- Antique and classic furniture (large) (146)
- Antique and classic furniture (small) (44)
- Antique and Classic Furniture chairs and sofas (65)
- Clocks (42)
- Design furniture (91)
- Jewellery (298)
- Mirrors and Chandeliers (61)
- Modern and Contemporary Art (245)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Paintings, watercolours and drawings (167)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (222)
- Perfume Bottles (17)
- Silver (193)
- Silver jewellery and bijoux (39)
- Uhren (40)
1701 Los(e)/Seite
Katherina Sieverding (geb. 1944)
Katherina Sieverding (geb. 1944) 'Gewonnene Kurven'. seriegrafie, gesign. r.o., 1985, 57/120, 50 x 70 cm. [1]
Bob Bonies (geb. 1937)
Bob Bonies (geb. 1937) Zonder titel. Hierbij bronzen sculptuur. inkt, aquarel en gouache, verso gesign. met Nieuwenhuis, '60, 34 x 50 cm. [2]
Lynn Chadwick (1914-2003)
Lynn Chadwick (1914-2003) 'Winged figure'. lithograph, signed lower right, 50/100, '58, 57 x 42 cm. [1]
Paolo Serra (geb. 1946)
Paolo Serra (geb. 1946) Zonder titel. tekening, gesign. r.o., formaat volledige blad 28 x 28 cm. [1]
Wolfram Adalbert Scheffler (geb. 1956) Figuur. tekening, gesign. l.o., 1.6.'79, 48 x 64 cm. [1]
Vittorio Roerade (geb. 1962)
Walasse Ting (1929-2010)
Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen. brief in inkt met tekeningen, gesign. m.o., 29 x 20 cm. [1]
Willem van Nunen (geb. 1953)
Willem van Nunen (geb. 1953) 'Voorbijgangers I'. doek, gesign. r.o., 2002, 80 x 40 cm. [1]
Serge Poliakoff (1900-1969)
Serge Poliakoff (1900-1969) Zonder titel. seriegrafie, meegedrukte signatuur, 86 x 63 cm. [1]
Gesigneerd VRL
Gesigneerd VRL Liggend vrouwelijk naakt. doek, 65 x 54 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]
Diverse moderne kunst
Diverse moderne kunst Provenance: Collectie Michiel Hennus, Wetering Galerie [ds]
Henri Plaat (geb. 1936)
Henri Plaat (geb. 1936) Zonder titel .Hierbij litho door Erik Mattijssen. aquarel, gesign., 80 x 120 cm. en litho, gesign., 80 x 112 cm. [2]
Henk Schiffmacher (geb. 1952)
Henk Schiffmacher (geb. 1952) Willem-Alexander. seriegrafie, gesign., E.A., '07, 70 x 45 cm. [1]
John Loker (geb. 1938)
Yu Mei Yuan (geb. 1975)
Yu Mei Yuan (geb. 1975) Drie figuren. doek, niet ingelijst, verso gesign., 130 x 80 cm. [1]
Diverse moderne schilderijen
Diverse moderne schilderijen [5]
Sjer Jacobs (geb. 1963)
Sjer Jacobs (geb. 1963) Figuren. board, gesign. r.o., 90 x 129 cm. [1]
Jacobus Kloppenburg (geb. 1930)
Jacobus Kloppenburg (geb. 1930) Zonder titel. pastel, ongeigneerd?, mogelijke signatuur letter K op lijst, 31-12-'84, 100 x 145 cm. [1] ...[more]
Raymond Voeten (geb. 1963)
Raymond Voeten (geb. 1963) Zonder titel. [1]
Faiga Ostrower (1920-2001)
Faiga Ostrower (1920-2001) Zonder titel. litho, signed lower left, 1980, 64/100, full sheet 78 x 52 cm. [1]
Diverse moderne en hedendaagse schilderijen en tekeningen [2dzn]
Diverse moderne en hedendaagse sculpturen en schilderijen [ds]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Zonder titels. litho, signed lower right, 99/300, 62 x 45 cm. [1]
Mark Brusse (geb. 1937)
Mark Brusse (geb. 1937) 'Inside outside no. 6'. gemengde techniek, gesign. m.o., '83, formaat inclusief plexiglas lijst 80 x 51 cm. [1]
Jules Chapon (1914-2007)
Jules Chapon (1914-2007) Zonder titel. Hierbij tekening, soldaten. gouache, gesign., 48 x 34 cm. [2]
Herman Gordijn (1932-2017)
Herman Gordijn (1932-2017) Vrouw. ets, gesign. r.o., 1963, 25 x 30 cm. [1]
Joan Miro (1893-1983)
Joan Miro (1893-1983) Zonder titel. litho, ongesign., 24 x 49 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel. Hierbij diverse moderne grafiek. ets en pastel, gesign., 1985, 80 X 106 cm. [map]
Diverse tekeningen en grafiek, 20e/21e eeuw [map]
Ettore Viotti (20e eeuw)
Ettore Viotti (20e eeuw) Zonder titel. board, 20 x 13 cm. [1]
Ettore Viotti (20e eeuw)
Ettore Viotti (20e eeuw) Zonder titel. board, 20 x 14 cm. [1]
Naar Nikki de Saint Phalle, twee sculpturen, met kleine beschadigingen. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Tweemaal gouache en aquarel. gesign., niet ingelijst, 78 x 107 cm. [2]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Tweemaal gouache en aquarel. gesign., niet ingelijst, 78 x 107 cm. en 70 x 62 cm. [2]
Lucebert (1924-1994)
Pieter Holstein (geb. 1934)
Pieter Holstein (geb. 1934) Landschap. inkt en aquarel, gesign. l.o., 21 x 31 cm. [1]
Andrei Roiter (geb. 1960)
Andrei Roiter (geb. 1960) 'My properties from daily performance'. potlood, pastel en aquarel, gesign. r.o., 10.9.'94, 70 x 49 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Twee figuren, een kat en vogels. litho, gesign., '88, 177/200 [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Tekening, hierbij rotaprent door Veldhoen. [map]
Sjer Jacobs (geb. 1963)
Sjer Jacobs (geb. 1963) De buiteling. doek, 60 x 250 cm. [1] ...[more]
Serge Poliakoff (1900-1969)
Serge Poliakoff (1900-1969) Compositie met groen en rood. litho, gesign., 25 x 30 cm. [1]
Onduidelijk gesigneerd, '73
Onduidelijk gesigneerd, '73 Zonder titel. board, 18 x 85 cm. [1]
Gesigneerd r.o.
Gesigneerd r.o. Abstracte compositie. aquarel, '62, 48 x 72 cm. [1]
Jan Saudek (1935)
Jan Saudek (1935) 'Lips'. poster, 90 x 61 cm. [1] ...[more]
Taco Anema, (1950)
Taco Anema, (1950) 'De menselijke soort in groepen'. foto op aluminium lijst, 1987, 100x100 cm [1]
Duitsland, notenhouten commode, 18e eeuw, met drie laden. Het geheel versierd met fijnhouten bieswerk. 122, h. 84 en d. 65 cm [1]
Mahoniehouten consoletafel, Empire,
Mahoniehouten consoletafel, Empire, met grijs marmeren blad en lade. br. 105, h. 96 en d. 58 cm [1]
1701 Los(e)/Seite