34 Los(e)/Seite
Groen en verguld gelakt houten guéridon, Empire. De drie gebogen poten met adelaarskoppen. Op klauwpoten [1] diam. 41 en h. 105 cm
Eikenhouten kist, ca. 1800,
Eikenhouten kist, ca. 1800, met snijwerk [1] br. 95, h. 55 en d. 38 cm
Marmeren piëdestal
Marmeren piëdestal met draaibaar rond blad (rest.) Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] h. 110 cm
Mahoniehouten kastje in Louis XV-stijl, ca. 1900, met uittrekblad en jaloeziedeurtje met lederen boekenruggen [1] br. 45, h. 71 en d. 29 cm
Frankrijk, messing etagère in Louis XVI-stijl, met dennenappels, rozetten en bruin lederen schappen [1] br. 40, h. 87 en d. 32 cm
Engeland, mahoniehouten 'faux bamboe' bibliotheektrap, begin 20e eeuw. De vier treden bekleed met groen leder [1] h. 80/164 cm
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw,
Mahoniehouten speeltafel, 19e eeuw, met groen vilten blad [1] 84 x 84 en h.78/76 cm
Thonet, zwart gelakte beukenhouten Wiener lectuurstandaard [1] br. 44, h. 58 en d. 57 cm
Eikenhouten piëdestal, ca. 1900,
Eikenhouten piëdestal, ca. 1900, met getorste zuil en Ionisch-Corinthisch kapiteel [1] h. 147 cm
Eikenhouten kastje, 19e eeuw,
Eikenhouten kastje, 19e eeuw, met cilindrische klep en lade Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] br. 83, h. 84 en d. 35 cm
Satijn- en rozenhouten tafel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw. Het geheel rijkelijk versierd met fijnhouten bieswerk [1] 99 x 66 en h. 75 cm
Naaitafel, 19e eeuw,
Mahoniehouten zilver/theetafel, 18e eeuw. Het blad met opstaande rand, waaronder lade. Op cabriole poten [1] 82 x 55 en h. 76 cm
Geperst lederen tweeslags kamerscherm [1] h. 113 cm; ieder slag br. 45 cm
Eikenhouten theekast, ca. 1930,
Eikenhouten theekast, ca. 1930, met afneembaar glazen blad, tussenblad en twee deuren. Op coromandelhouten pootjes [1] br. 65, h. 80 en d. 50 cm
Notenhouten bijzettafel, Art Deco
Notenhouten bijzettafel, Art Deco [1] 75 x 75 en h. 64 cm
Mahoniehouten tafel, deels 18e eeuw,
Mahoniehouten tafel, deels 18e eeuw, met één lade [1] 90 x 54 en h. 73 cm
Engeland, eikenhouten kindercommode, 18e eeuw, met gecontourneerd blad. In het gebogen front vier laden [1] br. 61, h. 65 en d. 38 cm.
Eikenhouten linnenpers, vroeg 19e eeuw, met ajour gezaagd deurtje en twee platen. Aantal platen ontbreekt [1] br. 65, h. 119 en d. 33 cm
Frankrijk, rozenhouten bonheur du jour in de stijl van Charles Topino, Louis XVI-stijl, laat 18e eeu
Rood gelakte eikenhouten hangporseleinkast, 18e eeuw, met verguld gelakte chinoiserie decoratie [1] br. 75, h. 59 en d. 20 cm
China, offertafeltje en bankje
China, offertafeltje en bankje [2] br. 68; br. 80 cm
34 Los(e)/Seite