57 Los(e)/Seite
Belouds kleed, ca. 1940
Belouds kleed, ca. 1940 [1] 173 x 110 cm
Zijden Suzani wandkleed, Uzbekistan, ca. 1900 [1] 135 x160 cm. Antique Silk Textile Uzbekistan, Ca. 1900
India, doek, vroeg 20e eeuw
India, doek, vroeg 20e eeuw [1] 215 x 215 cm. Antique coverlet Textile India, Early 20th
Karadja loper, ca. 1920
Karadja loper, ca. 1920 [1] 458 x 102 cm
Turkmeens tribale pendjerelik, 19e eeuw met zijden bloemen [1] 120 x 38 cm Antique tribal rug with silk flowers, Central Asia 19th century
Turks zijden kleed, ca. 1950
Turks zijden kleed, ca. 1950 [1] 170 x 118 cm
Kaukasisch Perpedil kleed, ca. 1900
Kaukasisch Perpedil kleed, ca. 1900 [1] 164 x 128 cm Antique Perpedil Caucasian rug, ca. 1900
Antiek Portugees kleed, ca. 1900
Antiek Portugees kleed, ca. 1900 [1] 189 x 298 cm
Perzisch Kirman Lavar kleed, ca. 1880 [1] 137 x 87 cm Antique Persian Kirman Lavar rug, Iran Ca. 1880
Kaukasisch Chichi kleed, ca. 1880
Kaukasisch Chichi kleed, ca. 1880 [1] 188 x 120 cm Antique Caucasian Chichi rug, Ca. 1880
Perzisch Sarab kleedje
Perzisch Sarab kleedje [1] 153 x 92 cm Antique Persian Sarab small rug, Iran early 20th century
Zijden Turks Hereke bidkleed, ca. 1970 105 x 65 cm Old Silk Turkish Hereke rug, Turkey Ca. 1970
Perzisch Isfahan bidkleed, ca. 1950
Perzisch Isfahan bidkleed, ca. 1950 [1] 120 x 83 cm Old Persian Isfahan rug mid 20th Century
Perzisch Tabriz kleed
Perzisch Tabriz kleed [1] 292 x 214 cm Handmade Persian Tabriz carpet, Recent production
Perzisch Bidjar Wagireh kleed, ca. 1920 [1] 94 x 68 cm Antique Persian Bidjar Wagireh, Iran Ca. 1920
Kaukasische Kazak, ca. 1900,
Kaukasische Kazak, ca. 1900, met Armeense kerken [1] 198 x 101 cm Caucasian Kazak rug with Armenian churches, ca. 1900.
Kaukasisch Kazak Lezgi tapijt, ca. 1880 [1] 373 x 142 cm Antique Caucasian Kazak Lezgi rug, ca. 1880
Perzisch Kirman Lavar kleed, ca. 1880 [1] 188 x 123 cm Antique Persian Kirman Lavar carpet, Iran Ca. 1880
Kapitaal Mahal kleed, ca. 1940
Kapitaal Mahal kleed, ca. 1940 [1] 440 x 328 cm
Perzisch Luri kleed, ca. 1880
Perzisch Luri kleed, ca. 1880 [1] 220 x 122 cm Antique Persian Luri rug, Iran Ca. 1880
Zijden Perzisch Qum kleed, ca. 1960
Zijden Perzisch Qum kleed, ca. 1960 [1] 215 x 142 cm Old Silk Persian Carpet Qum, Iran ca. 1960
Isfahan Hekmatnejad kleed, ca. 1960.
Isfahan Hekmatnejad kleed, ca. 1960. Gesigneerd [1] 215 x 146 cm Signed Hekmatnejad Persian carpet, Iran Ca. 1960
Senneh kelim kleed, ca. 1920
Senneh kelim kleed, ca. 1920 [1] 160 x 115 cm
Hamadan kleed
Hamadan kleed Provenance “The Jepara Wreck 1998” [1] 167 x 120 cm
Hamadan kleed
Hamadan kleed Provenance “The Jepara Wreck 1998” [1] 220 x 132 cm
Heriz kleedje, ca. 1900
Heriz kleedje, ca. 1900 [1] 114 x 105 cm
Heriz kleed
Heriz kleed Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] 342 x 248 cm
Bidjar kleed
Bidjar kleed Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] 284 x 200 cm.
Hamadan loper
Hamadan loper Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] 315 x 108 cm
57 Los(e)/Seite