252 Los(e)/Seite
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) 'Stone as conscience, blood as know' [1] ets, gesign. r.o., 1984, 106 x 77 cm.
Jaap Hillenius, litho
Mathieu Ficheroux (1926-2003)
Eelco Glastra van Loon (geb. 1935),
Eelco Glastra van Loon (geb. 1935), Konstuctie [1] tekening, gesign. r.o., 1972, 60 x 53 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse tekeningen en grafische werken [ds] 35 x 50 cm. - 20 x 25 cm.
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Slangen [1] litho, gesign. m.o., '73-'88, 70 x 100 cm.
Naar Chagall, litho
Naar Chagall, litho Hierbij litho door Jorg Remé en onbekende kunstenaar, grafisch werk [3]
Simon Vinkenoog (1928-2009)
Simon Vinkenoog (1928-2009) 'Do it now'. Hierbij boek. [2] pastel, gesign. r.o., 1992, 63 x 48 cm.
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Blake [1] ets, gesign. r.o., '75, 8/41, 42 x 32 cm.
Marc Chagall, twee litho's
Marc Chagall, twee litho's [2] 36 x 54 cm. en 38 x 53 cm.
Drie diverse kunstwerken, 20e eeuw
Drie diverse kunstwerken, 20e eeuw [3]
Frank Lodeizen (1931-2013)
Frank Lodeizen (1931-2013) Zonder titel [1] pastel, gesign. m.o., '62, 60 x 50 cm.
Ansuya Blom (geb. 1956)
Ansuya Blom (geb. 1956) Vier diverse werken [4] litho, 56 x 76 cm., gemengde techniek op papier, 50 x 70 cm., tekening 30 x 23 cm.
Paul Jenkins (1923-2012)
Paul Jenkins (1923-2012) 'Amadeus et les autres' [1] litho, gesign. m.o., 1992, 30 x 40 cm.
Mario Pucciarelli (1928-2014)
Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Ritmi (Roma)' [1] doek, verso gesign., 1984, 50 x 40 cm.
Mario Pucciarelli (1928-2014)
Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Dialogo' [1] doek, verso gesign., 1984, 60 x 50 cm.
Mario Pucciarelli (1928-2014)
Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Simetria' [1] doek, verso gesign., 50 x 45 cm.
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932)
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) 'Aro oniomo' [1] kleurenets, gesign. r.o., 1972, 3/8, full sheet 75 x 55 cm.
Rufus Ugendele (1946-1996)
Rufus Ugendele (1946-1996) Zonder titel [1] board, gesign. r.o., 1972, 48 x 60 cm.
Rufus Ugendele (1946-1996)
Rufus Ugendele (1946-1996) Maskers [1] board, gesign. r.o., 65 x 60 cm.
Jimoh Buraimoh (geb. 1943)
Jimoh Buraimoh (geb. 1943) 'Animal cave' [1] gemengde techniek op board, gesign. l.o., 77 x 77 cm. damages
Jimoh Buraimoh (geb. 1943)
Jimoh Buraimoh (geb. 1943) 'Peaceful family' [1] gemengde techniek op board, gesign. r.b., 1973, 122 x 60 cm.
Nigeriaanse school, ca. 1970-1980
Nigeriaanse school, ca. 1970-1980 Drie diverse werken [3] gemengde techniek op board, 120 x 60 cm. en 70 x 40 cm.
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) Vier diverse etsen [4] vier etsen, gesign., 1972, 46 x 60 cm.
Twin Seven Seven (1944-2011)
Twin Seven Seven (1944-2011) Man carying his burden. Gekocht direct van de kunstenaar zelf in Lagos. [1]
Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) Twee etsen [2] trweemaal ets, gesign., 60 x 45 cm.
Reinhoud D'Haese (1928-2007)
Hannes Postma (geb. 1933)
Hannes Postma (geb. 1933) 'Voor Deborah en Remco' [1] gemengde techniek en collage, gesign. l.o., 1996, 45 x 35 cm.
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw, kat en vogels [1] litho, gesign. r.o., '95, 45 x 35 cm.
Peter Keil (geb. 1942)
Peter Keil (geb. 1942) 'Barbara Streisand' [1] board, verso gesign., Berlin '78, 50 x 101 cm.
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928) Paarden [1] aquarel, gesign. l.o., '79, 59 x 45 cm.
Vincent Hamel (1931)
Vincent Hamel (1931) 'Waterblauw' [1] pastel, gesign. achterzijde lijst, '87,
Bob Bonies (geb. 1937)
Bob Bonies (geb. 1937) Drie zeefdrukken [3] gesigneerd, 92/100, '70-'75, 60 x 60 cm.
Tije Domburg, (geb. 1947)
Tije Domburg, (geb. 1947) Zonder titel [1] kunststof sculptuur, ongesign, in twee delen, gezamelijke lengte 41 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vier diverse tekeningen [map]
Glenn Baxter (geb. 1944)
Katherina Sieverding (geb. 1944)
Katherina Sieverding (geb. 1944) 'Weltlinie' [1] pigment print in 6 colors, gesign. r.o., 2001, 50 x 100 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse schilderijen [ds] allen ca. 15 x 25 cm.
Diverse grafiek, 20e en 21e eeuw
Johan Tahon (geb. 1965)
Johan Tahon (geb. 1965) 'Tuckahoe' [1] ets, gesign. r.o., 6/20, 30 x 20 cm.
Rachid Ben Ali (geb. 1978)
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Drie stuks grafiek [3] één gesign met stempel
Mimmo Paladino (geb. 1948)
Mimmo Paladino (geb. 1948) De droom [1] litho, gesign. 1994, 15/100, 100 x 70 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Diverse etsen [ds]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Weduwe van de zee [1] zeefdruk, gesign., 19/40, 80 x 60 cm.
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Diverse tekeningen [ds]
Hannes Postma (geb. 1933)
Hannes Postma (geb. 1933) Zonder titel [1] tekening, gesign. r.o., '86, 77 x 55 cm.
Toon Teeken (geb. 1944)
Toon Teeken (geb. 1944) Vijf diverse litho's. Hierbij drie litho's door Dirk Wiarda. [map]
Onduidelijk gesign. r.o.
Onduidelijk gesign. r.o. Zittend naakt [1] foto, 55 x 30 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief I' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief II' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief IV' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Ogeng Heru Supono (1937-1991)
Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief V' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel [1] doek, niet ingelijst, gesign. 70 x 70 cm.
Serge Poliakoff (1900-1969)
Serge Poliakoff (1900-1969) Compositie met groen en rood [1] litho, gesign., 25 x 30 cm.
Theo Niermeijer (1940-2005)
Theo Niermeijer (1940-2005) Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, 70 x 100 cm.
Eric Nehr (geb. 1964)
Kriki (geb. 1965)
Kriki (geb. 1965) La Pute / Scene de Rue ex. kunstcollectie Peter Stuyvesant [2] twee zeefdrukken, 80 x 90 cm.
Ger Lataster (1920-2012)
Ger Lataster (1920-2012) Twee litho's, hierbij Armando, glicee druk [3]
252 Los(e)/Seite