Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
EG Amsterdam

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Paintings, watercolours and drawings (165)

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (165)
165 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 165 Los(e)

Théophile de Bock (1851-1904) Vrouw tussen berkenbomen paneel, gesign. l.o., 35 x 23 cm. [1] ...[more]

Henri Jacques Bueno de Mesquita (1887-1962) Portret van Maddalena Doni (naar Raphael) paneel, verso gesign., 66 x 44 cm. [1] ...[more]

Ivan Vassiliev (geb. 1930) 'La Fontanka, Sint Petersburg' doek, gesign. l.o., 40 x 55 cm. [1] ...[more]

Charly Toorop (1891-1955) Fabrieksvrouw, Parijs litho, gesign. l.o., 7/25, 35 x 27 cm. [1] ...[more]

Johan Haanstra (1914-1991) Landschap bij Brugge board, gesign. r.o., juni 1941, 24 x 19,5 cm. [1] ...[more]

Constant Permeke (1886-1952) Gezicht op een dorpje doek, gesign. l.o., 65 x 80 cm. [1] ...[more]

Else Berg (1877-1942) Gezicht op een bouwplaats houtskool, gesign. l.o., 35 x 25 cm. [1] ...[more]

Errol Stephen Boyley (1918-2007) 'Evening glow Midlands' board, gesign. r.o., 26 x 76 cm. [1] ...[more]

Errol Stephen Boyley (1918-2007) 'Near Oudshoorn' board, gesign. r.o., 31 x 77 cm. [1] ...[more]

Mieke Kemming-Stork (geb. 1925) De Toren van Babel board, gesign. l.o., 70 x 50 cm. [1] ...[more]

Jan van der Linde (1864-1945) Interieur van de Oude Kerk te Amsterdam doek, gesign. l.o., 45 x 38 cm. [1] ...[more]

Antonin Strizek (geb. 1959) Landschap met ganzen doek, gesign. l.o., 1989, 105 x 85 cm. [1] ...[more]

Franse school, 19e eeuw Oriëntaalse vrouw met tamboerijn doek 66,5 x 53,5 cm. [1] ...[more]

Daan Mühlhaus (1907-1981) Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1] ...[more]

Louis Stutterheim (1873-1943) Polderlandschap doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]

Anna Gildemeester (1867-1945) Zittende vrouw houtskool en pastel, gesign. r.m., 46 x 33 cm. [1] ...[more]

Evert Moll (1878-1955) Haven van Scheveningen doek, gesign. r.o., 25 x 27,5 cm. [1] ...[more]

George Andries Roth (1809-1887) Gezicht op een meertje tussen de bomen paneel, gesign. r.o., 27 x 36 cm. [1] ...[more]

Robert Rosenberg (geb. 1962) Stadsgezicht Amsterdam doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1] ...[more]

Georg Rueter (1875-1966) Landschap bij Sloterdijk doek, gesign. r.b., 31 x 33 cm. [1] ...[more]

Johan Meijer (1885-1970) Winters landschap doek, gesign. l.o., 60 x 100 cm. [1] ...[more]

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Gezicht op het Zeeheldenkwartier, Den Haag aquarel, gesign. l.o., 35 x 47 cm. [1] ...[more]

Evert Moll (1878-1955) Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs doek 55 x 81 cm. gesign. l.o. 1 ...[more]

Toon Kelder (1894-1973) Studie van een vrouwelijk naakt houtskool, gesign. l.o., 55 x 35 cm. [1] ...[more]

Toon Kelder (1894-1973) Man te paard, staand naakt en krokodil schildersboard, gesign. l.o., 19 x 13 cm. [1] ...[more]

Toon Kelder (1894-1973) Studie van een staand naakt schildersboard, initialen r.o., 14,5 x 7 cm. [1] ...[more]

Jacobus Jan Koeman (1889-1974) Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 125 x 100 cm. [1] ...[more]

Dick Pieters (geb. 1941) 'Bij de Steiger' paneel, monogram l.o., verso titel, 13,5 x 11,5 cm. [1] ...[more]

Con van Velsen (geb. 1948) 'Pijnappel' paneel, gesign. m.o., '88, 2,5 x 4,5 cm. [1] ...[more]

Con van Velsen (geb. 1948) 'Vruchtgebruik' paneel, gesign. m.o., 1987, herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, diam. 3 cm. ...[more]

Aad Hofman (geb. 1944) Stilleven met aardappelen doek, gesign. r.o., herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 18 x 24 cm. [1] ...[more]

Jasper van Putten (1944-2009) 'Tweeling' board, gesign. l.o., sept 1985, 44 x 38 cm. [1] ...[more]

Raoul Martinez (1876-1973) Stilleven met zonnebloemen in een Chinese vaas doek, gesign. r.b., '31, 65 x 54 cm. [1] ...[more]

Raoul Martinez (1876-1973) Stilleven met fruit op een bord en bloemen in een kan board, gesign. r.b., 55 x 65 cm. [1] ...[more]

Daniël Noteboom (1877-1943) Schelpenvissers in de branding maroufle, gesign. r.o., 35 x 75 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Twee vrouwen op het land doek, gesign. r.o., 1920, 47 x 38 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Etende jongen aan een tafel met een hondje doek, gesign. l.o., 1918, 45 x 34 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Twee vrouwen op het land doek, gesign. r.o., 1920, kleine beschadiging, 40 x 46 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Twee theedrinkende vrouwen doek, gesign. r.o., 1922, 38 x 46 cm. [1] ...[more]

  • 165 Los(e)