Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

  • 5000-5248 - Modern and contemporary art (252)

Schätzpreis

252 Los(e)

  • 252 Los(e)

Anton Heijboer (1924-2005) 'Stone as conscience, blood as know' [1] ets, gesign. r.o., 1984, 106 x 77 cm.

Eelco Glastra van Loon (geb. 1935), Konstuctie [1] tekening, gesign. r.o., 1972, 60 x 53 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse tekeningen en grafische werken [ds] 35 x 50 cm. - 20 x 25 cm.

Corneille (1922-2010) Slangen [1] litho, gesign. m.o., '73-'88, 70 x 100 cm.

Naar Chagall, litho Hierbij litho door Jorg Remé en onbekende kunstenaar, grafisch werk [3]

Simon Vinkenoog (1928-2009) 'Do it now'. Hierbij boek. [2] pastel, gesign. r.o., 1992, 63 x 48 cm.

Lucebert (1924-1994) Blake [1] ets, gesign. r.o., '75, 8/41, 42 x 32 cm.

Marc Chagall, twee litho's [2] 36 x 54 cm. en 38 x 53 cm.

Drie diverse kunstwerken, 20e eeuw [3]

Frank Lodeizen (1931-2013) Zonder titel [1] pastel, gesign. m.o., '62, 60 x 50 cm.

Ansuya Blom (geb. 1956) Vier diverse werken [4] litho, 56 x 76 cm., gemengde techniek op papier, 50 x 70 cm., tekening 30 x 23 cm.

Paul Jenkins (1923-2012) 'Amadeus et les autres' [1] litho, gesign. m.o., 1992, 30 x 40 cm.

Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Ritmi (Roma)' [1] doek, verso gesign., 1984, 50 x 40 cm.

Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Dialogo' [1] doek, verso gesign., 1984, 60 x 50 cm.

Mario Pucciarelli (1928-2014) 'Simetria' [1] doek, verso gesign., 50 x 45 cm.

Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) 'Aro oniomo' [1] kleurenets, gesign. r.o., 1972, 3/8, full sheet 75 x 55 cm.

Rufus Ugendele (1946-1996) Zonder titel [1] board, gesign. r.o., 1972, 48 x 60 cm.

Rufus Ugendele (1946-1996) Maskers [1] board, gesign. r.o., 65 x 60 cm.

Jimoh Buraimoh (geb. 1943) 'Animal cave' [1] gemengde techniek op board, gesign. l.o., 77 x 77 cm. damages

Jimoh Buraimoh (geb. 1943) 'Peaceful family' [1] gemengde techniek op board, gesign. r.b., 1973, 122 x 60 cm.

Nigeriaanse school, ca. 1970-1980 Drie diverse werken [3] gemengde techniek op board, 120 x 60 cm. en 70 x 40 cm.

Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) Vier diverse etsen [4] vier etsen, gesign., 1972, 46 x 60 cm.

Twin Seven Seven (1944-2011) Man carying his burden. Gekocht direct van de kunstenaar zelf in Lagos. [1]

Bruce Onobrakepeya (geb. 1932) Twee etsen [2] trweemaal ets, gesign., 60 x 45 cm.

Hannes Postma (geb. 1933) 'Voor Deborah en Remco' [1] gemengde techniek en collage, gesign. l.o., 1996, 45 x 35 cm.

Corneille (1922-2010) Vrouw, kat en vogels [1] litho, gesign. r.o., '95, 45 x 35 cm.

Peter Keil (geb. 1942) 'Barbara Streisand' [1] board, verso gesign., Berlin '78, 50 x 101 cm.

Jan Sierhuis (geb. 1928) Paarden [1] aquarel, gesign. l.o., '79, 59 x 45 cm.

Vincent Hamel (1931) 'Waterblauw' [1] pastel, gesign. achterzijde lijst, '87,

Bob Bonies (geb. 1937) Drie zeefdrukken [3] gesigneerd, 92/100, '70-'75, 60 x 60 cm.

Tije Domburg, (geb. 1947) Zonder titel [1] kunststof sculptuur, ongesign, in twee delen, gezamelijke lengte 41 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Vier diverse tekeningen [map]

Katherina Sieverding (geb. 1944) 'Weltlinie' [1] pigment print in 6 colors, gesign. r.o., 2001, 50 x 100 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Vijf diverse schilderijen [ds] allen ca. 15 x 25 cm.

Johan Tahon (geb. 1965) 'Tuckahoe' [1] ets, gesign. r.o., 6/20, 30 x 20 cm.

Willy Boers (1905-1978) Drie stuks grafiek [3] één gesign met stempel

Mimmo Paladino (geb. 1948) De droom [1] litho, gesign. 1994, 15/100, 100 x 70 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Diverse etsen [ds]

Lucebert (1924-1994) Weduwe van de zee [1] zeefdruk, gesign., 19/40, 80 x 60 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Diverse tekeningen [ds]

Hannes Postma (geb. 1933) Zonder titel [1] tekening, gesign. r.o., '86, 77 x 55 cm.

Toon Teeken (geb. 1944) Vijf diverse litho's. Hierbij drie litho's door Dirk Wiarda. [map]

Onduidelijk gesign. r.o. Zittend naakt [1] foto, 55 x 30 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief I' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief II' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief IV' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief V' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel [1] doek, niet ingelijst, gesign. 70 x 70 cm.

Serge Poliakoff (1900-1969) Compositie met groen en rood [1] litho, gesign., 25 x 30 cm.

Theo Niermeijer (1940-2005) Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, 70 x 100 cm.

Kriki (geb. 1965) La Pute / Scene de Rue ex. kunstcollectie Peter Stuyvesant [2] twee zeefdrukken, 80 x 90 cm.

Ger Lataster (1920-2012) Twee litho's, hierbij Armando, glicee druk [3]

  • 252 Los(e)