169 Los(e)/Seite
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Reguliersgracht Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Jan Korthals (1916-1972)
Jan Korthals (1916-1972) Bergmeer, Zwitserland [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.
Co Cordèl (geb. 1957)
Co Cordèl (geb. 1957) Twee kippen [1] doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002) Meisje in een interieur [1] pastel, gesign. l.o., '53, 50 x 35 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) St. Bavokerk te Haarlem in de sneeuw [1] doek, gesign. l.o., 1919, 487 x 62 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) De Prins Hendrikkade bij de Schreierstoren [1] doek, gesign. l.o., 37 x 47 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Stadgezicht met veemarkt op een plein bij een kerk [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 35 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Duinlandschap bij Heemstede [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 47 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Winters landschap bij Brouwershaven [1] paneel, 1924, gesign. r.o., 20 x 26 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) De Verklikkerduinen, Burgh-Haamstede [1] maroufle, gesign. l.o., '31, 34 x 42 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) Gezicht op een tuin met cactussen in een venster [1] doek, gesign. r.b., 47 x 35 cm.
Herman Heuff (1875-1945)
Herman Heuff (1875-1945) 'Oude bomen bij de Molenberg, Zierikzee' [1] maroufle, gesign. r.o., 1929, 35 x 50 cm.
Dominique Offand (1869-?)
Dominique Offand (1869-?) Haven van Saint-Raphaël [1] doek, gesign. r.o., 39 x 55 cm.
Thé Lau (1889-1958)
Thé Lau (1889-1958) Uitgestrekt landschap achter de duinen [1] maroufle, gesign. r.o., '32, 100 x 143 cm.
Herman Gordijn (1932-2017)
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927)
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Twee blauwe flessen, een spijker en een bord' [1] doek, gesign. r.b., verso titel, 1994, 25 x 65 cm.
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Stilleven met opengeslagen boek en mes' [1] doek, gesign. r.o., '03, 29 x 46 cm.
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927) 'Nachtlandschap Bourbonnais' [1] doek, gesign. r.o., 2005, 25 x 35 cm.
Jean Marie Boomputte (geb. 1947)
Jean Marie Boomputte (geb. 1947) 'Le rouge et le verre' [1] doek, verso gesign., '96, 55 x 65 cm,
Armand Bouten (1893-1965)
Frederick Serger (1889-1965)
Frederick Serger (1889-1965) Stilleven [1] maroufle, gesign. r.o., 50 x 65 cm.
Ewout de Kat (1904-1974)
Ewout de Kat (1904-1974) Stilleven [1] doek, gesign. r.o., '42, 70 x 50 cm.
Ger Langeweg (1891-1970)
Ger Langeweg (1891-1970) Dierfiguren tussen bomen [1] doek, gesign. r.o., 42 x 53 cm.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970) Bloesembomen [1] doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm.
Willem Weissenbruch (1864-1941)
Willem Weissenbruch (1864-1941) Grazende koeien in een landschap [1] paneel, gesign., 1904, 18 x 30 cm.
Evert Moll (1878-1955)
Evert Moll (1878-1955) Polderlandschap [1] doek, gesign. l.o., 70 x 106 cm.
Joub Wiertz (1893-1966)
Joub Wiertz (1893-1966) Man te paard in een veld met bloemen [1] doek, gesign. r.o., 1928, 100 x 80 cm.
Gerard Huysser (1892-1970)
Gerard Huysser (1892-1970) 'Aan de Bosporus' [1] gesign., 1963, tentoonstelling: Ver. St. Lucas, 50 x 70 cm.
P. Kretschmar (20e eeuw)
P. Kretschmar (20e eeuw) Vrouw bij een rivier [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1904, 46 x 66 cm.
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Bij Abcoude [1] doek, gesign. l.o., '52, 72 x 80 cm.
Jan van Vuuren (1871-1941)
Jan van Vuuren (1871-1941) Boerderij bij een korenveld [1] doek, gesign. r.o., 40 x 60 cm.
Frans Stuurman (geb. 1952)
Johan Hendrik Wijtman (1834-1915)
Johan Hendrik Wijtman (1834-1915) Naakt bij een schaal met fruit [1] aquarel, gesign. r.o., '91, 70 x 50 cm.
Onbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw Berglandschap [1] doek, 40 x 55 cm.
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Figuren bij een brug, Noord-Afrika gouache, gesign. r.o., '46, 23 x 34 cm. [1]
Ellen Meuwese (geb. 1948)
Ellen Meuwese (geb. 1948) Wilhelmina doek,
Nikifor (1895-1968)
Nikifor (1895-1968) Geestelijke in zijn kamer [1] gouache, 20 x 16 cm.
Louis van Engelen (1856-1940)
Louis van Engelen (1856-1940) Schapen [1] doek, gesign. l.o., 39 x 47 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Zuurinleggerij, Amsterdam [1] doek, gesign. r.o., 1941, herk. Collectie Meentwijck, Van Dooren p. 299, 64,5 x 50,5 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Twee ingelijste tekeningen [2] twee tekeningen, met atelierstempel, 36 x 29 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Tien diverse tekeningen allen in passepartout [10] 10 tekeningen, ongesign. ca. 30 x 20 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Map met grote collectie tekeningen, naakten [map] deels met atelierstempel, ca. 25 x 35 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Map met negentien diverse tekeningen [map] deels gesigneerd, deels met atelierstempel, allen ca. 25 x 35 cm.
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Stilleven met fruit [1] pastel
Franse school, ca. 1800
Franse school, ca. 1800 Lezend meisje [1] pastel
Franse school, eerste helft 19e eeuw
Franse school, eerste helft 19e eeuw Paar portretten van twee broers [2] tweemaal doek,
Franse school, eerste helft 20e eeuw
Franse school, eerste helft 20e eeuw Stadsgezicht [1] doek, 60 x 80 cm.
169 Los(e)/Seite