Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • Modern and Contemporary Art (243)

Schätzpreis

243 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 243 Los(e)

Reinier Lucassen (geb. 1939) 'P&O'. gemengde techniek, gesign. m.o., '93, verso signatuur, formaat gehele blad 24 x 37,5 cm. [1] ...[more]

Juul Kraijer (geb. 1970) 'Pad uit mond'. houtskool, verso gesign., 2002, 40 x 30 cm. Tentoonstelling: Cobra Museum Amstelveen, 2008 [1]

Anton Rooskens (1906-1976) Zonder titel. gouache, gesign. r.o., '70, herkomst: Kunsthandel Elisabeth den Bieman den Haas, 32 x 39,5 cm. [1]

Thomas Struth (geb. 1954) Bernauerstrasse II, Berlin, 1996. C print, verso gesign., 77/100, print 1996, 29 x 41 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Geit en slang. doek, gesign. l.o., '73, herkomst: Galerie Espace, privé collectie Eva Bendien, 80 x 100 cm. [1]

Mario de Brabandere (geb. 1963) 'Figuur '78'. zwart krijt, inkt en oliekrijt op papier, gesign. m.o., 1999, 34 x 22,5 cm. [1]

Klaas Gubbels (geb. 1934) Fruitschaal met peer. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '92, 20 x 24,7 cm. [1]

Luc Claus (1930-2006) Zonder titel. houtskool, potlood en inkt, gesign. r.o., 1982, 25 x 33 cm. Provenance: Collectie Michiel Hennus [1]

Armando (1929-2018) 'Der Zaun'. houtskool op papier, gesign. met initiaal r.o., '96, 15 x 21 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Twee figuren. inkttekening, gesign. r.o., '81.III.24, voor Eva en Rutger (Bendien en Noordhoek Regt), 27 x 20,5 cm. [1]

Eugene Brands (1913-2002) 'Kompositie in ovaal'. gouache, gesign. l.o., verso signatuur, titel en datering 20 april 1979-4, 52 x 70 cm. [1]

Klaus Rinke (geb. 1939) Zonder titel. board, signed lower right, Sydney, 1980, verso 'For Robert from Klaus und Chris the 20.3.1980' [1]

Pierre Alechinsky (geb. 1927), 'Gardien d'apparat'. ink on paper, signed lower right, 1989, 43 x 29 cm. [1]

Jasper de Beijer (geb. 1973) 'Wir sind das Gedächtnis'. foto, top edition, gesigneerd op etiket op de achterzijde, 1/10, 2013, 33 x 49 cm. [1]

Harrie Gerritz (geb. 1940) 'Grijze dagen'. doek, gesign. r.o., 1993, herk. Kunsthandel Borzo, 60 x 50 cm. [1]

Aernout Mik (geb. 1962) Zonder titel (dummy). fotolinnen, stof, keramiek en metaal, ca. 1990, 85 x 45 x 45 cm. [1]

Stanley William Hayter (1901-1988) Figuur te paard. etching, signed lower right, 12/30, 25 x 18 cm. [1]

Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'En jouant la flute'. aquarel, gesign. r.o., '64, Provenance: nalatenschap Onno Boers

Willy Boers (1905-1978) 'Pro Memoria'. gemengde techniek en collage, verso gesign., 1968, 82 x 40 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Willy Boers (1905-1978) 'Du monde entier'. collage, gesign., 1970, 68 x 48 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Walter Vögeli (1929-2009) Relief. polyester, verso gestempeld, 60 x 60 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Frank Lodeizen (1931-2013) Landschap. doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '66, 60 x 60 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Armando (1929-2018) 'Driemaal zwart'. driemaal olieverf op board, allen verso gesign., 1974, 21 x 13 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [3]

Luc Claus (1930-2006) Zonder titel. aquarel en inkt, gesign. m.o., 1984, herk. Wetering Galerie, Amsterdam, 60 x 47 cm. [1]

Ossip (geb. 1952) 'W.D. Morf'. gemengde techniek, unica, gesign., 2014, 50 x 37 x 15 cm. [1]

Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel. litho, gesign. r.o., 199/200, 57 x 74 cm. [1] ...[more]

Gilberto Zorio (geb. 1944) Senza titolo. inkt and aquarel en seriegrafie, gesign. r.o., '92, 56 x 76 cm. [1] ...[more]

Gilberto Zorio (geb. 1944) 'Dal Giovenale'. seriegrafie, gesign. m.o., 6/15, 1993, 61 x 77 cm. Provenance: Collectie Kaars Sijpesteijn, Bergen [1]

Wim Gerritsen (1907-1989) Zonder titel. gouache, gesign. r.o., '54, 45 x 61 cm. [1]

  • 243 Los(e)