43 Los(e)/Seite
Paar verguld houten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met opengewerkte strik in de kapregel,
Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel
Twee rotan fauteuils, gemerkt: Trio Noordwolde Holland,hierbij driehoekvormige rotan salontafel met twee glazen bladen, [3]150 ...[more]
Engeland, mahoniehouten verstelbare officiersstoel, ca. 1930,met groen lederen gecapitonneerde
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbankmet deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.), br.
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbankmet deels vergulde blad- en bloemmotieven (besch.), br. 201, [1]800 ...[more]
Crème laqué houten stoel in Empire-stijl, 19e eeuw,met verguld gelakte elementen en witte stoffering, [1]80 ...[more]
Paar mahoniehouten bergères, Empire,met luipaardprint stoffering en extra kussentje, [2]1600
Paar mahoniehouten bergères, Empire,met luipaardprint stoffering en extra kussentje, [2]1600 ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire,met gestreepte velours stoffering, [1]1200 ...[more]
Mahoniehouten bergère, Empire,Jacob-stijl. Met gestoken leeuwenmaskers en klauwpoten. Met goudkleurige velours stoffering, [1]1600 ...[more]
Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en
Frankrijk, paar beukenhouten stoelen, Louis XIV-Régence,ieder met geriete zitting en leuning en los bruin kunstlederen kussen, [2]400 ...[more]
Frankrijk, paar groen en verguld laqué beukenhouten fauteuils, Louis XV deuxieme epoque, rond
Frankrijk, set van zes notenhouten gondole stoelen, begin 19e eeuw,met zwanenhalzen in de rugleuning
Engeland, set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met geribde poten, herkomst: wijlen mevrouw
Mahoniehouten fauteuil, laat Empire,met verguld bronzen palmetten en gestreepte damasten stoffering,
Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours
Mahoniehouten fauteuil, Empire, vroeg 19e eeuw, gemerkt op achterregel 'Chapuis',met beige velours stoffering, [1]200 ...[more]
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw,met stijlen in de rugleuning. De zittingen bekleed met paardenhaar (rest.), [4]400 ...[more]
Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (
Paar iepenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met geborduurde, gebloemde stoffering (rest.), [2]2000 ...[more]
Notenhouten krukje, 17e eeuw,op vier gedraaide, door regels verbonden, poten, br. 52, h. 55 en d. 35
Notenhouten krukje, 17e eeuw,op vier gedraaide, door regels verbonden, poten, br. 52, h. 55 en d. 35 cm [1]650 ...[more]
Bruin gebeitste beukenhouten tweezits vlinderbankje in Louis XV-stijl,met gestoken en opengewerkte
Paar grijs-groen gelakt beukenhouten fauteuils, Louis XVI,met tapisserie-bekleding, [2]5000
Paar grijs-groen gelakt beukenhouten fauteuils, Louis XVI,met tapisserie-bekleding, [2]5000 ...[more]
Paar wit en verguld gelakte beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,met groene damasten stoffering, [2]500 ...[more]
Set van tien kersenhouten stoeltjes en één -fauteuil in 18e eeuws stijl, 19e eeuw, ieder met
Beukenhouten fauteuil,met blauwe stoffering, [1]80 ...[more]
Frankrijk, notenhouten armstoel, 19e eeuw,in de stijl van Chapuis. Met rode stoffering, [1]150
Frankrijk, notenhouten armstoel, 19e eeuw,in de stijl van Chapuis. Met rode stoffering, [1]150 ...[more]
Noten- en iepenhouten armstoel, 18e eeuw,met rechthoekig paneel in de rugleuning, herkomst: wijlen
Paar grijs-groen gelakte beukenhouten kuipfauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met groene velours
Paar grijs-groen gelakte beukenhouten kuipfauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,met groene velours stoffering, [2]300 ...[more]
India, Rajasthan, hardhouten driezitsbank bekleed met bewerkt bladzilver. Met wit katoenen kussen,
India, Rajasthan, hardhouten driezitsbank bekleed met bewerkt bladzilver. Met wit katoenen kussen, br. 168 cm [1]2200 ...[more]
Noten- en eikenhouten fauteuil, vrijmetselarij, 19e eeuw,met groene lederen bekleding. Gedateerd
Noten- en eikenhouten fauteuil, vrijmetselarij, 19e eeuw,met groene lederen bekleding. Gedateerd 1894, [1]250 ...[more]
Eikenhouten fauteuil, Amsterdamse School,met paarse velours stoffering, [1]300 ...[more]
Paar bamboo-rotan kinderstoelen,met zwart stalen onderstel , [2]70 ...[more]
Beukenhouten bureaufauteuil,draaibaar en in hoogte verstelbaar, [1]100 ...[more]
Eiken- en iepenhouten schommelstoel,met biezen zitting, [1]80 ...[more]
Set van vier iepenhouten stoelen, Louis XVI, met gespijlde rugleuning (rest.). Hierbij differente
Paar iepenhouten fauteuils, Louis XVI,met differente stoffering (één armlegger def.), [2]80
Paar iepenhouten fauteuils, Louis XVI,met differente stoffering (één armlegger def.), [2]80 ...[more]
Rood lederen driezits Chesterfield bank,met gecapitonneerde leuning, br. 200, d. 93 en zithoogte
Rood lederen driezits Chesterfield bank,met gecapitonneerde leuning, br. 200, d. 93 en zithoogte 40 cm. [1]800 ...[more]
Dit lot is komen te vervallen - Leren bank, 0 ...[more]
Koloniale teakhouten fautuil in Raffles-stijl,met geriete zitting, [1]120 ...[more]
Paar beukenhouten 'faux bamboo' kuipstoelenmet geriete zitting en leuning, [2]120 ...[more]
Kapitale verguld gelakte fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met paarse velours stoffering, [1]
Kapitale verguld gelakte fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met paarse velours stoffering, [1]200 ...[more]
Mahoniehouten kinderfauteuil, 19de eeuw,met groene stoffering, [1]100 ...[more]
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil, [4]120 ...[more]
Twee Windsor-fauteuils, 19e eeuw(Leuningen los), [2]150 ...[more]
Bamboe en rotan deckchair, Holland Amerika Lijn, jaren ’30,met verstelbare rugleuning, l. 205 cm [
Bamboe en rotan deckchair, Holland Amerika Lijn, jaren ’30,met verstelbare rugleuning, l. 205 cm [1]300 ...[more]
Iepenhouten kruk,met drie poten, [1]100 ...[more]
43 Los(e)/Seite