Amsterdam

  • (Lose: 4000-4052)

  • (Lose: 6500-6578)

  • (Lose: 4200-4256)

  • (Lose: 7000-7033)

  • (Lose: 8000-8032)

  • (Lose: 7700-7736)

  • (Lose: 8200-8284)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Furniture (199)
199 Los(e)

  • 199 Los(e)

Mahoniehouten tabouret, Empire [1]

Mahoniehouten fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw, met lichtblauwe stoffering [1]

Frankrijk, paar bruin lederen crapauds met gecapitonneerde leuning. Het losse zitkussen met blauw fluwelen stoffering [2]

Paar verguld gelakte beukenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met goudkleurige gebloemde stoffering [2]

Mahoniehouten crapaud, ca. 1930, met gestoken eenden en groene stoffering Provenance: Een inzending uit Hoorn [1]

Wenen, beukenhouten armstoel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met geriete zitting (def.) en deels dubbelgeriete leuning (def). Met los zitkussen [1]

Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw, de zittingen met groene velours stoffering [4]

Bruin gebeitste beukenhouten fauteuil, 19e eeuw, met los zitkussen [1]

Bruin gebeitste kuipfauteuil met geribde stoffering. Fabrikant Schuitema & Zonen Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] ...[more]

Beukenhouten armstoel, ca. 1970, met geriete zitting. Fabrikaat Maison et Jardin, Frankrijk Provenance: Een inzending uit Hoorn [1]

J & J Kohn, beukenhouten Wiener armstoel en twee beukenhouten Wiener stoelen met gerieten zitting [3] ...[more]

Frankrijk, zwart gelakt smeedijzeren tuinbed, 19e eeuw. Verstelbaar, opklapbaar. Op zwenkwieltjes. Met kussen [1]

Notenhouten opvouwbare stoel, 18e/19e eeuw, met lederen bekleding, rug voorzien van wapen met klimmende leeuw, [1] br. 69, h. 88 en d. 54 cm

Zweden, paar berkenhouten armstoelen, 19e eeuw, voorzien van intarsia van harpen [2] br. 55, h. 92 en d. 45 cm

Engeland, set van vier verguld houten stoelen, 19e eeuw [4] br. 46, h. 80, d. 45 cm

Frankrijk, paar palissanderhouten fauteuils, 19e eeuw, ieder met verguld ornament in de rugleuning [2] br. 62, h. 90 en d. 54 cm

Bruin lederen oorcrapaud met siernagels Provenance Constant Nieuwenhuys

  • 199 Los(e)