562 Los(e)/Seite
Blauw beschilderd houten kastdeur, 18e eeuw. Met rond portret van meisje. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1]
Houten haardscherm met intarsia in markiesvorm en aan de bovenzijde houtsnijwerk in goud met vaas, 1
Drie stuks bestek met aardewerken en houten heft. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [3]
Vier antiek ijzeren kanonskogels, vermoedelijk VOC [4] diam. 8 - 12 cm.
Decoratief Afrikaans schild met vele maskers [1]
Pakistan, Swat, a chair.
Pakistan, Swat, a chair. Herewith a Indonesian stone lidded box in the shape of a head. [1]
Perzie, vier beschilderde boekbladen, 1e helft 20ste eeuw; met voorstellingen van jachtscenes, notabelen en Arabische teksten. [4]
Drie voorraadblikken met landschap of scheepsmotief. Hierbij sigarenblik Prins Hendrik Stichting.
Drie voorraadblikken met landschap of scheepsmotief. Hierbij sigarenblik Prins Hendrik Stichting. [4]
Tibetaanse oorsieraad, China, balansweegschaal, Birma, opium gewicht en Japan, benen amulet.
Tibetaanse oorsieraad, China, balansweegschaal, Birma, opium gewicht en Japan, benen amulet. [4] L. 19, 30, 5,5 en 5 cm.
Twee reisapotheek sets, ca. 1900.
Japan, ladenkastje, Meiji periode
Japan, ladenkastje, Meiji periode met drie laden en intarsia vlakken [1] 14 x 14 cm.h, 18 cm.
Stenen beeld naar model Wilhelm Lehmbruck [1] h.
Tinnen wand fontein met bijhorende wasbak, ca.1800, deksel met eikelvormig ornament. [2] h. 26 - 54 cm
Eikenhouten gestoken ornament, putto, 18e eeuw. Met decoratie van guirlande. [1] h. 79 cm, b. 27 cm
Eikenhouten gestoken vogelkooi, 18e eeuw UItgveoerd met timpaan zuiltjes en pinakels. Met lade en bovenklep. [1] h. 59 cm, b. 60 cm, d. 39 cm.
Twee gekuipte butte's, 19e eeuw.
Tramp art dekseldoos, gedateerd 1899. Catharina Jacoba Nellemans Zevenbergen. NSP - Bardon - 1899 - Moerdijk. [1] l. 20 cm, b. 15 cm
Diverse metalen objecten, 18e/19e eeuw w.o. lantaarn, haal en palingemmer. [ds]
Koperen sluitgewicht, 19e eeuw
Koperen sluitgewicht, 19e eeuw Kleinste gewicht manco. Hierbij set kleine gewichten [1 + zkj] h. 5 cm
Koperen gehamerde kraantjeskan op comfoor, 19e eeuw. Hierbij een koperen mouwen strijkboutje. [3] h. 37 cm
Antiek gesmeed ijzeren honden halsband. Met geschulpte rand en haak. [1] diam. 14 cm
Twee gegraveerde hoornen bekers, benen mes en benen reken (?) instrumentje [4]
Diverse (religieuze) schilderingen en twee reliek schrijnen. [ds]
Koperen graanmaat, F. A. Thiele, Kopenhagen, 19e eeuw In originele kist. [1]
Divers pleet.
Divers pleet. w.o. theepot, flessenhouders en schalen. [vhd]
Divers antiek tin, 18e eeuw
Divers antiek tin, 18e eeuw w.o. inktstel, brandewijnkommen en schalen. [vhd]
Divers pleet.
Divers pleet. w.o. toastrekjes, dekschaal en dienblad. [vhd]
Drie stuks antiek aziatica.
Drie stuks antiek aziatica. Aardewerk netsuke, fijn gestoken benen snuifflesje en opiumweegschaaltje in houten foedraal. [3]
Paar gravures ' Menschen lot', 19e eeuw (vochtschade) [2]
Twee familiewapens, aquarel, 19e eeuw [2]
Twee different porseleinen vazen, als lamp vermaakt. [2]
Collectie van zeventien kurketrekkers, w.b. 19e eeuw. [17]
Collectie schelpen en naturalia
Collectie schelpen en naturalia [ds]
Antieke gietijzeren 'boot scraper met schelp ornament. Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] h. 26 cm, b. 40 cm
Hoornen kruithoorn, 18e eeuw
Paar vergrote achterglas ansichtkaarten van Amsterdam, ca. 1920 Rijksmuseum en Centraal Station [2]
Perzië, koperen en deels verzilverde eenlichts kandelaar, 19e eeuw. UItgevoerd met florale decoratie. [1] h. 11 cm
562 Los(e)/Seite