169 Los(e)/Seite
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Allegorische voorstelling met rouwende putti [1] doek, niet ingelijst, 58 x 133 cm.
Hollandse school, 17e eeuw
Hollandse school, 17e eeuw Uitgestrekt rivierlandschap met figuren op een pad bij een dorp [1] paneel, 32 x 46 cm.
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Portret van een jonge magistraat [1] doek, 65 x 55 cm.
Omgeving van Herman van der Myn
Omgeving van Herman van der Myn Portret van Cornelis Ploos van Amstel [1] doek, 77 x 61 cm.
Engelse school, 17e eeuw
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Hollandse school, 17e/18e eeuw De aanbidding van de herders paneel, 30 x 23 cm. [1]
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Italiaanse school, 17e/18e eeuw Kinderportret Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek, 36 x 29 cm.
Joseph August Knip (1777-1847)
Joseph August Knip (1777-1847) Uitgestrekt rivierlandschap met reizigers op een pad [1] aquarel en gouache, ongesign., 50 x 74 cm.
Italiaanse school, 19e/ vroeg 20e eeuw, naar Raphael Madonna met de stoel [1] doek, diam. 50 cm.
Kasparus Karssen (1810-1896)
Kasparus Karssen (1810-1896) Figuren bij huizen in een stad, Amsterdam, 1842 [1] paneel, verso gesign., Amsterdam 1842, 15,5 x 18,2 cm.
Hendrik Vettewinkel (1809-1878)
Hendrik Vettewinkel (1809-1878) Schepen op het IJ bij Amsterdam paneel, herkomst: familie van de kunstenaar via vererving, 47 x 50 cm.
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) Schepen op een meer in en storm [1] paneel, gesign. r.o., 14 x 20,5 cm.
Europese School, vroeg 18e eeuw
Europese School, vroeg 18e eeuw Italianiserend landschap met ruïne en figuren met ezel op voorgrond [1] doek, 80 x 100 cm.
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Andreas Schelfhout (1787-1870) Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen [1] aquarel, gesign. l.o., 15,5 x 23,3 cm.
Europese school, 19e eeuw
Europese school, 19e eeuw Kustgezicht Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, 28 x 43 cm.
Toegeschreven aan Philips Wouwerman (1619-1668) Gezicht op een legerkamp [1] paneel, beschadigd, gesign. PW l.o., 48 x 63 cm.
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Ruiter op een pad bij een rivier, aan de overzijde een stad [1] doek, 24,5 x 30 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Inkt op perkament. Schepen op zee [1] inkttekening, 28 x 32,5 cm.
Pieter van Loo (1731-1784)
Pieter van Loo (1731-1784) Boerderij buiten Haarlem [1] gewassen inkt, gesign, r.o., verso gesign. 9,5 x 13 cm.
Jan Pannebakker (1755-1837)
Barbara Elisa van Houten (1862-1950)
Barbara Elisa van Houten (1862-1950) 'De tekenles van Marietje' [1] aquarel, gesign. r.o., 45 x 26 cm.
Nicolaas Bastert (1854-1939)
Nicolaas Bastert (1854-1939) 'The Dutch mill' [1] doek, gesign. l.o., tent. Carnegie Institute, Pittsburgh
Christiaan Immerzeel (1808-1886)
Christiaan Immerzeel (1808-1886) Visser in een roeiboot bij maanlicht [1] paneel, gesign. l.o., 46 x 38 cm.
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Portret van een courtisane [1] doek, 48 x 40 cm.
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Moeder met kinderen op een pad in de bergen [1] paneel, 20 x 23 cm.
Anthonie Waldorp (1803-1866)
Anthonie Waldorp (1803-1866) Zeilboot op een meer [1] inkt en aquarel, gesign. r.o. (signatuur mogelijk later toegevoegd), 32,5 x 24 cm.
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Vissersvrouwen op het strand [1] doek, gesign. l.o., '34, 60 x 50 cm.
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuw Grisaille [1] doek, 85 x 105 cm.
August Roeseler (1866-1934)
August Roeseler (1866-1934) Op het feest [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., Hamburg, 100 x 140 cm.
Hendricus Anthonius Dievenbach (1872-1946) Moeder met kinderen aan tafel Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. r.o., 32 x 40 cm.
Thamine Tadama-Groeneveld (1871-1938) Schelpenvissers in de branding [1] aquarel, gesign. r.o., 35 x 61 cm.
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Figuren op een boot in een vaart [1] doek, 30 x 40 cm.
Eugene Remy Maes (1849-1931)
Eugene Remy Maes (1849-1931) Rustende schapen in een heuvellandschap [1] paneel, gesign. r.o.,
Ben Viegers (1886-1947)
Ben Viegers (1886-1947) Figuren op een dorpsstraat Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. l.o., 28 x 40 cm.
Dirk Koets (1895-1956)
Dirk Koets (1895-1956) Paarden bij een bouwplaats, Zeeland [1] doek, gesign. l.o., 60 x 75 cm.
Hollandse school, 19e eeuw, naar Charles Leickert Figuren op een bevroren vaart bij een molen [1] paneel, gesign. l.o., 24 x 25 cm.
Camille Nicolas Lambert (1876-1963)
Camille Nicolas Lambert (1876-1963) Twee badende vrouwen [1] doek, gesign. r.o., 55 x 67 cm.
Felicien Bobeldijk (1876-1964)
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Platbodems op de gracht, Amsterdam [1] aquarel, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Jan Gerard Smits (1823-1910)
Jan Gerard Smits (1823-1910) Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ [1] doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Toegeschreven aan Willem van Konijnenburg (1868-1943) Meisje met geiten [1] doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.
Henk Dekker (1897-1974)
Henk Dekker (1897-1974) Schepen op zee bij Texel [1] doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Willy Sluiter (1873-1949)
Willy Sluiter (1873-1949) Man op een paardenkar op het strand [1] doek, gesign. l.o., 45 X 63 cm.
Gerhard Altmann (1877-1940)
Gerhard Altmann (1877-1940) Bloesembomen bij een boerderij [1] doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met boeken en bronzen masker [1] doek, gesign. r.o., 45 x 60 cm.
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Boereninterieur met vrouw die een kat melk geeft [1] paneel, gesign. l.o., 14 x 19 cm.
Jan Toorop (1858-1928)
Jan Toorop (1858-1928) Mijnwerkers [1] houtskool, gesign. r.o., 20 x 23 cm.
Jan Sluijters (1881-1957)
Jan Sluijters (1881-1957) Gertrud Leistikow dansend [1] aquarel, gesign. l.o., beschadigingen aan papier, 34 x 42 cm.
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941) De Rijn bij Woerden [1] houtskooltekening, gesign. r.o., '29, 29 x 30 cm.
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met uien op een tinnen schotel en een tinnen kan [1] doek, gesign. l.o., 1945, 60 x 70 cm.
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Interieur met moeder en kind aan tafel [1] doek, gesign. r.o., 57 x 48 cm.
Cornelis Kuypers (1864-1932)
Cornelis Kuypers (1864-1932) Hooischelven op het land [1] doek, gesign. l.o., 39 x 52 cm.
Charles Paul Gruppe (1860-1940)
Charles Paul Gruppe (1860-1940) Vrouw bij bootje achter een boerderij [1] aquarel, gesign. r.o., 29 x 42 cm.
Willy Sluiter (1873-1949)
Willy Sluiter (1873-1949) Portret van Krijntje [1] aquarel en pastel, gesign. r.b., 24 x 24 cm.
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Haven van Camogli [1] board, ongesign., verso etiket Kunstzaal Bennewitz, 23,5 x 28,5 cm.
Eduard Frankfort (1864-1920)
Eduard Frankfort (1864-1920) Vrouw bij een waterput achter een boerderij [1] board, gesign. l.o., 28 x 35 cm.
Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Binnenhaven [1] doek, gesign. r.o., 29 x 34 cm.
169 Los(e)/Seite