4 Los(e)
- Oberkategorie,
4 Los(e)/Seite
Los 6502
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Vrouw doek, ongesign., 87 x 61 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1] oil on canvas, unsigned
Los 6503
Bram van Velde (1895-1981)
Los 6504
Bram van Velde (1895-1981)
Los 6910
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm. [1]
4 Los(e)/Seite