Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
63 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Delft, blauw-witte aardewerken chinoiserie schotel, 17e eeuw,gedecoreerd in de Chinese Transitional stijl met een ruiter omgeven door vakken met f...
Duitsland, groen aardewerk klepkan, ca. 1800, met tinnen montering. Herkomst: uit de collectie van
Duitsland, groen aardewerk klepkan, ca. 1800, met tinnen montering. Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Achterbergh (circa 1860-1936), Huize...
Radgegraveerd glas, 18e eeuw,Conische kelk gedecoreerd met het gekroonde wapen van Willem IV met
Radgegraveerd glas, 18e eeuw,Conische kelk gedecoreerd met het gekroonde wapen van Willem IV met rondom het devies: ‘HONI SOIT QUI MAL Y PENSE’ , ...
Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en
Delft, kapitaal vijfdelig kaststel, laat 19e eeuw,geribd model, met Chinoiserie decor van pagodes en bloemen bij hekwerk in vakkan. Gemerkt De Por...
Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,elk gemerkt voor
Delft, De Grieksche A, een paar dore aardewerk vaasjes, eerste kwart 18e eeuw,elk gemerkt voor Pieter Kocx, beschilderd met vogels in een bloement...
Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan, ca. 1730,met Chinoiserie decor van figuren en
Delft, De Klaauw, blauw-witte aardewerken kan, ca. 1730,met Chinoiserie decor van figuren en bloemenranken (glazuurbeschadigingen en chips aan ran...
Delft, tabakspot met koperen deksel, laat 18e eeuw,met opschrift 'Tabac de Strabourg' (hersteld), h.
Delft, tabakspot met koperen deksel, laat 18e eeuw,met opschrift 'Tabac de Strabourg' (hersteld), h. 41 cm 200 ...[more]
Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,elke gedecoreerd met
Twee blauw-wit aardewerken apothekerspotten met koperen deksels, 18e eeuw,elke gedecoreerd met twee leeuwen die een schild flankeren (een gebroken...
Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw, gemodelleerd in liggende
Delft, een paar polychroom gedecoreerde aardewerken koeien, 18e eeuw, gemodelleerd in liggende positie (beschadigd), samen met een paar borden ged...
Italië, twee majolica albarello’s, 19e eeuw,elk gedecoreerd met een portretbuste van een man (
Italië, twee majolica albarello’s, 19e eeuw,elk gedecoreerd met een portretbuste van een man (restauraties en beschadigingen), h. 25,2 cm [2]500 ...
Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,met geschulpte rand, gedecoreerd met galante
Italië, blauw-witte majolica schotel, 17e/18e eeuw,met geschulpte rand, gedecoreerd met galante koppels in een landschap (randrestauraties), diam....
Italië, majolica schaal met draak, 19e eeuw,gedecoreerd met grottesschi, enkele kleine beschadigingen en restauraties, w. 22,7 cm [1]200 ...[more]
Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaasMeissen, blauw-wit
Meissen, vergulde schaal met bloemendecor (restauratie) en een blauw en witte vaasMeissen, blauw-wit porsseleinen bekervaas en vergulde schaal, ei...
Meissen, porseleinen groep, 1e helft 19e eeuw;Drie putto met korenaren, allegorie op de oogst.
Meissen, porseleinen groep, 1e helft 19e eeuw;Drie putto met korenaren, allegorie op de oogst. Gemerkt Meissen, 1818-1860, ingegekerft A5 gestelmp...
Amstel, paar porseleinen borden, circa 1790,met licht geschulpte vergulde randen, met floraal decor,
Amstel, paar porseleinen borden, circa 1790,met licht geschulpte vergulde randen, met floraal decor, gemerkt 'm.o.l.', diam. 25 cm [2]300 ...[mor...
Holland, aardewerken tegelpaneel, 19e eeuw,gedecoreerd met kanarie in kooi, ingelijst (beschadigingen en restauraties), h. 25 x b. 25,5 cm [1]120 ...
Delft, polychroom aardewerken tegeltableau, 18e eeuw,gedecoreerd met een allegorie op de tijd (in
Delft, polychroom aardewerken tegeltableau, 18e eeuw,gedecoreerd met een allegorie op de tijd (in houten lijst, een tegel gebroken, enkele chips),...
Delft, twee polychrome aardewerken schotels, 18e/19e eeuw, een gedecoreerd met vogel in tuin, de
Delft, twee polychrome aardewerken schotels, 18e/19e eeuw, een gedecoreerd met vogel in tuin, de ander met gestileerde decoratie (chips en frits),...
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerken pauwenbord, eind 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas (
Delft, De Klaauw, blauw-wit aardewerken pauwenbord, eind 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas (herstelde chip, kleine frits), diam. 31,1 cm [1]80 ...
Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,gedecoreerd met
Delft, De Drie Klokken, set van vier polychrome pauwenbordjes, laat 18e eeuw,gedecoreerd met bloemenvaas, doorboord, alle gemerkt (randbeschadigin...
Duitsland, collectie steengoed kruiken, circa 1600,bestaande uit een schnelle en vier zoutgeglazuurde kruiken, h. 25,5 cm (max.) [5]200 ...[more]
Duitsland, Westerwald steengoed bierkan, 17e eeuw,met tinnen deksel (gerestaureerd), h. 24,5 cm [1]
Duitsland, Westerwald steengoed bierkan, 17e eeuw,met tinnen deksel (gerestaureerd), h. 24,5 cm [1]350 ...[more]
Duitsland, bruin steengoed baardmankruik, 18e eeuw, h. 46 cm. [1]150 ...[more]
Delft, blauw aardewerk bord en pauwenschotel, 18e eeuw(haarscheur en randschilfers), diam. 31 en
Delft, blauw aardewerk bord en pauwenschotel, 18e eeuw(haarscheur en randschilfers), diam. 31 en 34 cm. [1]150 ...[more]
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 34 cm. [2]200
Delft, twee polychroom aardewerk schotels, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 34 cm. [2]200 ...[more]
Delft, vier polychroom aardewerk borden, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 21-31 cm. [4]200
Delft, vier polychroom aardewerk borden, ca. 1800,met 'Orangisten' decor, diam. 21-31 cm. [4]200 ...[more]
Niderviller, porseleinen potpourri-vaas, ca. 1900,met geschilderd decor van bloemen, op kantige voet
Niderviller, porseleinen potpourri-vaas, ca. 1900,met geschilderd decor van bloemen, op kantige voet (deksel hersteld), h. 51 cm. [1]150 ...[more]
Mogelijk Frankrijk, geelgeglazuurde en vergulde porseleinen kop en schotel, 19e eeuw,(schotel met
Mogelijk Frankrijk, geelgeglazuurde en vergulde porseleinen kop en schotel, 19e eeuw,(schotel met chip), diam. 13 cm [1]90 ...[more]
Meissen, Empire stijl verguld en groengeglazuurd porseleinen kop en schotel, circa 1800, gedecoreerd
Meissen, Empire stijl verguld en groengeglazuurd porseleinen kop en schotel, circa 1800, gedecoreerd met bloemenranken, met inscriptie 'Zum Geburt...
Meissen, porseleinen theepot en deksel, 18e eeuw,de ronde zijden gedecoreerd met galante scenes (
Meissen, porseleinen theepot en deksel, 18e eeuw,de ronde zijden gedecoreerd met galante scenes (deksel vastgelijmd, knop met chipjes), h. 10,4 cm...
Zwitserland, Nyon, porseleinen trekpotje en deksel, eind 18e eeuw,beschilderd met kleine bloemetjes,
Zwitserland, Nyon, porseleinen trekpotje en deksel, eind 18e eeuw,beschilderd met kleine bloemetjes, h. 10 cm. Lit.: Pelicher, Edgar 'Merveilleuse...
Sèvres, pate tendre porseleinen schotel, 18e eeuw,met latere beschildering van putto en bloemen op
Sèvres, pate tendre porseleinen schotel, 18e eeuw,met latere beschildering van putto en bloemen op turquoise grond, diam. 22 cm [1]400 ...[more]
Engeland, set van vier drinkglazen, ca 1790,de trechtervormige kelk met radgegraveerde band van
Engeland, set van vier drinkglazen, ca 1790,de trechtervormige kelk met radgegraveerde band van vruchtdragende wijnranken met gepolijste details ,...
Paar kristallen scheepskaraffen,de piramidevormige flessen met geribde hals, het lichaam met een
Paar kristallen scheepskaraffen,de piramidevormige flessen met geribde hals, het lichaam met een geëtst decor van bloeiende wingerd, stoppers, h. ...
Twee kristallen tazza's en twee dekselcoupes, h. 29 cm (max) [4]700 ...[more]
Meissen, drie porseleinen groepjes, 19e eeuw,voorstellende putti bezig met verschillende activiteiten, samen met een Rotha groep met speldenbakjes...
Wedgwood, biscuit aardewerken jachtterrine, ca. 1900,in relief gedecoreerd met wild, de dekselknop
Wedgwood, biscuit aardewerken jachtterrine, ca. 1900,in relief gedecoreerd met wild, de dekselknop in de vorm van een haas, l. 31 cm [1]250 ...[m...
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (
Aardewerken relieftegel, 19e eeuw,met klassieke voorstelling van vrouw met putto, ingelijst (hoeken beschadigd), h. 23,5 x b. 22 cm [1]150 ...[mo...
Zeventien aardewerk tegels, 17-20e eeuw(enkele beschadigd), [ds]100 ...[more]
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60
Paar polychroom aardewerk vormstukken naar antiek voorbeeld;Liggende koe. Gemerkt AK, [2]60 ...[more]
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde
Bohemen, gegraveerde kelk, 18de eeuw,gegraveerd met herten in een bos, op gedraaide stam en ronde voet, h. 25,5 cm [1]200 ...[more]
Bohemen, gegraveerde bokaal, ca. 1830,gegraveerd met wapen geflankeerd door twee staande leeuwen, op
Bohemen, gegraveerde bokaal, ca. 1830,gegraveerd met wapen geflankeerd door twee staande leeuwen, op baluster stam en ronde voet, h. 21 cm [1]300 ...
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine
Slingerglas, tweede helft 18e eeuw,op ronde voet en met rode en witte spiraal in de stam, kleine chip, h. 12,5 cm [1]150 ...[more]
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]
Venetië, wijnglas, 16e/17e eeuw,de uitlopende kelk op een gevormde stem en ronde voet, h. 14 cm [1]150 ...[more]
Vier slingerglazen, eind 18e eeuw,met witte slinger (twee met schilfertjes), h. 15 cm [4]140
Vier slingerglazen, eind 18e eeuw,met witte slinger (twee met schilfertjes), h. 15 cm [4]140 ...[more]
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie
Delft of Utrecht, polychroom gedecoreerde 'vogelkooi' plaque, 19e eeuw,gedecoreerd met een kanarie in een vogelkooi, h. 25 x b. 26,5 cm [1]300 .....
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '
Delft, blauw-wit aardewerken spreukenbord, laat 18e eeuw, met religieuze inscriptie en gedateerd '1782' (randbeschadigingen), diam. 31 cm [1]200 ...
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan,
Groen glazen fles, 'kattenkop', 18e eeuw.Hierbij wortelhouten pijpenkop en tinnen schroefkan, gedateerd 1830, h. 20 cm. [3]90 ...[more]
Vier aardewerk borden, 19e eeuw, diam. 22-26 cm. [4] ]80 ...[more]
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33
Delft vier stuks polychroom aardewerk,w.o. plooischotel, vroeg 18e eeuw (beschadigd), [diam. 33 cm. ]150 ...[more]
Delft, blauw-wit aardewerk plooibord en pannekoekbord, 18e eeuw, diam. 22 en 23 cm. [2]120 ...[more]
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de
Delft, langwerpig aardewerk dienblad, 18e eeuw,met sepia decor van dame en heer in landschap, de gecontourneerde rand met blauw-wit decor van cart...
Antieke geaderd glazen flesdruppelvormig, met geribde rand langs de hals, l. 25 cm. [1]200
Antieke geaderd glazen flesdruppelvormig, met geribde rand langs de hals, l. 25 cm. [1]200 ...[more]
Spanje, tegeltableau van zestien tegels, 16e/17e eeuw,met voorstelling van vierpassen (restauraties). Herkomst: uit de collectie van J.G.F. van Ac...
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van
Tegeltableau van zestien mangaan tegels, 18e eeuw, mogelijk Engels,elke tegel met voorstelling van scenes met voorname figuren in cartouche. Herko...
Set van drie slingerglazen, 18e eeuw,met luchtslinger (één schilfer), h. 17 cm. [3]100 ...[more]
Meissen, paar porseleinen groepen, eind 19e eeuw;Jongen en meisje met bloemen en schep, h. 14 cm. [
Meissen, paar porseleinen groepen, eind 19e eeuw;Jongen en meisje met bloemen en schep, h. 14 cm. [2]200 ...[more]
Thüringen, vier porseleinen groepen, begin 20e eeuwFiguren op stoel in 18e eeuwse kledij, h. 14-19
Thüringen, vier porseleinen groepen, begin 20e eeuwFiguren op stoel in 18e eeuwse kledij, h. 14-19 cm. [4]200 ...[more]
Passau, vier porseleinen groepen, 1e helft 20e eeuw, h. 19 cm. [4]200 ...[more]
Hoechst, vier porseleinen groepjes, eind 19e eeuw;Bloemenmeisjes, h. 10-12 cm. [4]80 ...[more]
-
63 Los(e)/Seite