Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Prints (125)
125 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 125 Los(e)

Gesigneerd BCKBoom in een landschap, 30 x 24 cm., tekening, gesign. BCK m.o. Uit de collectie van een heer van stand [1]100 ...[more]

Pierre Billet (1837-1922)Twee vrouwen zoeken schelpen op het strand, houtskool, gesign. l.o., '79, 38 x 53 cm. [1]180 ...[more]

Andreas Schelfhout (1787-1870)Man achter slee met koperen melkkan op het ijs, aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1]800 ...[more]

Diverse grafiek, 18e en 19e eeuw, [ds]100 ...[more]

Gesigneerd M.K. rechtsonderStilleven, 65 x 46 cm., aquarel. Herkomst: Uit een Duitse particuliere collectie [1]120 ...[more]

Vijf diverse diploma's en prijzen uitgereikt aan H.J. van der WeeleHerkomst: nalatenschap H.J. van der Weele., [map] 200 ...[more]

Sal Meijer (1877-1965)Singel met de Ronde Lutherse Kerk / Poortje Heiligeweg, tweemaal ets, gesign., 11 x 8 cm. en 18 x 9 cm. [2]120 ...[more]

Sal Meijer (1877-1965)Pianospelende vrouw. Hierbij schilderij., ets, gesign. r.o., 15 x 10 cm. en olieverf, 20 x 15 cm. [2]100 ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Op de rug gezien vrouwelijk naakt , litho, gesign. r.o., Van Es L 031, 43 x 37 cm. [1]600 ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Profiel met masker, houtsnede, gesign. r.o. en gesign. m.l., Van Es H 011, 18 x 12 cm. [1]600 ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Fantasie: een groep halffiguren, ets, gesign. r.o., 3/15, Van Es D 121, 1927, 16 x 25 cm. [1]400 ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Bocheltje, houtsnede, gesign. r.o., 34/100, Van Es H 127, 24 x 28 cm. [1]400 ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Verdriet (vrouwelijk naakt), houtsnede, gesign. r.o., Van Es H 050, 43 x 16 cm. [map]350 ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)Lezen (Liggend naakt, een boek lezend), houtsnede, gesign. r.b., Van Es H 038, 20 x 41 cm. [1]500 ...[more]

  • 125 Los(e)