189 Los(e)/Seite
Engeland, paar gietijzeren tuinvazen, 19e eeuw, met hengsels Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] diam. 55 en h. 53 cm
Engeland, hoge gietijzeren tuinvaas, 19e eeuw, met hengsels Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] diam. 46 en h. 61 cm
Zwart gelakte terracotta tuinvaas
Paar terracotta tuinvazen.
Paar terracotta tuinvazen. Ieder driedelig (rand één vaas beschadigd) Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [2] diam. 56 en h. 54 cm
Paar terracotta siervazen,
Paar terracotta siervazen, driedelig Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [2] h. 72 cm
Paar betonnen siervazen.
Paar betonnen siervazen. Boeketten (beschadigingen) Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [2] br. 64, h. 41 en d. 48 cm
Engeland, zwart gelakt gietijzeren tuinvaas, 19e eeuw. Twee losse delen Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] diam. 52 en h. 55 cm
Wit gelakt gietijzeren tuinvaas, 19e eeuw, met gekrulde hengsels [1] diam. 40 en h. 33 cm
189 Los(e)/Seite