169 Los(e)/Seite
George Hendrik Breitner (1857-1923)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974) Stadsgezicht [1] doek, gesign. r.o., 35 x 57 cm.
Toegeschreven aan George Hendrik Breitner (1857-1923) Studie van een boer [1] houtskool en aquarel, gesign. 70 x 42 cm.
Onduidelijk gesign. l.b.
Onduidelijk gesign. l.b. Portret van een dame met hoed [1] doek, 35 x 27 cm.
Ivan Generalic (1914-1992)
Ivan Generalic (1914-1992) Figuren in de sneeuw Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 38 x 48 cm.
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961) Huizen in de duinen, mogelijk Zandvoort of Wijk aan Zee [1] board, gesign. r.o., 45 x 60 cm.
Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937)
Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937) Gezicht op een gracht te Haarlem [1] pastel, gesign. r.o., 20 x 12,5 cm.
Anthony Keizer (1897-1961)
Anthony Keizer (1897-1961) De Witte Bergen, Laren [1] board, gesign. r.o., 29 x 44 cm.
Toon Kelder (1894-1973)
Toon Kelder (1894-1973) De orgeldraaier [1] doek, gesign. r.b., '26, ex collectie Piet Boendermaker, nr. 3076 / 157, 77 x 65 cm.
Jacoba Surie (1879-1970)
Ernst van Leyden (1892-1969)
Ernst van Leyden (1892-1969) Urker visser voor zijn woning [1] houtskool en aquarel, gesign. r.o., '21, 65 x 55 cm.
Raoul Hynckes (1893-1973)
Raoul Hynckes (1893-1973) Aangemeerde schepen [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Adri Pieck (1894-1982)
Adri Pieck (1894-1982) 'In bloeimaand' [1] doek, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 50 x 60 cm.
Tsuguharu Foujita (1886-1968)
Dirk Wiggers (1866-1933)
Dirk Wiggers (1866-1933) Gezicht op een molen bij Rhenen [1] doek, gesign. l.o., 43 x 66 cm.
Paardenrassen. Kunstalbum van een en veertig afbeeldingen naar schilderijen van Otto Eerelman met be
Willem van den Berg (1886-1970)
Willem van den Berg (1886-1970) Portret van een boer, op de achtergrond een heuvellandschap met akker [1] paneel, gesign. r.o., 39 x 27,5 cm.
Mauritz Monnickendam (1863-1933)
Mauritz Monnickendam (1863-1933) Gezicht op de Diamantbeurs, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 1919, 75 x 100 cm.
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983) Aan de Voert, Bergen [1] doek, gesign. r.o., 48 x 62 cm.
Dorus Arts (1901-1961)
Dorus Arts (1901-1961) 'Bij de antiquair' [1] board, gesign. l.o. 50 x 40 cm.
Marthe Hirt (1890-1971)
Marthe Hirt (1890-1971) Stilleven met wortels en een citroen [1] doek, gesign. r.b., 20,5 x 27 cm.
Cornelis Kuypers (1864-1932)
Cornelis Kuypers (1864-1932) Eenden in het gras [1] maroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 19,5 x 33 cm.
Toegeschreven aan Leo Gestel (1881-1941) Vrouw [1] pastel en krijt, signatuur r.o. mogelijk later toegevoegd, met atelierstempel, 60 x 47 cm.
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983) Boslaantje [1] doek, gesign. r.o., ex. collectie Piet Boendermaker, 62 x 76 cm.
Jacob Nieweg (1877-1955)
Jacob Nieweg (1877-1955) Bloemstilleven [1] doek, gesign. r.o., 1948, 45 x 40 cm.
Kees van Dongen (1877-1968)
Kees van Dongen (1877-1968) Wandelende heer [1] houtskool, gesign. l.b., 29 x 18 cm.
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Man op een pad naast een korenveld bij een dorp [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 50 cm.
Coba Ritsema (1876-1961)
Coba Ritsema (1876-1961) Rozen in een glazen vaas Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] paneel, gesign. l.o., 47 x 37 cm.
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Gezicht op het meer van Lugano [1] maroufle, gesign. r.o., 1914, 28 x 50 cm.
Toon Kelder (1894-1973)
Pieter Apol (1915-1957)
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Gezicht op kerk en boerderij [1] aquarel, gesign. r.o., 1918, 90 x 64 cm.
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) 'Jongen met karretje' [1] maroufle, gesign. r.o., 1948, 24 x 42 cm.
Constant Artz (1870-1958)
Constant Artz (1870-1958) Eenden in het gras [1] doek, gesign. l.o., 30 x 40 cm.
Hal Wichers (1893-1968)
Hal Wichers (1893-1968) Kratermeer Telga Patengan met vulkaan Patuha, Java [1] doek, gesign. r.o., 52 x 96 cm.
Karel Colnot (1921-1996)
Karel Colnot (1921-1996) Winters landschap bij Bergen [1] doek, gesign. r.o., '73, 60 x 80 cm.
Toegeschreven aan Wim Schuhmacher (1894-1986) Gezicht op een dorp [1] doek,
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995)
Kees Verwey (1900-1995) Bloemen in een vaas. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk. [1] aquarel, gesign. l.o., 30 x 30 cm.
Otto B. de Kat (1907-1995)
Otto B. de Kat (1907-1995) Stilleven met fruit. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk. [1] doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Hans Bayens (1924-2003)
Hans Bayens (1924-2003) Haventerrein met treinspoor
Pravoslav Kotik (1889-1970)
Pravoslav Kotik (1889-1970) Figuren [1] board, gesign. l.o., 1929, herk. Sotheby's Amsterdam, 07 maart 2006, lot nr. 312, 33 x 46 cm.
Jan Harm Weijns (1864-1945)
Jan Harm Weijns (1864-1945) Liggend vrouwelijk naakt [1] doek, gesign. r.o., 81 x 126 cm.
Cees van IJsseldijk (1901-1977)
Cees van IJsseldijk (1901-1977) Gezicht vanuit het atelier van de kunstenaar, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 64 x 90 cm.
Harmen Meurs (1891-1964)
Willem Klijn (1892-1961)
Willem Klijn (1892-1961) Zonnebloemen, rozen en peren [1] doek, gesign. l.o., niet ingelijst, 50 x 60 cm.
Jan van Herwijnen (1889-1965)
Jan van Herwijnen (1889-1965) Bloemstilleven [1] doek, gesign. l.o., '60, 75 x 75 cm.
André L'Hote (1885-1962)
André L'Hote (1885-1962) Stilleven [1] houtskool en gouache, gesign. l.o., 47 x 61 cm. Stillife. Charcoal and gouache, signed lower left.
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Twee soldaten [1] aquarel, gesign. m.r., 1904, 31 x 25 cm.
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933) Hoornblazer [1] 43 x 26 cm. aquarel, gesign. l.o., 1905,
Eduard Duyck (1856-1897)
Eduard Duyck (1856-1897) Zittend naakt in een landschap [1] doek, ongesign., 31 x 27 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op de Groenburgwal bij de Staalstraat [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.
Leo Gestel (1881-1941)
Jules de Sutter (1895-1970)
Jules de Sutter (1895-1970) Gezicht op een plein met figuren [1] board, gesign. r.o., 65 x 50 cm.
Imre Seilern (1907-1991)
Imre Seilern (1907-1991) Paar landschappen [2] tweemaal doek, niet ingelijst, éénmaal gesigneerd, 50 x 75 cm. en 55 x 70 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Steegje in Den Bosch [1] doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Toegeschreven aan Sal Meijer (1877-1965) 'Het breistertje', kopie naar Blommers [1] doek, ongesign., annotatie n. Blommers l.o., 51 x 40 cm.
Gerard Johan Staller (1880-1956)
Gerard Johan Staller (1880-1956) Straatverkoopster [1] maroufle, gesign. l.o., 24 x 17 cm.
169 Los(e)/Seite