de haven van Marken. Hierbij een gouache
Corry Slager (1893-1927)Chrysanten, aquarel, ongesigneerd?, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-
Corry Slager (1893-1927)Chrysanten, aquarel, ongesigneerd?, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 40 x 30 cm. [1]400 ...[more]
Jacques G.L. van den Bogaert (1867-1950)Figuren op een bevroren vaart bij een molen en een toren,
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Man in roeiboot op een meer bij een rietkraag, maroufle, gesign.
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)Man in roeiboot op een meer bij een rietkraag, maroufle, gesign. l.o., 30 x 44 cm. [1]500 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Polderlandschap bij de Voert, Bergen, maroufle, gesign . r.o., 30 x 52
Arnout Colnot (1887-1983)Polderlandschap bij de Voert, Bergen, maroufle, gesign . r.o., 30 x 52 cm. [1]500 ...[more]
Lizzy Ansingh (1875-1959)Het vlammetje, doek, gesign. r.o., 66 x 58 cm. [1]2500 ...[more]
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw, paneel, gesign. l.o., 13//12/'28, 29 x 23 cm. [1]800
Simon Maris (1873-1935)Portret van een vrouw, paneel, gesign. l.o., 13//12/'28, 29 x 23 cm. [1]800 ...[more]
Arnout Colnot (1887-1983)Duinlandschap, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 60 cm. [1]400
Arnout Colnot (1887-1983)Duinlandschap, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 46 x 60 cm. [1]400 ...[more]
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Huis in de sneeuw, maroufle, gesign. met initialen r.o., 31
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Huis in de sneeuw, maroufle, gesign. met initialen r.o., 31 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Toegeschreven aan Pierre Chapuis (1863-1942)Pastoor in een landschap / Zwerver in een landschap,
Willy Sluiter (1873-1949)Portret van drie kinderen, doek, gesign. r.b., 1920, 100 x 125 cm.,
Theodoor van Hoytema (1863-1917)Broedende kip, aquarel, gemonn. l.o., 34 x 52 cm. [1]200 ...[more]
Constant Artz (1870-1958)Eendenfamilie in het water, board, gesign. l.o., 23,5 x 18 cm. [1]400
Constant Artz (1870-1958)Eendenfamilie in het water, board, gesign. l.o., 23,5 x 18 cm. [1]400 ...[more]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Landschap met koeien aan de waterkant, paneel, gesign. r.o.,
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)Landschap met koeien aan de waterkant, paneel, gesign. r.o., 8,7 x 15,1 cm. [1]120 ...[more]
Egbert Rubertus Derk Schaap (1862-1939)'Eerste Lentedag', Villa Nova te Ankeveen, herkomst: wijlen
James Ensor (1860-1949)'Arlequin blessé'. Herkomst: ex. collectie Walter Bick, Ontario, Canada,
Willem van Leusden (1886-1974)De Grote Markt, Groningen, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 40 x 50
Willem van Leusden (1886-1974)De Grote Markt, Groningen, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]400 ...[more]
Franse school, 19e eeuwOriëntaalse vrouw met tamboerijn, 66,5 x 53,5 cm., doek [1]2000 ...[more]
Gerard Westermann (1880-1971)Tekenlessen in de tuin van de Rijksacademie te Amsterdam, paneel,
Gerard Westermann (1880-1971)Tekenlessen in de tuin van de Rijksacademie te Amsterdam, paneel, gesign. l.o., 30 x 50 cm. [1]500 ...[more]
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Landschap bij Nieuwkoop, doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm [1]400
Arie Johannes Zwart (1903-1981)Landschap bij Nieuwkoop, doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm [1]400 ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)Schaatsers in Laren, doek, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de
Igor Talwinski (1907-1983)Liggend naakt, doek, gesign. r.o., 38 x 56 cm. [1]400 ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken, 64 x 37 cm., gouache, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken, 64 x 37 cm., gouache, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, No. 5815 [1]400 ...[more]
Maarten Krabbé (1908-2005)Don Quichot, doek, gesign. r.o., 1944, 43 x 55 cm. [1]200 ...[more]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)'Zuiderzeewerken bij Marken', herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Dirk Smorenberg (1883-1960)Bloemstilleven, doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]1000 ...[more]
George Wildschut (1883-1966)Het Franse Pad, Blaricum, doek, gesign. r.o., 63 x 90 cm. [1]600
George Wildschut (1883-1966)Het Franse Pad, Blaricum, doek, gesign. r.o., 63 x 90 cm. [1]600 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Vrouw op een pad tussen bomen, paneel, gesign. l.o., 25 x 18 cm. [1]
Théophile de Bock (1851-1904)Vrouw op een pad tussen bomen, paneel, gesign. l.o., 25 x 18 cm. [1]500 ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Dordrecht, doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]900 ...[more]
Louis Vivin (1861-1936)Figuren voor een kerk, doek, gesign. l.o., herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam,
Louis Vivin (1861-1936)Figuren voor een kerk, doek, gesign. l.o., herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam, 38,5 x 56 cm. [1]1500 ...[more]
Harrie Kuyten (1883-1952)Polderlandschap met huizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 48 x 51
Harrie Kuyten (1883-1952)Polderlandschap met huizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 48 x 51 cm. [1]1200 ...[more]
Jos Croïn (1894-1949)Stilleven, doek, gesign. l.o., '47, 60 x 73 cm. [1]400 ...[more]
Kees Laan (1902-1975)Stilleven, doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]120 ...[more]
Paul Aizpiri (1919-2016)Stilleven, board, gesign. l.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer,
Paul Aizpiri (1919-2016)Stilleven, board, gesign. l.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam, no. 8978, 100 x 50 cm. [1]9000 ...[more]
Joop Kropff (1892-1979)Landschap met huis, board, gesign. r.o., 34 x 38 cm. [1]200 ...[more]
Kees Heynsius (1890-1981)Boerderij bij Ransdorp, maroufle, gesign. l.o., 39 x 43 cm. [1]200
Kees Heynsius (1890-1981)Boerderij bij Ransdorp, maroufle, gesign. l.o., 39 x 43 cm. [1]200 ...[more]
Anneke Boot (geb. 1945)Nieuwbouw aan de Oude Vest te Leiden, doek, gesign. r.o., 70 x 50 cm. 200
Anneke Boot (geb. 1945)Nieuwbouw aan de Oude Vest te Leiden, doek, gesign. r.o., 70 x 50 cm. 200 ...[more]
Julien Landa (geb. 1947)'De 7e van Kralingen', board, gesign. r.o., 1990, 60 x 74 cm. [1]1000
Julien Landa (geb. 1947)'De 7e van Kralingen', board, gesign. r.o., 1990, 60 x 74 cm. [1]1000 ...[more]
Julien Landa (geb. 1947)'Stilleven met nootjes', board, gesign. r.o., 1991, 53 x 53 cm. [1]1000
Julien Landa (geb. 1947)'Stilleven met nootjes', board, gesign. r.o., 1991, 53 x 53 cm. [1]1000 ...[more]
Hans Verhoef (1932-2010)Kevers, 33 x 65 cm., doek, gesign. m.o., 1980 [1]400 ...[more]
Ans Markus (geb. 1947)Portret van Sigrid, doek, gesign. r.o., 100 x 100 cm. [1]3000 ...[more]
Co Cordèl (geb. 1957)'Rode sodapot', board, gesign. l.o., '91, herkomst: Galerie de Vis, Harlingen, 56 x 75 cm. [1]800 ...[more]
Joep Nicolas (1897-1972)Figuren, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Matthieu Wiegman (1886-1971)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 35 x 27 cm. [1]200
Matthieu Wiegman (1886-1971)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 35 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)Tuinbouwland langs de duinen bij tussen Katwijk aan Zee en Katwijk aan
Joep Nicolas (1897-1972)Deukalion en Pyrrha, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur
Arie Johannes Zwart (1903-1981)'Rust, zomer 1939', board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 40
Arie Johannes Zwart (1903-1981)'Rust, zomer 1939', board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 40 x 50 cm. [1]700 ...[more]
Toegeschreven aan Jemmy van Hoboken (1900-1962)Landschap met paarden, board, ongesign., 94 x 60
Toegeschreven aan Jemmy van Hoboken (1900-1962)Landschap met paarden, board, ongesign., 94 x 60 cm. [1]500 ...[more]
159 Los(e)/Seite