- 20th century decorative arts (76)
- Antique and classic furniture (112)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (43)
- Archeology and pre-colombian objects (30)
- Asian artefacts (China) (151)
- Asian artifacts (Japan) (74)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (55)
- Books on tribal art (21)
- Carpets (48)
- Chandeliers and mirrors (43)
- Chinese and Japanse porcelain (223)
- Clocks (34)
- Crockery and glassware (89)
- Decorative tribal art (107)
- Design furniture (111)
- European ceramics and glass (63)
- European sculptures and works of art (108)
- Icons and Christian Art (45)
- Jewellery (209)
- Modern art from private collections (230)
- Modern Jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (159)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (197)
- Plated objects and objets de vertu (230)
- Private Collection Tribal Jewellery (118)
- Silver (225)
- Silver jewellery (19)
- Tirbal Art (Africa) (115)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (125)
- Uhren (47)
- Asian Art (536)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
- Jewellery (374)
- Ethnographica & Tribal Art (347)
- Silver & Silver-plated items (342)
- Furniture (199)
- Collectables (167)
- Fine Art & Antiques (128)
- Prints (125)
- Sculpture (120)
- Clocks, Watches & Jewellery (82)
- Ceramics (80)
- Glassware (74)
- Carpets & Rugs (49)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (30)
- Books & Periodicals (22)
- Watercolours (12)
- Oberkategorie
3135 Los(e)/Seite
Igor Talwinski (1907-1983)Liggend naakt, doek, gesign. r.o., 38 x 56 cm. [1]400 ...[more]
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken, 64 x 37 cm., gouache, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel
Herbert Fiedler (1891-1962)Het opmaken, 64 x 37 cm., gouache, gesign. r.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, No. 5815 [1]400 ...[more]
Maarten Krabbé (1908-2005)Don Quichot, doek, gesign. r.o., 1944, 43 x 55 cm. [1]200 ...[more]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)'Zuiderzeewerken bij Marken', herkomst: wijlen mevrouw Angeline
Dirk Smorenberg (1883-1960)Bloemstilleven, doek, gesign. r.o., 50 x 70 cm. [1]1000 ...[more]
George Wildschut (1883-1966)Het Franse Pad, Blaricum, doek, gesign. r.o., 63 x 90 cm. [1]600
George Wildschut (1883-1966)Het Franse Pad, Blaricum, doek, gesign. r.o., 63 x 90 cm. [1]600 ...[more]
Théophile de Bock (1851-1904)Vrouw op een pad tussen bomen, paneel, gesign. l.o., 25 x 18 cm. [1]
Théophile de Bock (1851-1904)Vrouw op een pad tussen bomen, paneel, gesign. l.o., 25 x 18 cm. [1]500 ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)Dordrecht, doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm. [1]900 ...[more]
Louis Vivin (1861-1936)Figuren voor een kerk, doek, gesign. l.o., herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam,
Louis Vivin (1861-1936)Figuren voor een kerk, doek, gesign. l.o., herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam, 38,5 x 56 cm. [1]1500 ...[more]
Harrie Kuyten (1883-1952)Polderlandschap met huizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 48 x 51
Harrie Kuyten (1883-1952)Polderlandschap met huizen aan een vaart, doek, gesign. l.o., 48 x 51 cm. [1]1200 ...[more]
Jos Croïn (1894-1949)Stilleven, doek, gesign. l.o., '47, 60 x 73 cm. [1]400 ...[more]
Kees Laan (1902-1975)Stilleven, doek, niet ingelijst, 60 x 50 cm. [1]120 ...[more]
Paul Aizpiri (1919-2016)Stilleven, board, gesign. l.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer,
Paul Aizpiri (1919-2016)Stilleven, board, gesign. l.o., herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam, no. 8978, 100 x 50 cm. [1]9000 ...[more]
Joop Kropff (1892-1979)Landschap met huis, board, gesign. r.o., 34 x 38 cm. [1]200 ...[more]
Kees Heynsius (1890-1981)Boerderij bij Ransdorp, maroufle, gesign. l.o., 39 x 43 cm. [1]200
Kees Heynsius (1890-1981)Boerderij bij Ransdorp, maroufle, gesign. l.o., 39 x 43 cm. [1]200 ...[more]
Anneke Boot (geb. 1945)Nieuwbouw aan de Oude Vest te Leiden, doek, gesign. r.o., 70 x 50 cm. 200
Anneke Boot (geb. 1945)Nieuwbouw aan de Oude Vest te Leiden, doek, gesign. r.o., 70 x 50 cm. 200 ...[more]
Julien Landa (geb. 1947)'De 7e van Kralingen', board, gesign. r.o., 1990, 60 x 74 cm. [1]1000
Julien Landa (geb. 1947)'De 7e van Kralingen', board, gesign. r.o., 1990, 60 x 74 cm. [1]1000 ...[more]
Julien Landa (geb. 1947)'Stilleven met nootjes', board, gesign. r.o., 1991, 53 x 53 cm. [1]1000
Julien Landa (geb. 1947)'Stilleven met nootjes', board, gesign. r.o., 1991, 53 x 53 cm. [1]1000 ...[more]
Hans Verhoef (1932-2010)Kevers, 33 x 65 cm., doek, gesign. m.o., 1980 [1]400 ...[more]
Ans Markus (geb. 1947)Portret van Sigrid, doek, gesign. r.o., 100 x 100 cm. [1]3000 ...[more]
Co Cordèl (geb. 1957)'Rode sodapot', board, gesign. l.o., '91, herkomst: Galerie de Vis, Harlingen, 56 x 75 cm. [1]800 ...[more]
Joep Nicolas (1897-1972)Figuren, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur van Christie's
Matthieu Wiegman (1886-1971)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 35 x 27 cm. [1]200
Matthieu Wiegman (1886-1971)Stilleven, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 35 x 27 cm. [1]200 ...[more]
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)Tuinbouwland langs de duinen bij tussen Katwijk aan Zee en Katwijk aan
Joep Nicolas (1897-1972)Deukalion en Pyrrha, herkomst: wijlen mevrouw Angeline Thole, directeur
Arie Johannes Zwart (1903-1981)'Rust, zomer 1939', board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 40
Arie Johannes Zwart (1903-1981)'Rust, zomer 1939', board, gesign. l.o., verso signatuur en titel, 40 x 50 cm. [1]700 ...[more]
Toegeschreven aan Jemmy van Hoboken (1900-1962)Landschap met paarden, board, ongesign., 94 x 60
Toegeschreven aan Jemmy van Hoboken (1900-1962)Landschap met paarden, board, ongesign., 94 x 60 cm. [1]500 ...[more]
Alexander Coenraad Rosemeijer (1888-1992)Molen bij Hoogmade, doek, gesign. r.o., verso genummerd 59,
Alexander Coenraad Rosemeijer (1888-1992)Molen bij Hoogmade, doek, gesign. r.o., verso genummerd 59, 50 x 35 cm. [1]500 ...[more]
Jean Charles Verbrugge (1756-1831)Rustend meisje bij een ezel en een schaap, paneel, gesign. r.o.,
Jean Charles Verbrugge (1756-1831)Rustend meisje bij een ezel en een schaap, paneel, gesign. r.o., 27 x 23 cm. [1]500 ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903)'Windig weer', maroufle, gesign. l.o., Herkomst: Larensche
Dora van der Veen (1910-2001)Uitzicht vanaf le Monte Ste. Odile, doek, gesigneerd met initialen r.
Jan Wiegers (1893-1959)Portret van een jonge vrouw in een gestreepte jurk, doek, niet ingelijst,
Jan Wiegers (1893-1959)Portret van een jonge vrouw in een gestreepte jurk, doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '40, 65 x 46 cm. [1]500 ...[more]
Jan Wiegers (1893-1959)Portret van een vrouw, doek, gesign. r.o., '45, 55 x 45 cm. [1]500 ...[more]
Pavel Petrovich Leonov (1920-2011)Reizende Russen in Afrika, doek, gesign l.o., 1996, 105 x 161
Pavel Petrovich Leonov (1920-2011)Reizende Russen in Afrika, doek, gesign l.o., 1996, 105 x 161 cm. [1]400 ...[more]
Toegeschreven aan Co Breman (1865-1938)Heuvellandschap, doek, gesign. r.o., eveneens met stempel '
Toegeschreven aan Co Breman (1865-1938)Heuvellandschap, doek, gesign. r.o., eveneens met stempel 'atelier a legras', 24 x 40 cm. [1]120 ...[more]
Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren, 50 x 75 cm., doek, gesign. r.o. Uit de
Isidore Opsomer (1878-1967)Huizen bij een kerktoren, 50 x 75 cm., doek, gesign. r.o. Uit de collectie van een heer van stand [1]250 ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Figuren op straat bij Les Halles, Parijs, doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm.
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)Figuren op straat bij Les Halles, Parijs, doek, gesign. l.o., 80 x 60 cm. [1]800 ...[more]
Vladimir Danilouk (1919-2007)Liggend naakt, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., verso gesigneerd, 69
Rie Weber (1906-1985)Gezicht op de Amstel en de Magere Brug, doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70
Rie Weber (1906-1985)Gezicht op de Amstel en de Magere Brug, doek, gesign. r.o., 1947, 60 x 70 cm. [1]200 ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961)Portret van een jongetje, doek, ongesign., verso sign. op spieraam, 58 x
Coba Ritsema (1876-1961)Portret van een jongetje, doek, ongesign., verso sign. op spieraam, 58 x 49 cm. [1]400 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Gezicht op het Oosterdok, Amsterdam, met in de verte de Sint-Nicolaaskerk,
Eugene Robert Pougheon (1886-1955)Vrouw met groene omslagdoek, doek, gesign. l.o., 55 x 46 cm. 250
Eugene Robert Pougheon (1886-1955)Vrouw met groene omslagdoek, doek, gesign. l.o., 55 x 46 cm. 250 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Steegje in 's-Hertogenbosch, doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]500
Jan Korthals (1916-1972)Steegje in 's-Hertogenbosch, doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm. [1]500 ...[more]
Jan Korthals (1916-1972)Bergmeer, Zwitserland, doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1]500 ...[more]
Robert Rosenberg (geb. 1962)Stadsgezicht Amsterdam, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70
Robert Rosenberg (geb. 1962)Stadsgezicht Amsterdam, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1]500 ...[more]
Henny van der Vegt (geb. 1953)Portret van een Groningse uitgever. Uit de collectie van Otto
Claude Gaveau (geb. 1940)'Les iris violets', doek, gesign. r.o., verso titel, 60 x 77 cm. [1]400
Claude Gaveau (geb. 1940)'Les iris violets', doek, gesign. r.o., verso titel, 60 x 77 cm. [1]400 ...[more]
Abigail von der Willigen (1850-1932)Huizen in Volendam, aquarel, gesign. r.o., 53 x 41 cm. [1]300
Abigail von der Willigen (1850-1932)Huizen in Volendam, aquarel, gesign. r.o., 53 x 41 cm. [1]300 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)'Terras van Mas Roussel', board, gesign. l.o., '93, kerkomst: Galerie
Jacob Nieweg (1877-1955)Boerderij, aquarel, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1]200 ...[more]
Peter Durieux (geb. 1951)'Pier bij Brigneau', board, gesign. 'r.o., '96, herk.: Galerie Mokum,
Aram Koupetsian (geb. 1925)Stilleven met viool, doek, gesign. r.o., '05, 80 x 100 cm. [1]400
Aram Koupetsian (geb. 1925)Stilleven met viool, doek, gesign. r.o., '05, 80 x 100 cm. [1]400 ...[more]
Thé Lau (1889-1958)Stilleven met kan, citroenen en tinnen schotel, doek, 60 x 60 cm. [1]600
Thé Lau (1889-1958)Stilleven met kan, citroenen en tinnen schotel, doek, 60 x 60 cm. [1]600 ...[more]
Dirk Verheul (1864-1939)1. Sneek / 2. Bouwterrein Raamweg Den Haag / Waterpoort Sloten / 4. Binnen
Willem van Hasselt (1882-1963)Interieur met lezende vrouw, doek, gesign. r.o., 55 x 65 cm. [1]1200
Willem van Hasselt (1882-1963)Interieur met lezende vrouw, doek, gesign. r.o., 55 x 65 cm. [1]1200 ...[more]
Frans Meijers (1902-1986)Het atelier van de beeldhouwer Cor Hund te Amsterdam, 1947, doek, gesign.
3135 Los(e)/Seite