186 Los(e)/Seite
Twee paar gemonteerde glazen wijnkaraffen, 1e helft 20e eeuw, beide geslepen en met stoppen, zilveren montering, 2e gehalte [4] h. 36 cm max.
Divers diner- en opdiengerei, 20e eeuw, diverse modellen, meestertekens en jaarletters, 2e gehalte [zkj] 1099 gr.
186 Los(e)/Seite