Jewellery, Silver, Paintings, Modern Art, Furniture and Clocks
Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0300-0487)

  • (Lose: 0001-0298)

  • (Lose: 0500-0691)

  • (Lose: 4774-4998)

  • (Lose: 4500-4664)

  • (Lose: 5000-5253)

  • (Lose: 8000-8064)

  • (Lose: 8200-8288)

  • (Lose: 4000-4060)

  • (Lose: 6500-7741)

  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MESZ
  • 10:00 - 17:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

1701 Los(e)
  • 1701 Los(e)

Katherina Sieverding (geb. 1944) 'Gewonnene Kurven'. seriegrafie, gesign. r.o., 1985, 57/120, 50 x 70 cm. [1]

Bob Bonies (geb. 1937) Zonder titel. Hierbij bronzen sculptuur. inkt, aquarel en gouache, verso gesign. met Nieuwenhuis, '60, 34 x 50 cm. [2]

Lynn Chadwick (1914-2003) 'Winged figure'. lithograph, signed lower right, 50/100, '58, 57 x 42 cm. [1]

Paolo Serra (geb. 1946) Zonder titel. tekening, gesign. r.o., formaat volledige blad 28 x 28 cm. [1]

Diverse moderne kunst [ds+1]

Los 5203

Gesigneerd J.B.

Gesigneerd J.B. 'Major'. tekening, 36 x 47 cm. [1]

Wolfram Adalbert Scheffler (geb. 1956) Figuur. tekening, gesign. l.o., 1.6.'79, 48 x 64 cm. [1]

Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen. brief in inkt met tekeningen, gesign. m.o., 29 x 20 cm. [1]

Willem van Nunen (geb. 1953) 'Voorbijgangers I'. doek, gesign. r.o., 2002, 80 x 40 cm. [1]

Serge Poliakoff (1900-1969) Zonder titel. seriegrafie, meegedrukte signatuur, 86 x 63 cm. [1]

Los 5209

Gesigneerd VRL

Gesigneerd VRL Liggend vrouwelijk naakt. doek, 65 x 54 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Brecht (1953-2010) Diverse tekeningen. [ds]

Diverse moderne kunst Provenance: Collectie Michiel Hennus, Wetering Galerie [ds]

Henri Plaat (geb. 1936) Zonder titel .Hierbij litho door Erik Mattijssen. aquarel, gesign., 80 x 120 cm. en litho, gesign., 80 x 112 cm. [2]

Henk Schiffmacher (geb. 1952) Willem-Alexander. seriegrafie, gesign., E.A., '07, 70 x 45 cm. [1]

Yu Mei Yuan (geb. 1975) Drie figuren. doek, niet ingelijst, verso gesign., 130 x 80 cm. [1]

Diverse moderne schilderijen [5]

Sjer Jacobs (geb. 1963) Figuren. board, gesign. r.o., 90 x 129 cm. [1]

Jacobus Kloppenburg (geb. 1930) Zonder titel. pastel, ongeigneerd?, mogelijke signatuur letter K op lijst, 31-12-'84, 100 x 145 cm. [1] ...[more]

Raymond Voeten (geb. 1963) Zonder titel. [1]

Faiga Ostrower (1920-2001) Zonder titel. litho, signed lower left, 1980, 64/100, full sheet 78 x 52 cm. [1]

Bram van Velde (1895-1981) Zonder titels. litho, signed lower right, 99/300, 62 x 45 cm. [1]

Mark Brusse (geb. 1937) 'Inside outside no. 6'. gemengde techniek, gesign. m.o., '83, formaat inclusief plexiglas lijst 80 x 51 cm. [1]

Jules Chapon (1914-2007) Zonder titel. Hierbij tekening, soldaten. gouache, gesign., 48 x 34 cm. [2]

Herman Gordijn (1932-2017) Vrouw. ets, gesign. r.o., 1963, 25 x 30 cm. [1]

Joan Miro (1893-1983) Zonder titel. litho, ongesign., 24 x 49 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel. Hierbij diverse moderne grafiek. ets en pastel, gesign., 1985, 80 X 106 cm. [map]

Ettore Viotti (20e eeuw) Zonder titel. board, 20 x 13 cm. [1]

Ettore Viotti (20e eeuw) Zonder titel. board, 20 x 14 cm. [1]

Naar Nikki de Saint Phalle, twee sculpturen, met kleine beschadigingen. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2]

Anton Heijboer (1924-2005) Tweemaal gouache en aquarel. gesign., niet ingelijst, 78 x 107 cm. [2]

Anton Heijboer (1924-2005) Tweemaal gouache en aquarel. gesign., niet ingelijst, 78 x 107 cm. en 70 x 62 cm. [2]

Pieter Holstein (geb. 1934) Landschap. inkt en aquarel, gesign. l.o., 21 x 31 cm. [1]

Andrei Roiter (geb. 1960) 'My properties from daily performance'. potlood, pastel en aquarel, gesign. r.o., 10.9.'94, 70 x 49 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Twee figuren, een kat en vogels. litho, gesign., '88, 177/200 [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Tekening, hierbij rotaprent door Veldhoen. [map]

Sjer Jacobs (geb. 1963) De buiteling. doek, 60 x 250 cm. [1] ...[more]

Serge Poliakoff (1900-1969) Compositie met groen en rood. litho, gesign., 25 x 30 cm. [1]

Onduidelijk gesigneerd, '73 Zonder titel. board, 18 x 85 cm. [1]

Los 5249

Gesigneerd r.o.

Gesigneerd r.o. Abstracte compositie. aquarel, '62, 48 x 72 cm. [1]

Jan Saudek (1935) 'Lips'. poster, 90 x 61 cm. [1] ...[more]

Taco Anema, (1950) 'De menselijke soort in groepen'. foto op aluminium lijst, 1987, 100x100 cm [1]

Duitsland, notenhouten commode, 18e eeuw, met drie laden. Het geheel versierd met fijnhouten bieswerk. 122, h. 84 en d. 65 cm [1]

Mahoniehouten consoletafel, Empire, met grijs marmeren blad en lade. br. 105, h. 96 en d. 58 cm [1]

  • 1701 Los(e)