- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (153)
- Asian artifacts (Japan) (75)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (57)
- Books on tribal art (28)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (35)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (210)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (198)
- Plated objects and objets de vertu (231)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (227)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (128)
- Uhren (47)
- Asian Art (542)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (375)
- Ethnographica & Tribal Art (350)
- Silver & Silver-plated items (344)
- Furniture (199)
- Collectables (168)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (83)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (29)
- Watercolours (13)
- Nur Massenlose anzeigen
3157 Los(e)/Seite
Corneille (1922-2010)'Hommage a Satie' / 'Hommage a Beethoven', litho, gesign. r.o., '89, 83/200, 33
Diverse schilderijen, tekeningen en grafiek, eind 20e eeuw, [ds]200 ...[more]
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's, 30 x 25 cm., vier litho's gesign. en
Corneille (1922-2010)Aujourd'hui, map met boek en vier litho's, 30 x 25 cm., vier litho's gesign. en genummerd 49/200 [1]400 ...[more]
Corneille (1922-2010)Le songe de nuit d'été, zeefdruk, gesign. r.o., 2002, 40 x 50 cm. [1]200
Corneille (1922-2010)Le songe de nuit d'été, zeefdruk, gesign. r.o., 2002, 40 x 50 cm. [1]200 ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum, litho, 42 x 58
Onduidelijk gesigneerd r.o.Abstracte compositie. Hierbij ets door Ru van Rossum, litho, 42 x 58 cm. en ets, gesign., 55 x 50 cm. [2]120 ...[more]
Peter van Poppel (geb. 1945)Atelier, litho, hand ingekleurd, gesign. 18/25, '86, 30 x 30 cm. [1]120
Peter van Poppel (geb. 1945)Atelier, litho, hand ingekleurd, gesign. 18/25, '86, 30 x 30 cm. [1]120 ...[more]
Corneille (1922-2010)Vrouw en kat, keramiek, 1998, 14/40, gesign. r.o., 51 x 72,5 cm. [1]600
Corneille (1922-2010)Vrouw en kat, keramiek, 1998, 14/40, gesign. r.o., 51 x 72,5 cm. [1]600 ...[more]
Max Ernst (1891-1976)Twee etsen, twee etsen, gesign. r.o., V/XV, 30 x 22 cm. [2]400 ...[more]
Aart Roos (1919-2009)'Boer', doek, gesign. r.o., 83 x 102 cm. [1]100 ...[more]
Jos Muris (1936-1984)Compositie met schedel, board, '69-'70, 60 x 60 cm. [1]120 ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o., '67Compositie met vissen, doek, niet ingelijst, 61 x 91 cm. [1]150
Onduidelijk gesign. r.o., '67Compositie met vissen, doek, niet ingelijst, 61 x 91 cm. [1]150 ...[more]
Gabriëlle van der Laak (geb. 1958)Zonder titel, gemengde techniek op papier, verso gesign., '89,
Dick Wiarda (1943-1999)Zonder titel, gouache, gesign. r.o., '91, 11 x 14 cm. [1]100 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)'Chönyid Bardo', map met vijftien etsen, allen gesign., 17/20, 1975, 65 x
Jan Montijn (1924-2015)'Chönyid Bardo', map met vijftien etsen, allen gesign., 17/20, 1975, 65 x 50 cm. [2]500 ...[more]
Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30,
Jan Montijn (1924-2015)'Les sept paysages de l'inconnu', map met 7 etsen, allen gesign., 18/30, 1972, 25 x 20 cm. [map]180 ...[more]
Horst Antes (geb. 1936)Figuur. Hierbij vier diverse stuks grafiek en reproducties., [5]100 ...[more]
Marcel van Maele (1931-2009)Leeg-vol / Open-dicht, tweemaal gemengde techniek, éénmaal glas
Jan Montijn (1924-2015)Zonder titel, ets, gesign. r.o., 44x38 cm 100 ...[more]
Divers grafiek en tekeningen, 20e eeuw, [map]100 ...[more]
Paul Blanca (geb. 1958)"Sangre del Toro'. Serie van acht zeefdrukken gedrukt met stierenbloed. In de
Silvio Montoya (geb. 1944)'Herfst en souvenirs', beschilderd houten sculptuur, verso gesign., '97,
Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst,
Auke de Vries (geb. 1937)'Maasbeeld', 39 maal dezelfde zeefdruk, hierbij 1 ander, niet ingelijst, 1982, 100 x 70 cm. [map]200 ...[more]
Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.
Claes Oldenburg (geb. 1929)Lake Union, Seattle, Washington, 1972, litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 269/300, 80 x 59 cm. [map]500 ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)'In de wolken', krijt en pastel, niet ingelijst, gesign. r.o., '94, 25 x 23
Ed Dukkers (1923-1996)'In de wolken', krijt en pastel, niet ingelijst, gesign. r.o., '94, 25 x 23 cm. [map]200 ...[more]
Harry Karssen (geb. 1933)Zonder titel, gouache, gesign. r.o., '91, 98 x 64 cm. [1]200 ...[more]
Paul den Hollander (geb. 1950)'Brighton 6', foto, gesign. l.o., 1979, 35 x 49 cm. [1]200 ...[more]
Luc Claus (1930-2006)'Je zal er nooit meer opnieuw zijn'. Map met vier gravures door Luc Claus.
Henk Visch (geb. 1950)Zes zeefdrukken. Hierbij litho door Armando, gouachte door Roelofsz, twee
Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso
Bas Roodnat (1930-2004)Riviergezicht. Hierbij foto door Robert Collette., twee foto's, verso gesign.?, 30 x 40 cm. [2]200 ...[more]
Ossip (geb. 1952)Zonder titel. Herkomst: uit de collectie van Remco Campert en Deborah Wolf,
Jan Henderikse (geb. 1937)'Broadway', [1]200 ...[more]
Jacques Doucet (1924-1994)Zonder titel, zeefdruk, gesign. l.o., '91, 13/200, 80 x 60 cm. [1]200
Jacques Doucet (1924-1994)Zonder titel, zeefdruk, gesign. l.o., '91, 13/200, 80 x 60 cm. [1]200 ...[more]
Jan Henderikse (geb. 1937)New York - Miami, [1]120 ...[more]
Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache,
Josef Felix Müller (geb. 1955)Driemaal compositie met twee figuren, driemaal aquarel en gouache, verso gesigneerd?, 58 x 46 cm. [3]1000 ...[more]
Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x
Günter Tuzina (geb. 1951)'Albert Ayler '2'', gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1984, 27 x 20cm. [map]400 ...[more]
Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign.,
Günter Tuzina (geb. 1951)Zonder titel, potlood, houtskool en gouache, niet ingelijst, verso gesign., 1991, 30 x 23 cm. [map]400 ...[more]
Zwart laqué houten bureau plat in Boulle-stijl, 19e eeuw,met messing marqueterie en bieswerk.
Spanje, notenhouten rechthoekige tafel, 18e eeuw,met onder het blad twee laden. Op voluutvormige
Noten- en notenwortelhouten kabinet, Louis XV, 18e eeuw,De gecontourneerde kap met snijstuk
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op drie holgebogen poten met gestoken
Olijfhouten sterkabinet, vroeg 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder
Koloniale mahoniehouten lessenaar op losse ondertafel, 18e eeuw, vermoedelijk Ceylon/India,met
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast, 18e eeuw,de gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder
Engeland, notenhouten topbureau, 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met dubbelgebogen kap
Engeland, mahoniehouten salonkast, Edwardian, vroeg 20e eeuw,met rechte kap en ruiten in het
Pyreneeën, notenhouten rechthoekige tafel, met twee laden. De poten verbonden door vier regels , 169
Pyreneeën, notenhouten rechthoekige tafel, met twee laden. De poten verbonden door vier regels , 169 x 67 en h. 82 cm [1]700 ...[more]
Notenhouten commode met vitrineopzet, 18e eeuw,de vitrine met gebogen kap, waaronder deur met
Eikenhouten boekenkast, Louis XVI,de kap met timpaan, waarop tandlijstwerk en gestoken strikwerk. In
Eikenhouten kolommenkast, Renaissance, 17e eeuw,in twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap met
Mahoniehouten ronde coulissetafel, Biedermeier,op zeskantige, ballustervormige kolompoot met
Eikenhouten dressoir, Renaissance, 17e eeuw,met rechte kap waaronder een deur en een lade. De
Noten-, eikenhouten kast, 17e eeuw,met rechte kap, waaronder twee deuren met kussenvormige panelen
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,met grijs marmeren blad. Op holgebogen, driehoekige kolompoot
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren, br.
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren, br. 100, h. 145 en d. 48 cm. [1]600 ...[more]
Notenhouten porseleinkast, laat 18e eeuw,de gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder twee
Engeland, mahoniehouten schrijfbureau,met groen lederen blad en drie laden. De vier geribde poten
3157 Los(e)/Seite