Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
EG Amsterdam

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Modern art from private collections (41)

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (41)
41 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 41 Los(e)

Emile Miedema (geb. 1980) 'Window shopping' doek, niet ingelijst, verso gesign., 80 x 60 cm. [1] ...[more]

Theo Swagemakers (1898-1994) Portret van Otto Schaap. Uit de collectie Otto Schaap doek, gesign. l.o., '83, 50 x 40 cm. [1] ...[more]

Thomas Ankun (1961) Zonder titel. Uit de collectie Otto Schaap doek, verso gesign., 1989, 70 x 70 cm. [1] ...[more]

Sander van Deurzen (geb. 1974) 'Vanishing' doek, niet ingelijst, verso gesign., '06, 70 x 55 cm. [1] ...[more]

Gé-Karel van der Sterren (geb. 1969) Zonder titel doek, niet ingelijst, verso gesign., 2008, nr. 2-8, 50 x 50 cm. [1] ...[more]

Marinus Boezem (geb. 1934) 'Bloem I' doek, gesign. r.o., april '63, 120 x 100 cm. [1] ...[more]

Marinus Boezem (geb. 1934) 'De Bruid' doek, gesign. r.m., juni 1962, 90 x 100 cm. [1] ...[more]

Lex Horn (1916-1968) Zonder titel doek, niet ingelijst, gesign. r.o., verso gesign., 1966, 81 x 101 cm. [1] ...[more]

Rien Goené (1929-2013) 'Teken' doek, verso gesign., 37 x 27 cm. [1] ...[more]

Daniel Merino (1941-2011) Stilleven doek, gesign. r.b., Paris '65, 52,5 x 72 cm. [1] ...[more]

Chidi Kwubiri (geb. 1966) 'Up the hill no. II' doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '03, 100 x 80 cm. ...[more]

Oskar Lens (1930-2017) Twee schilderijen tweemaal olieverf op doek, éénmaal gesign., '79, 120 x 90 cm. [2] ...[more]

Claude Gaveau (geb. 1940) Figuren doek, 100 x 80 cm. gesign. r.b., ...[more]

  • 41 Los(e)