159 Los(e)/Seite
Alexander Coenraad Rosemeijer (1888-1992)Molen bij Hoogmade, doek, gesign. r.o., verso genummerd 59,
Alexander Coenraad Rosemeijer (1888-1992)Molen bij Hoogmade, doek, gesign. r.o., verso genummerd 59, 50 x 35 cm. [1]500 ...[more]
Jean Charles Verbrugge (1756-1831)Rustend meisje bij een ezel en een schaap, paneel, gesign. r.o.,
Jean Charles Verbrugge (1756-1831)Rustend meisje bij een ezel en een schaap, paneel, gesign. r.o., 27 x 23 cm. [1]500 ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903)'Windig weer', maroufle, gesign. l.o., Herkomst: Larensche
Dora van der Veen (1910-2001)Uitzicht vanaf le Monte Ste. Odile, doek, gesigneerd met initialen r.
Jan Wiegers (1893-1959)Portret van een jonge vrouw in een gestreepte jurk, doek, niet ingelijst,
Jan Wiegers (1893-1959)Portret van een jonge vrouw in een gestreepte jurk, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '40, 65 x 46 cm. [1]500 ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959)Portret van een vrouw, doek, gesign. r.o., '45, 55 x 45 cm. [1]500 ...[more]
Pavel Petrovich Leonov (1920-2011)Reizende Russen in Afrika, doek, gesign l.o., 1996, 105 x 161
Pavel Petrovich Leonov (1920-2011)Reizende Russen in Afrika, doek, gesign l.o., 1996, 105 x 161 cm. [1]400 ...[more]
Toegeschreven aan Co Breman (1865-1938)Heuvellandschap, doek, gesign. r.o., eveneens met stempel '
Toegeschreven aan Co Breman (1865-1938)Heuvellandschap, doek, gesign. r.o., eveneens met stempel 'atelier a legras', 24 x 40 cm. [1]120 ...[more]
Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren, 50 x 75 cm., doek, gesign. r.o. Uit de
Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren, 50 x 75 cm., doek, gesign. r.o. Uit de collectie van een heer van stand [1]250 ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Figuren op straat bij Les Halles, Parijs, doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Figuren op straat bij Les Halles, Parijs, doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm. [1]800 ...[more]
Vladimir Danilouk (1919-2007)Liggend naakt, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso gesigneerd, 69
Rie Weber (1906-1985)Gezicht op de Amstel en de Magere Brug, doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70
Rie Weber (1906-1985)Gezicht op de Amstel en de Magere Brug, doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70 cm. [1]200 ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961)Portret van een jongetje, doek, ongesign., verso sign. op spieraam, 58 x
Coba Ritsema (1876-1961)Portret van een jongetje, doek, ongesign., verso sign. op spieraam, 58 x 49 cm. [1]400 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op het Oosterdok, Amsterdam, met in de verte de Sint-Nicolaaskerk,
Eugene Robert Pougheon (1886-1955)Vrouw met groene omslagdoek, doek, gesign. l.o., 55 x 46 cm. 250
Eugene Robert Pougheon (1886-1955)Vrouw met groene omslagdoek, doek, gesign. l.o., 55 x 46 cm. 250 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Steegje in 's-Hertogenbosch, doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]500
Jan Korthals (1916-1972)Steegje in 's-Hertogenbosch, doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]500 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Bergmeer, Zwitserland, doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]500 ...[more]
Robert Rosenberg (geb. 1962)Stadsgezicht Amsterdam, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70
Robert Rosenberg (geb. 1962)Stadsgezicht Amsterdam, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1]500 ...[more]
Henny van der Vegt (geb. 1953)Portret van een Groningse uitgever. Uit de collectie van Otto
Claude Gaveau (geb. 1940)'Les iris violets', doek, gesign. r.o., verso titel, 60 x 77 cm. [1]400
Claude Gaveau (geb. 1940)'Les iris violets', doek, gesign. r.o., verso titel, 60 x 77 cm. [1]400 ...[more]
Abigail von der Willigen (1850-1932)Huizen in Volendam, aquarel, gesign. r.o., 53 x 41 cm. [1]300
Abigail von der Willigen (1850-1932)Huizen in Volendam, aquarel, gesign. r.o., 53 x 41 cm. [1]300 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)'Terras van Mas Roussel', board, gesign. l.o., '93, kerkomst: Galerie
Jacob Nieweg (1877-1955)Boerderij, aquarel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)'Pier bij Brigneau', board, gesign. 'r.o., '96, herk.: Galerie Mokum,
Aram Koupetsian (geb. 1925)Stilleven met viool, doek, gesign. r.o., '05, 80 x 100 cm. [1]400
Aram Koupetsian (geb. 1925)Stilleven met viool, doek, gesign. r.o., '05, 80 x 100 cm. [1]400 ...[more]
Thé Lau (1889-1958)Stilleven met kan, citroenen en tinnen schotel, doek, 60 x 60 cm. [1]600
Thé Lau (1889-1958)Stilleven met kan, citroenen en tinnen schotel, doek, 60 x 60 cm. [1]600 ...[more]
Dirk Verheul (1864-1939)1. Sneek / 2. Bouwterrein Raamweg Den Haag / Waterpoort Sloten / 4. Binnen
Willem van Hasselt (1882-1963)Interieur met lezende vrouw, doek, gesign. r.o., 55 x 65 cm. [1]1200
Willem van Hasselt (1882-1963)Interieur met lezende vrouw, doek, gesign. r.o., 55 x 65 cm. [1]1200 ...[more]
Frans Meijers (1902-1986)Het atelier van de beeldhouwer Cor Hund te Amsterdam, 1947, doek, gesign.
Charles Paul Gruppe (1860-1940)Polderlandschap, aquarel, gesign. l.o., 43 x 63 cm. [1]150 ...[more]
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs, 55 x 81 cm., doek, gesign. l.
Evert Moll (1878-1955)Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs, 55 x 81 cm., doek, gesign. l.o. [1]1200 ...[more]
Dirk Jan Hendrik Joosten (1818-1882)Herfsttafereel, paneel, gesign. r.o., 38 x 48 cm. [1]500
Dirk Jan Hendrik Joosten (1818-1882)Herfsttafereel, paneel, gesign. r.o., 38 x 48 cm. [1]500 ...[more]
Piet van der Hem (1885-1961)Twee jachthonden, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Piet van der Hem (1885-1961)Twee jachthonden, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]400 ...[more]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag, 65 x 77 cm., doek, gesign. r.o., '26 [1]
Toon Kelder (1894-1973)Gezicht op de Suezkade, Den Haag, 65 x 77 cm., doek, gesign. r.o., '26 [1]600 ...[more]
Max Volkhart (1848-1924)Interieur, maroufle, gesign. l.o., 1876, 35 x 30 cm. [1]800 ...[more]
Daan Mühlhaus (1907-1981)Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine, doek, gesign. l.o., 61 x 80
Daan Mühlhaus (1907-1981)Stadsgezicht Parijs met gezicht op de Seine, doek, gesign. l.o., 61 x 80 cm. [1]400 ...[more]
Gesigneerd BosboomKerkinterieur, 43 x 32 cm., paneel, gesign. r.o. [1]800 ...[more]
159 Los(e)/Seite