Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
EG Amsterdam

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Paintings, watercolours, drawings and prints (221)

Schätzpreis

221 Los(e)

  • 221 Los(e)

Hollandse school, 18e eeuw Schip in een storm doek, 38 x 58 cm. [1] ...[more]

Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer Pluimvee paneel, 20 x 25 cm. 1 ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw Schepen op een rivier doek, 35 x 43 cm. [1] ...[more]

Andreas Schelfhout (1787-1870) Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1] ...[more]

Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw [ds] ...[more]

Jean Charles Verbrugge (1756-1831) Rustend meisje bij een ezel en een schaap paneel, gesign. r.o., 27 x 23 cm. [1] ...[more]

Europese school, begin 19e eeuw Portret van een heer pastel, 55 x 44 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw David bespiedt Batseba vanaf zijn paleisdak, Batseba ontvangt Davids brief paneel, 60 x 84 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw Bloemen in een aardewerken vaas, vlinders en fruit in een nis doek, 80 x 60 cm. [1] ...[more]

J. Bauer (19e eeuw) Dorp in een heuvellandschap paneel, 25,5 x 33,5 cm. [1] ...[more]

Herman Wolbers (1856-1926) Koe bij een hek [1] ...[more]

  • 221 Los(e)