199 Los(e)/Seite
Mahoniehouten tabouret, Empire
Mahoniehouten tabouret, Empire [1]
H.F. Jansen & Zonen, eikenhouten fauteuil, ca. 1900, stijl Berlage/Nieuwenhuis. Hierbij eikenhouten
Mahoniehouten fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw, met lichtblauwe stoffering [1]
Frankrijk, paar bruin lederen crapauds met gecapitonneerde leuning. Het losse zitkussen met blauw fluwelen stoffering [2]
Paar verguld gelakte beukenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw, met goudkleurige gebloemde stoffering [2]
Mahoniehouten crapaud, ca. 1930,
Mahoniehouten crapaud, ca. 1930, met gestoken eenden en groene stoffering Provenance: Een inzending uit Hoorn [1]
Wenen, beukenhouten armstoel in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met geriete zitting (def.) en deels dubbelgeriete leuning (def). Met los zitkussen [1]
Set van vier mahoniehouten stoelen, 19e eeuw, de zittingen met groene velours stoffering [4]
Bruin gebeitste beukenhouten fauteuil, 19e eeuw, met los zitkussen [1]
Bruin gebeitste kuipfauteuil
Bruin gebeitste kuipfauteuil met geribde stoffering. Fabrikant Schuitema & Zonen Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] ...[more]
Beukenhouten armstoel, ca. 1970,
Beukenhouten armstoel, ca. 1970, met geriete zitting. Fabrikaat Maison et Jardin, Frankrijk Provenance: Een inzending uit Hoorn [1]
J & J Kohn, beukenhouten Wiener armstoel en twee beukenhouten Wiener stoelen met gerieten zitting [3] ...[more]
Frankrijk, zwart gelakt smeedijzeren tuinbed, 19e eeuw. Verstelbaar, opklapbaar. Op zwenkwieltjes. Met kussen [1]
Notenhouten opvouwbare stoel, 18e/19e eeuw, met lederen bekleding, rug voorzien van wapen met klimmende leeuw, [1] br. 69, h. 88 en d. 54 cm
Zweden, paar berkenhouten armstoelen, 19e eeuw, voorzien van intarsia van harpen [2] br. 55, h. 92 en d. 45 cm
Engeland, set van vier verguld houten stoelen, 19e eeuw [4] br. 46, h. 80, d. 45 cm
Frankrijk, paar palissanderhouten fauteuils, 19e eeuw, ieder met verguld ornament in de rugleuning [2] br. 62, h. 90 en d. 54 cm
Bruin lederen oorcrapaud
Bruin lederen oorcrapaud met siernagels Provenance Constant Nieuwenhuys
199 Los(e)/Seite