Amsterdam

  • (Lose: 500-685)

  • (Lose: 400-434)

  • (Lose: 001-299)

  • (Lose: 300-345)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • 0400-0434 - Silver jewellery and bijoux (35)

Schätzpreis

35 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 35 Los(e)

Zilveren kruisje met roosdiamant, mt Rozendaal, Hoorn. Aan een zilveren ankerschakel collier Provenance: Een inzending uit Hoorn [2] bruto 9,2 gr.

Paar zilveren broekstukken, Urk Hierbij Frankrijk, eveneens een paar zilveren broekstukken [4]

Een zilveren armband, gemaakt van een bijbelstot. Hierbij diverse zilveren sieraden met Zeeuwse knoppen [5]

Twee kornalijnen colliers, hierbij een zilveren tasbeugel [3]

Twee colliers van wit koraal aan een zilveren sluiting Hierbij een losse sluiting [3]

Zilveren negligé hanger, met twee druppels, verbonden door staafjes aan een strik en bezet met roosdiamant. Hierbij divers. [zkj]

Een granaten armband aan een zilveren sluiting. Hierbij diverse colliers en snoeren van zwart glas, granaat en nefriet [1 + zkj]

Zilveren stijve armband, 19e eeuw met bloemgravures, Birmingham. Hierbij Denemarken, een onedele diadeem, jaren ' 60 - ' 70 [2]

Miriam Haskell, "Costume Jewellery", dubbele broche versierd met parelmoer. [1]

Giorgio Armani, zwart lederen asymmetrisch collier. Hierbij twee colliers, een van bloedkoralen takjes en een van kornalijn [3]

Tilia, twee verguld zilveren bloembroches, Denemarken Beide in de vorm van een rozentak [2] bruto 26,6 gr.

Twee onedele bloembroches, één met een hematiet en één met een rode steen [2]

Zilveren maliënkolder tasje Hierbij divers [zkj]

Diverse zilveren en onedele sieraden, w.o. Art-Deco [zkj]

Zilveren armband, opgebouwd uit opengewerkte strikvormige ornamenten en bezet met markasiet (ontbreken enkele). [1] bruto 36,4 gr. l. 21 cm

Lot diverse antieke Hollandese sieraden, w.o. goud, zilver en bloedkoraal [zkj]

Een lot diverse zilveren en onedele sieraden, waaronder zilveren sieraden met een haarwerkje, 19e eeuw zkj

Een zilveren broche met Goese knoop, Hierbij een broche, oorstekers en een ring, allen met Zeeuwse knopen [4] bruto 17,5 gr.

Twee zilveren micromozaiek broches (enkele steentjes missen). Hierbij een broche met rozen en een clip bezet met markasiet [4]

Drie zilveren broches, twee bezet met markasiet, één met granaat. Hierbij een grote ronde hanger Provenance: Een inzending uit Hoorn [4]

Een lot moderne zilveren sieraden, onder andere bezet met opaal en rozenkwarts [zkj]

Een grof zilveren gourmet schakel collier met een parel. Hierbij een fijn jasseron collier, eveneens met een parel en een schakelarmband [3]

Diverse zilveren sieraden en bijous [zk]

  • 35 Los(e)